2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. PI 4 sav.
    JO 6 m. 2 mėn.

2019.06.13 00:51 (prieš 1 sav.)

Pingg parašė:
    Na tikiuosi, kad viskas susitvarkys. Nes gaila mažytės, kad nedavalgo, o tada pikta visa būna. galvojau net apie pientrauki, bet kol kas nenusipirkau. Nežinau a…

Kodel visada, jei vaikiukas piktas, irzlus ar dar koks, sakoma, kad nedavalgo??? Jei bijot, kad neuztenka mp, tai glaudziat dazniau prie krutines ir uzsisakys mp kiek jam reikia. O del piktumo, tai gal karstis erzina, gal neissimiega del kokiu priezasciu. Gal pilveli raizo, arba pririjo oro...

1
  2. 2019.06.13 01:49 (prieš 1 sav.)

Mont parašė:
    Galina Bogdanova, Nefridoj. Geru atsiliepimu apie ja buvau girdejus, bet dabar pradedu abejot jos “gerumu”.

Mes irgi pas ją užsirašėm, mums ta pati sakė.. Mes priaugom 600g nuo grįžimo iš ligoninės (ne pilnas mėnuo) mano sūnelis gimė 35 savaičių manau, kad tikrai neblogai priaugo, o ji liepė 15min iš vienos 15 min iš kitos, sako gal jūs neturit pakankamai pieno, nes turėtų būti daugiau priauges.. Aš jai sakau, man vaikas 30min kažkur kiekvieną maitinimą valgo ir be šiaip įsikibęs, kj paleidžia speneli, paspaudus dar iš jo bėga, tai čia reiškia neturiu pieno??? Tj jug jis verkti, nervotusi, jei jo neužtektų. O dėl tų 15min aš jai sakau, kad vaikas negaus riebiojo pieno, nes iš abiejų krūtų išvalys tik liesaji... Pradėjau grizus galvoti ir taip ir anaip ir nusprendžiau tiesiog dažniau maitinti (kas 2 val). Nežadu aš jokiu misinuku primaitinti kj pati turiu pieno😉

7
  3. 2019.06.13 03:34 (prieš 1 sav.)

almike parašė:
    Mes irgi pas ją užsirašėm, mums ta pati sakė.. Mes priaugom 600g nuo grįžimo iš ligoninės (ne pilnas mėnuo) mano sūnelis gimė 35 savaičių manau, kad tikrai neblogai…

Jo, nekokia ta gydytoja... Bet super Jūsų nusiteikimas 💪

4. 2019.06.13 05:39 (prieš 1 sav.)

Indra0 parašė:
    Mamos, ar vartojate kokius nors papildus (maitinačioms)?

Difolin

5. Adomas 5 sav. 5 d.
    Silvija 5 m. 3 mėn.
    Arminas 10 m. 9 mėn.

2019.06.13 09:55 (prieš 1 sav.)

AVal parašė:
    Kaip migdot savo mažiukus? Mūsiškė jei neužmiega valgydama, tai tik ang rankų nešiojimas padeda, bet man jau nugara nebeišlaiko migdyt ant rankų

Aš kartais migdau, migdau, supinu, nesioju ir niekaip neapsikentus paguldau y lovytė tas dar paniurna piktas ir nulūžta be migdymu😅

1
  6. 2019.06.13 10:27 (prieš 1 sav.)

Tadammm parašė:
    Aš kartais migdau, migdau, supinu, nesioju ir niekaip neapsikentus paguldau y lovytė tas dar paniurna piktas ir nulūžta be migdymu😅

Man taip vakar buvo, lygiai 40 min supau, glosciau - o mazylis tik erzeliojasi ir spurda. Galu gale uzsinorejau i tualeta, griztu - ziuriu nuluzes

3
  7. 2019.06.13 12:18 (prieš 1 sav.)

Mamytes kaip jus iskentet augimo suolius? Mano mažylė pamiega 40min-1h ir vėl zisti nori o suvalgo tiek kad paskui atpila mane nuo galvos iki kojų ir vėl prašo. Uzmigdyt ja reikia 2 valandų atrodo uzmiega padedi i lovyte po 5min akytes plačiai atmerktos papuko ieško. Gaila man jos labai. Neramiai miega.

8. 2019.06.13 12:38 (prieš 1 sav.)

Akvilee parašė:
    Mamytes kaip jus iskentet augimo suolius? Mano mažylė pamiega 40min-1h ir vėl zisti nori o suvalgo tiek kad paskui atpila mane nuo galvos iki kojų ir vėl prašo. Uzm…

Kelios dienos ir turetu praeiti tas suolis

9. 2019.06.13 12:53 (prieš 1 sav.)

Jo. 1 parašė:
    Kelios dienos ir turetu praeiti tas suolis

Maniškis taip valgo šiom dienom irgi, bet aš nurašiau ant karščių, gal gerti nori🤷‍♀️😂

2
  10. 2019.06.13 13:43 (prieš 1 sav.)

Tai aisku,dar ir karsciai daro savo.manoji dukryte ryte kai atsikelia,tai tik po pietu dazniausiai uzmiega,tai iki pietu vis maitinu arba nesioju ant ranku,nes kitaip rekia verkia

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras