2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 1 m. 4 mėn.

2018.09.22 09:54 (prieš 2 mėn.)

simuciukas parašė:
    As irgi norvegijoje
    Uzsirasiau 8savaites kai bus i Volvat klinika,gal ir salia Jusu ji yra?

Ne tokios nera, meta kad ji yra tik Osle, o iki jo man 5-6val kelio ir Fredrikstad iki jo dar toliau...

2. 1 m. 4 mėn.

2018.09.22 09:57 (prieš 2 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Man praėjusią savaitę tepliojo. Ypač is po nakties. Bet labai minimaliai. Nulėkiau pas gine. Tai pažiūrėjo kad nėra iš kur kraujuoti.. Tai tiesiog lovos režimas ir …

Na man i darba reikia eiti, tai neiseina to lovos rezimo pasidaryti, bet darbas nesunkus, sedimas siuo metu. Namuose grizusi stengiuosi kiek imanoma guleti, ilsetis, bet vistiek neisvengiu maisto ruosos ir apsipirkimo...

3. 2018.09.22 10:02 (prieš 2 mėn.)

Kaip jums pavydziu kurios gali valgyti valgyti ir valgyti... O as valgau tik todel, kad reikia, bet paskui arba i tulika lekiu arba tiesiog baisingai bloga buna.. O kas keisis ismokose nuo sausio 1d?negirdejau nieko..

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.22 10:06 (prieš 2 mėn.)

Aureja parašė:
    Na man i darba reikia eiti, tai neiseina to lovos rezimo pasidaryti, bet darbas nesunkus, sedimas siuo metu. Namuose grizusi stengiuosi kiek imanoma guleti, ilsetis…

Na turite stengtis išvengti nors kelias dienas maisto ruošos ir t.t., viskas daroma dėl žirniuko išsaugojimo. Suprantu, kad kartais to nepavyksta išvengt. Bet dabar svarbiausia mažiukas kuris gyvena pilvelyje. Pas mane irgi sėdimas darbas. Bet labai daug veiklos. Ir įtampa. Tai pasiskambinau I darbą, paaiškinau visa situacija, kad mAn gresiantis persileidimas ir pan. Tai jie mane pilna teisę turėjo tiesiog atleisti. Nes dar pažymos nepateikiau nes ankstyvas nestumas. Bet vadovas vakar paskambino ir pasakė kad galiu biuletenį but tiek kiek reikia, ir manęs is darbo vietos tikrai ne šalims. Pasirodo kai kurie darbdaviai turi žmogiškumo..
    O jūs galbūt pasakykite kad tiesiog blogai jaučiatės ir ne galėsit kelias dienas pasirodyt.
    Tikrai susideliokit prioritetus. Ir pavyks išsaugot

2
  5. 2018.09.22 10:06 (prieš 2 mėn.)

Aureja parašė:
    Ne tokios nera, meta kad ji yra tik Osle, o iki jo man 5-6val kelio ir Fredrikstad iki jo dar toliau...

Labai gaila nes jie atlieka ankstyvo nestuml echoskopa ir apziuri

6. 1 m. 4 mėn.

2018.09.22 10:14 (prieš 2 mėn.)

simuciukas parašė:
    Labai gaila nes jie atlieka ankstyvo nestuml echoskopa ir apziuri

O ar zinojot, kad ir privaciai einant norvegijoje galima prasyti savo seimos gydytojo siuntimo ir tada reikia labai mazai susimoketi, as tai sito nezinojau! Aisku cia ta kaina nera svarbu, bet jeigu pas juos tokia tvarka, tai galima pameginti Na ziuresiu, kaip savaitgali jausiuos ar vis dar teplios, jeigu nepageres, tai vaziuosiu i Osla tikriausiai...

7. 1 m. 4 mėn.

2018.09.22 10:18 (prieš 2 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Na turite stengtis išvengti nors kelias dienas maisto ruošos ir t.t., viskas daroma dėl žirniuko išsaugojimo. Suprantu, kad kartais to nepavyksta išvengt. Bet dabar…

Pas mane darbe jokios itampos nera, bet dar tik pirma savaite, kaip dirbau naujoj vietoj, as labai anksti suzinojau, kad laukiuosi ir darbe mane is karto perkele papasakojus situacija, nes pries tai dirbau fiziskai sunku darba... galeciau imti tik neapmokamu atostogu nebent, nes biuletenio cia niekas neduos be 12 sav...

8. 2018.09.22 10:22 (prieš 2 mėn.)

Aureja parašė:
    O ar zinojot, kad ir privaciai einant norvegijoje galima prasyti savo seimos gydytojo siuntimo ir tada reikia labai mazai susimoketi, as tai sito nezinojau! Aisku c…

Ne sito nezinojau,bet as turiu volvate medlems korta,tai man jaubgaunas ten gerokainoigiau

O pas fastlege kol papulsiu tai ir laikas praeis

Parasykit kaip Jus po iseiginiu juasites ❤️

9. 2018.09.22 10:41 (prieš 2 mėn.)

simuciukas parašė:
    As irgi norvegijoje
    Uzsirasiau 8savaites kai bus i Volvat klinika,gal ir salia Jusu ji yra?

10. 2018.09.22 10:44 (prieš 2 mėn.)

guobienevaiva parašė:

Sveika,aš irgi Norvegijoje,mums šiandien prasidėjo 6sav,bet paskyrė vizitą visiems tyrimas spalio 2d,dar tik tada bus 6sav ir 4d,sakė įtrauks jau ir į nėščiųjų sąrašą esu nustebusi kad taip anksti,gal jums reikia keisti šeimos gydytoja,aš pakeičiau tai visai kita priežiūra visom prasmėm

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras