2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.23 22:59 (prieš 3 sav.)

Sveikos! Jau visom visom į pabaigą sulaukti savo džiaugsmelių.. tik man knieti sužinoti iš jau turinčių moterų vaikučius, ar esat prieš gimdymą pastebėjusios kažkokias užuominas, kad va jau ryt/ poryt gali prasidėt gimdymas ar tiesiog gyvenot ir netikėtai prasideda gimdymas?? ;)

1
  2. 2019.04.23 23:14 (prieš 3 sav.)

jovita25 parašė:
    Sveikos! Jau visom visom į pabaigą sulaukti savo džiaugsmelių.. tik man knieti sužinoti iš jau turinčių moterų vaikučius, ar esat prieš gimdymą pastebėjusios kaž…

Na, manyčiau, tikslingiausia būtų kreiptis balandinukų grupėj, ten jau tikrai daug daugiau yra išgyvenusių visa tai 😊

3. 2019.04.23 23:14 (prieš 3 sav.)

salta-arbata parašė:
    Aš dabar gale nėštumo išvis neįsivaizduoju kaip be diržo pvz pasivaikščiot išeit, nešioju diržą nuo kokios 28 sav ilgesniems pasibuvimams ant kojų, su juo nebijau i…

mum ryt baigias 39 sav, turiu didziuli pilva, jokiu skausmu ir jokiu isvis pojuciu blogu neturiu, dirzo nenesiojau ir net jo neturiu strijos pvz pas mane yra nuo seno ant vidiniu slaunu, nors visad buvau liekna ir neturejau staigiu kritimu ir kilimu kg, galvojau turesiu ir ant pilvo, bet ne svaru, dziaugiuosi labai. taip kad dirzas tikrai neapsaugo nuo stirju. strijos priklauso nuo odos elastingumo, o dirzas padeda tikrai zinau jei yra skausmai ir pan, o del ko “ale nerekomenduojama nesiot” tai tik ta prasme kad jei nesioji, tai nesiok visa laika, nes tipo pora val panesioji, raumenys jau atsipalaiduoja, poto nusiemi ir vel raumenys pradeda dirbt, taip rajmenys ale nusilpsta ir be dirzo daros neimanoma. tai tik tokia teorija skleidziama, bet tikrai kam yra pagalba dirzas reik nesiot, kam nereik ir nereik. aciu dievui kad turime siais laikas tokius pagalbininkus!
    p.s. man asmeniskai svarbiusia yra po gimdymo dirzas kuris GAL pades greiciau susitraukt pilvukui,’istikro irgi nezinau kokiu budu, nes nu nesutraukineja dirzai gi raumenu kol jie patys nesusitrauks, bet nezinia...sake labai nepatogu nesiot bus, bet jeigu nesiosiu atsakingai sake tikrai pades konsultante

1
  4. 2019.04.23 23:23 (prieš 3 sav.)

jovita25 parašė:
    Sveikos! Jau visom visom į pabaigą sulaukti savo džiaugsmelių.. tik man knieti sužinoti iš jau turinčių moterų vaikučius, ar esat prieš gimdymą pastebėjusios kaž…

Visiskai jokiu uzuominu: nakti nubega vandenys ir vaziuojam i gimdymo namus
    Jauciu vel bus tas pats.

5. 2019.04.23 23:27 (prieš 3 sav.)

jovita25 parašė:

Man diena pries isejo vadinamas “gleiviu kamstis”. Bet ne dalimis, ar kazkaip, bet konkreciai visas

6. 2019.04.24 00:21 (prieš 3 sav.)

jovita25 parašė:

Diena prieš gimdymą, bet ką suvalgius po 30 min eidavau padraugaut su wc ir vusa skrandzio turi ten palikt. Nors visa nestuma nevemiau ir visiskai nepykino. Kita diena atsikeliau pilna jegu ir kaip niekur nieko, vakare prasidejo gimdymas

7. 2019.04.24 01:06 (prieš 3 sav.)

Jau nuo 21h vakaro skauda pilvą kaip prieš mėnesines bet ne pastoviai ir neskausmingai prieš valanda pradėjo ir strėnas skaudet prieš tai irgi skaudedavo bet dabar skausmas aštresnis toks lyg durtu su kažkuo bet irgi pakenciama. Ar gali ilgai taip uzsitest paruosiamieji neramu truputi nes ankstokai mums dar 35+5

8. 2019.04.24 01:29 (prieš 3 sav.)

huba buba parašė:
    mum ryt baigias 39 sav, turiu didziuli pilva, jokiu skausmu ir jokiu isvis pojuciu blogu neturiu, dirzo nenesiojau ir net jo neturiu strijos pvz pas mane yra nuo …

Kartais ant pilvo atsiranda jau po gimdymo. Linkiu kad neatsirastų, bet per anksti nesidziaukite

9. 2019.04.24 01:34 (prieš 3 sav.)

Akvilee parašė:
    Jau nuo 21h vakaro skauda pilvą kaip prieš mėnesines bet ne pastoviai ir neskausmingai prieš valanda pradėjo ir strėnas skaudet prieš tai irgi skaudedavo bet dabar …

Man nuo 22h irgi spazmuoja su protarpiais, bet nėra labai stipriai, buvau užmigus, bet vėl pabudau nuo maudimo žiūrėsim, kas čia bus. Jei dar porą valandų nepraeis, eisiu į dušą - sako, jei netikras aliarmas, po dušo praeina

10. 2019.04.24 06:37 (prieš 3 sav.)

As vakar akuserei papasakojau apie tokius savo skausmus,man uzeina ir skauda ilgai,po kelias valandas, tai atsakymas buvo "gerai,taip ir turi buti"

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.