2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2019.05.19 20:44 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Man prasidejo saremiukai mazdaug kas 7-8 minutes.. nuejau paguleti.. ir paskui jauciau kazkas isbego biskuti(gleiviu kamstis) pradejo labiau skaudeti ir biskuti daz…

P.s. pasirodo ir saremiukus neteisingai skaiciavau ... 🤭 as skaiciavau nuo to momento kai pradeda skaudeti iki tol kol jau visai neskauda.. o reikj skaiciuoti kai pradeda skaudeti iki tol kol jauti kaj pradeda lengveti 😏

2. 2019.05.19 20:45 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Man prasidejo saremiukai mazdaug kas 7-8 minutes.. nuejau paguleti.. ir paskui jauciau kazkas isbego biskuti(gleiviu kamstis) pradejo labiau skaudeti ir biskuti daz…

Pas mane tarpai buna nuo 8 - 5 min. Bet jau daug skausmengesni negu vakar. Nuvaziavus kiek jau buvo prasidares kaklelis?

3. 2019.05.19 21:00 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Na labai super ideja.. as dar tik nelabai jos pritaikyt galiu, nes ligoninej esam ner galimybiu tokiu 🙄

O ligoninėje, tai vyrą siunčiau pirkti prezervatyvų... prisipyliau į jį vandens, paprašiau skyriuje, kad užšaldytų šaldytuve ir tiek, o kaitinau tai po dušu stovėdama 5 min

1
  4. 2019.05.19 21:27 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Na labai super ideja.. as dar tik nelabai jos pritaikyt galiu, nes ligoninej esam ner galimybiu tokiu 🙄

Yra tokie maiseliai kuriuos galima ir sildyti ir saldyti
    https://camelia.lt/pirmosios-pagalbos-rinkiniai/85487-salcio-silumos-paketas-ice-power-11x26-cm.html

1
  5. 2019.05.19 21:49 (prieš 4 sav.)

Eleonora parašė:
    Pas mane tarpai buna nuo 8 - 5 min. Bet jau daug skausmengesni negu vakar. Nuvaziavus kiek jau buvo prasidares kaklelis?

Buvo prasidares 2 cm.. paskui liepe pamiegoti dar per nakti kiek galima.. tai kai atsiguliau aprimo biskuti tai prisnudau tarp saremiu biskuti.. o ryte kai atsikeliau pradejau vaiksciot tai visi skausmeliai vis labiau ir labiau prasidejo.. po nakties ryte 3 cm.. iki pirmos 5 cm, puse 16 8 cm ir 16:30 gime

6. 2019.05.19 21:52 (prieš 4 sav.)

EveVaSe parašė:
    O ligoninėje, tai vyrą siunčiau pirkti prezervatyvų... prisipyliau į jį vandens, paprašiau skyriuje, kad užšaldytų šaldytuve ir tiek, o kaitinau tai po dušu stovė…

Kazkaip cia iki duso begti per visa skyriu reik.. nelabai vilioja del 5 min.. su ranksluostuku biskuti atleido kai pasildziau pries maitinima.. ryt namo tai kaip nors.. tada jau visus metodus bus galima isbandyti ❤

Bambyziukas parašė:
    Yra tokie maiseliai kuriuos galima ir sildyti ir saldyti
    https://camelia.lt/pirmosios-pagalbos-rinkiniai/85487-salcio-silumos-paketas-ice-p…

Ačiū! Išmėginsime!❤❤

1
  7. 2019.05.19 21:59 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Buvo prasidares 2 cm.. paskui liepe pamiegoti dar per nakti kiek galima.. tai kai atsiguliau aprimo biskuti tai prisnudau tarp saremiu biskuti.. o ryte kai atsikeli…

O kuria valanda stipresni skausmai prasidejo?

8. 2019.05.19 22:19 (prieš 4 sav.)

Pingg parašė:
    Sveikos. Numatyta gimdymo data gegužės 30, neturėjau dar nei jokių ateinančio gimdymo požymių nei paruošiamuju. Tačiau va šiandien prieš valandą pradėjo skaudėti pi…

Man taip pat 30 diena pora kart skaudėjo kaip per mėnesines taip pat i tualeta eidavau bet kolkas ramu...

9. 2019.05.19 22:26 (prieš 4 sav.)

Mamos, nieko nesuprantu! Jau kelintą kartą mums taip. Mergaitė nuo 18 val. iki dabar kabo ant papulio ;( nebegaliu... ir nepanašu, kad greit eis miegot. Muistosi, nerami ir pikta čiulptuko neima, spjauna kas gali būti? Mums 1 sav ir 5 d.

10. 2019.05.19 22:26 (prieš 4 sav.)

Nata parašė:
    Prisiduodam ir mes po ilgo ilgo ilgo ...... gimdymo gimė Jokūbas 05.19 3455 g. ir 55 cm. Labai džiaugiamės ir esame dėkingi Šiaulių vaiko ir motinos klinikos person…

Sveikinu😇💐💐

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras