2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2018.09.21 18:27 (prieš 3 sav.)

Zivilekkk parašė:
    Kaip laikotes, mielos nestukes? Man siandien toks jausmas, kad ant kaktos parasyta, jog laukiuosi. Bendradarbe pasake, kad,, keistai grazi '' siandien jai atrodau,k…

Oi žinokite suprantu, jus kaip jaučiatės. Nes mano drauge pastebėjo, kad kažkokia esu įtartina. Nors atrodau sau tokia pati. Nešneku, kad klientė jau yra paklaususi viena ☺ Ar aš nesilaukiu. Ne dėl pilvuko padidėjimo, bet tiesiog ale nuojauta kažkokia.
    😄 Nors spėju nenorėjo šviesei tiesei sakyt.

2. 2018.09.21 18:39 (prieš 3 sav.)

anggelliuke parašė:
    Oi žinokite suprantu, jus kaip jaučiatės. Nes mano drauge pastebėjo, kad kažkokia esu įtartina. Nors atrodau sau tokia pati. Nešneku, kad klientė jau yra paklaususi…

Kada planuojate aplinkiniams pasakyti? as meginsiu tempti iki 3 menesiu, kad buciau tikra, jog mano dziaugsmui viskas ok. Tik mano beda, jog siaubingai pucia pilva ir net stengiuosi aptemptu rubu nedeveti mano nestumas mazytis, bet darbiniams marskinukams sagos tuoj sprogs siandien uzsipirkau laisvesnio stiliaus

1
  3. 2018.09.21 19:04 (prieš 3 sav.)

Mes matyt nelauksim 12 savaičių, paskaysim po 8 savaičių apžiūros. Nes realiai tas 12 savaičių nelabai ir rodiklis, o jeigu kas atsitiktų tai patiems artimiausiems vistiek pasakytume. Kol vaikutis negimė nėra garantijos, kad viskas gerai. Turėjau skaudžių patirčių tiek savo šeimoje tiek draugų.

1
  4. 2018.09.21 19:27 (prieš 3 sav.)

Uzsirasiau as irgi pirmadieni pas gydytoja privaciai. Neramu vis pamaudzia pilvo apacia. Siandien visa diena maudzia 😞 maniske atostogauja tai neistversiu kol ji gris

5. 2018.09.21 19:32 (prieš 3 sav.)

Sveikos, o aš esu laaaabai alkana. Pavalgau ir už valandos vėl noriu, jausmas toks, kad būčiau nevalgiusi visą dieną. Tik kas erzina, kad nežinau ko noriu, viskas taip neskanu atrodo. Kolkas labiau prie žuvies traukia ir vaisių. Pykinimas toks momentinis užeina ir greitai praeina. Pamaudžia pilvo apačią. Bet tas valgymas labiausiai iš proto veda, jeigu nori nešiokis kišenėje dešros gabalą 😂 ai ir krūtinę labai skauda, ir padidėjusi, galėtų dar didėti, nes mažutė ji pas mane 😊 pas gn keliausiu spalio 2, bus beveik 8 savaitės. Laikomės mamytės! Mes jėga ❤️

4
  6. 2018.09.21 19:35 (prieš 3 sav.)

Zivilekkk parašė:
    Kada planuojate aplinkiniams pasakyti? as meginsiu tempti iki 3 menesiu, kad buciau tikra, jog mano dziaugsmui viskas ok. Tik mano beda, jog siaubingai pucia…

Pasakysim po pirmo echo, bus 11 savaitėlė. Dabar viskas gerai einasi, galėtumėm per tel, bet artimų reakcijas pamatyt aš labai noriu gyvai

7. 2018.09.21 19:39 (prieš 3 sav.)

Nikodemma parašė:
    Sveikos, o aš esu laaaabai alkana. Pavalgau ir už valandos vėl noriu, jausmas toks, kad būčiau nevalgiusi visą dieną. Tik kas erzina, kad nežinau ko noriu, viskas t…

Desra as irgi apetitu nesiskundziu, ypac megstu desra - saldainis - desra - sausainis syrit atsikeliau su mintim, kad saldytuve turiu rukyto kumpio

1
  8. 2018.09.21 19:40 (prieš 3 sav.)

Aš tai noriu bulvinių blynų bet tokių kaip mamukas kepa, tai jau žinau ko užsiprašysiu grįžusi namo

9. 2018.09.21 19:41 (prieš 3 sav.)

Puertorico parašė:
    Pasakysim po pirmo echo, bus 11 savaitėlė. Dabar viskas gerai einasi, galėtumėm per tel, bet artimų reakcijas pamatyt aš labai noriu gyvai

Ar as kazka sumaisiau, ar jus is UK? Berods kazkur diskusijose rasete apie Londona?

10. 2018.09.21 19:41 (prieš 3 sav.)

Zivilekkk parašė:
    Ar as kazka sumaisiau, ar jus is UK? Berods kazkur diskusijose rasete apie Londona?

Nea, aš ne UK

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
8,00 €
39 | 25,3 cm | 5½ - 6
5,00 €
98 | 2.5 - 3 m.