2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.22 16:30 (prieš 3 sav.)

Gal turesit kokiu patarymu mamytes, musu naujagimiui labai sulimpa akites , vis valau jas vatos diskeliais su virintu vandeniu bet vistiek tik prattinu ir viel taspat ka daryt?

2. 2019.05.22 16:38 (prieš 3 sav.)

beatapelikis parašė:
    Gal turesit kokiu patarymu mamytes, musu naujagimiui labai sulimpa akites , vis valau jas vatos diskeliais su virintu vandeniu bet vistiek tik prattinu ir viel tas…

Ar yra mamyčių kurios maitina misinukais? Kokį misinuka naudojate?

3. 2019.05.22 17:04 (prieš 3 sav.)

beatapelikis parašė:
    Gal turesit kokiu patarymu mamytes, musu naujagimiui labai sulimpa akites , vis valau jas vatos diskeliais su virintu vandeniu bet vistiek tik prattinu ir viel tas…

Mums padėjo Oculoheel lašiukai.

4. bambiziukas 7 sav. 4 d.

2019.05.22 17:05 (prieš 3 sav.)

veduokle8 parašė:
    Ar yra mamyčių kurios maitina misinukais? Kokį misinuka naudojate?

Maitinu ir savo nutrauktu pieneliu ir misinukais, naudoju Nutrilon

5. 2019.05.22 17:09 (prieš 3 sav.)

Inesoida parašė:
    Maitinu ir savo nutrauktu pieneliu ir misinukais, naudoju Nutrilon

Mes naudojam aptamil, bet pradėjo skaudėti pilveli, tai gal netinka mum tas aptamil. Buna vaikas verkia riecia kojytes, darau masažiukius pilveliui, tada pasituština. Kaip išsirinkti tinkama misinuka? Kodel jus būtent ši pasirinkote?

6. 2019.05.22 17:13 (prieš 3 sav.)

beatapelikis parašė:

Aš micilino vandenuko nusipirkau, nežinau, ar sutapimas ar ne, bet po dviejų dienų problemos kaip nebūta. O kankinausi gerą savaitę su akutėmis

7. bambiziukas 7 sav. 4 d.

2019.05.22 17:30 (prieš 3 sav.)

veduokle8 parašė:
    Mes naudojam aptamil, bet pradėjo skaudėti pilveli, tai gal netinka mum tas aptamil. Buna vaikas verkia riecia kojytes, darau masažiukius pilveliui, tada pasituštin…

Mums rekomendavo ji, mums irgi prasidejo pilvelio skausmai jau antra diena, bet kadangi as ir savo pieneliu maitinu tai gal as kazka suvalgiau kas netiko mazylei, nea ir veiduka truputi pabere, o ir 3 savaites nebuvo jokiu pilvo skausmu, tai manau, kad cia nuo mano pienelio jai taip.

8. 2019.05.22 17:31 (prieš 3 sav.)

Iš pampių išbandžiau Natys, Merrys ir Goon, nei su vienais nešuto vaikas. Pampius keičiu prieš maitinimą ir, jei nemiega, po maitinimo. Pediatrė patarė vaikui tik pirstelėjus pampersų nekeisti, palaukti truputį, kol jis iki galo visus reikalus atliks😅

3
  9. 2019.05.22 17:42 (prieš 3 sav.)

Labuka Katik po apžiūros lelytės tonai geri judesiukų bumsiukų irgi parodė šiek tiek. Šiai dienai pagal mėnesines esam 38+3. Stebi mane vis ginekologė dėl vandenų ,nes jie į didesnę pusę. Patikrino gimdos kaklelį jau pasiruošęs minkštas prasivėręs ~3cm bet aš nieko nejaučiu ir jokia daugiau veikla nevyksta. Taigi liepė laukti ką mažylė nuspręs daryti. Jeigu nieko neįvyks 28 vėl pas daktarę ir guldys į ligoninę Terminas 1 birželio. Dar tas nelabasis hemorojus išlindo o gimdyt teks. kažkoks siaubas

10. 2019.05.22 17:49 (prieš 3 sav.)

kaktusyte99 parašė:
    Labuka Katik po apžiūros lelytės tonai geri judesiukų bumsiukų irgi parodė šiek tiek. Šiai dienai pagal mėnesines esam 38+3. Stebi mane vis ginekologė dėl vanden…

Viskas bus tvarkoj! As ir galvojau kad isstumsiu su vauku tiesiaja zarna 🤭🤣 bet kazkaip atkentrjau, atkentesit ir jus! Kantrybes ir laukiam. Kaklelis pradeda vertis.. jei judrlesit krutesit ir prasides

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras