2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.22 15:03 (prieš 3 sav.)

Aš dabar Bamboo nupirkus, man jų 1 dydis labai geras naujagymiui, nes pampers dar skęsta. Tik nane išgasdinot, kad huggies alergizuoja, aš jų Elite Soft kelis pokus nusipirkus... kažkaip su pirmagymiu tiko, tik gal vėliau naudojom... žiūrėsim kaip čia tiks dabar...

2. 2019.05.22 15:12 (prieš 3 sav.)

salta-arbata parašė:
    Aš dabar Bamboo nupirkus, man jų 1 dydis labai geras naujagymiui, nes pampers dar skęsta. Tik nane išgasdinot, kad huggies alergizuoja, aš jų Elite Soft kelis pokus…

Na aš kolkas ir huggies turiu. Kolkas jokiu bedu...

3. 2019.05.22 15:24 (prieš 3 sav.)

SimonaIN parašė:
    Ar bandet mano nupasakota poza?

Bandziau.. nesigauna.. maziuke rekia tik 🤣 labai norečiau bet meginau ir nelabai kas gaunasi.. gal blogai isivaizduoju

4. 2019.05.22 15:29 (prieš 3 sav.)

ZinaŠmi parašė:
    As dar vaikuciui ju nenaudojus, bet po pirmo skalbimo viskas gerai.

Mintlovin parašė:
    Aš naudoju maudynėms. Įvynioju mažaja į vystykla ir į vandenį su juo leidžiamės, tai skalbiu po kiekvienu maudyniu, išlieka kaip nauji Sakiau nusipirksiu dar ju,…

SimonaIN parašė:
    As turiu, gerakokybe skalbiau jaukeleta kartu

SupSup parašė:
    Viskas gerai su jais po skalbimo,jie tokie minkštučiai,dabar kai karšta užmetu lauke vietoj pleduko arba pakabinu nuo saulės uždengti.

Aciu!! 🙂 Reiks nusipirkti ir mums, nes labai jau greit tepasi, nes tai atpila tai apkakoja.

5. 2019.05.22 15:30 (prieš 3 sav.)

EveVaSe parašė:
    Jau pakeitėm ne visada išgritas daiktas yra geras, bus man pamoka gera. Žiūrėsiu kaip į naujas sauskelnes reaguos, tikiuosi bus viskas gerai dar blogai, kad man…

Manoji mergaite tai kūdena.. vis tikrinu ar nesusalusi guli 😅

O kalbant apie prieš tai minetus pampersus su indikatorine juostele. Sindien apiurejau.. ziuriu tikrai yra.. 🤭 nors info uzraso nematau kad butu 🙄

6. 2019.05.22 15:36 (prieš 3 sav.)

salta-arbata parašė:
    Aš dabar Bamboo nupirkus, man jų 1 dydis labai geras naujagymiui, nes pampers dar skęsta. Tik nane išgasdinot, kad huggies alergizuoja, aš jų Elite Soft kelis pokus…

Aš irgi naudojau tuos soft, nes sesės dukrytei tiko, draugių vaikiukams tiko, jokių bėdų. Tai sakau, pamėginsiu. O ir gimdykloje kai vilko vaikiuką, sakė akušerę, kad labai geros sauskelnės, nekelia bėdų šiandien vakare eisiu pas gydytoja paklausiu ką darau ne taip ir ką daryti

7. 2019.05.22 15:39 (prieš 3 sav.)

Vita.sav. parašė:

Yra sauskelnių, kur nėra indikatorių. Huggies tikrai turi, dabar nusippirkom Happy irgi yra indikatorius

8. 2019.05.22 15:41 (prieš 3 sav.)

Vita.sav. parašė:

Daugumoj tu mažiesiems skirtų yra šaunu kad radote pas save

9. 2019.05.22 15:54 (prieš 3 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Mes riaugejam ir labai daug.. ir po maitinimo ir per maitinima ir pries maitinima.. 😂 realiai nesioju pries maitinima per maitinima ir po maitinimo.. nes jau kai ne…

Tinsta rankis kojos... oro nėra.. man bent naktim sunku užmigti... kaip zombis iš namu tik vakare išeinu 😁😁🤣

10. 2019.05.22 16:00 (prieš 3 sav.)

Huggies ir mums nepasiteisino. Pati moony buvau nusipirkusi, bet dovanų 3 pakus huggies gavom, tai vakar išbandžiau, ir iškart odele pradėjo rausti.. tai jau moony vėl keliauja pas mus, gerai kad dar atsargai buvau pasilikusi užteko gal kokių 8 pampersų kad atsirastu raudonumas

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras