2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2018.09.25 09:19 (prieš 2 sav.)

madem parašė:
    As buvau su vaiku, laikiau vezimelyje ir daviau filmukus per telefona paziuret, nes kitaip butu buve ne kazka 😀 ir tai jau ant pabaigos prasesi iskeliama, bet palyg…

Pas mus poliklinikoje vežimai paliekami pirmam aukšte, tai neišeis. Na aš irgi apie filmukus galvoju. Šiaip aš irgi su vaiku visad eisiu, tik kitus kartus nereikės lipti ant kėdės, tai kaip nors

2. 2018.09.25 09:40 (prieš 2 sav.)

Tuti1 parašė:
    Nesijaudinkit ,as po pirmo vizito labai nerimavau ir labai laukiau antro vizito,kad pasakyru,kad sirdute plaka.Tai parode kaip pulsuoja baltas taskutis apsiraminau …

Tai va stengiuosi but sau rami tos dvi savaites ilgos bus aišku kita savaite gal laisvu turėsiu važiuosiu tuos tyrimus pasidaryt reiks

madem parašė:
    As buvau su vaiku, laikiau vezimelyje ir daviau filmukus per telefona paziuret, nes kitaip butu buve ne kazka 😀 ir tai jau ant pabaigos prasesi iskeliama, bet palyg…

As ir tikiuos viskas gerai na reik laukti kad aiškiai matytų viską ir būtų jau ramu šiandien dar pilvą skaudena guliu nuo ryto lovoi,
    Man su pirmu nebuvo taip va kad esmė kad buvo reguliarios mm bet ramiau buvo nes parodė vėliau testai tik. Tai kažkaip kitaip viskas

3. 2018.09.25 09:41 (prieš 2 sav.)

O aš nuo vakar geriu duphastoną nes tepliojo tamsei rudai.šiandien pateplioja irgi. tik atsirado dar ir skausmas nežymus tai jau nebežinau ka ir galvoti.dabar pas gyd spalio 1 eisiu

4. 2018.09.25 09:43 (prieš 2 sav.)

Sameri parašė:
    pas mane taip pat, bet jokiu tyrimu neskyre ir panasu neskirs, nesuprantu as tu daktariu, ka jos sau galvoja

O kur jus gyvenate lietuvoje? Siaip sako tyrimus pirmus daro nuo 12sav visus, kai ir man buvo su pirmu nestumu, bet del tam tikru priezasciu daro viska anksciau.

5. 2018.09.25 09:48 (prieš 2 sav.)

As Lietuvoje Ir tu priezasciu ir pas mane yra, kad galetu ir turetu atidziau priziureti. Na bet pasgyvensim pamatysim.

6. 2018.09.25 10:13 (prieš 2 sav.)

Mirrinda parašė:
    nu va susitikau ir as su savo zirniuku siandien mums 5 savaites ir 6 dienos. nezinau kodel cia skaiciuokle rodo kitaip bet sake pagal puslyje ir…

Sveikinu! :)))) jūs taip anksti pamatėt, o man pasakė pagal tyrimą 6 savaitės ir 4 dienos, o echoskopas dar neparodė žirniuko... Ar yra ir kitom taip? Kad dar nesimato?

1
  7. 2018.09.25 10:23 (prieš 2 sav.)

Man cia skaiciuokle suskaiciavo kad dabar yra 7sav ir 4 dienos, o kai vakar buvau pas daktere pasake, kad 8sav ir 1 diena.

8. 2018.09.25 10:35 (prieš 2 sav.)

Tuti1 parašė:
    Man sekanciam kartui kai atvyksiu jau darys tyrimus,kraujo,gerti gliukoze reikes ir dviejus slapimo tyrimus ir duos siuntima pas genetikus ,del mano amziaus.

Kaune pas genetikus nemažos eilės,nedelskit,kad tilptumet į tą laiką kada daro juos aš registravaus penktadienį,tai gavau tik spalio 24,o riba kada juos daryt buvo 15-30d

9. 2018.09.25 10:36 (prieš 2 sav.)

liolicka parašė:
    O aš nuo vakar geriu duphastoną nes tepliojo tamsei rudai.šiandien pateplioja irgi. tik atsirado dar ir skausmas nežymus tai jau nebežinau ka ir galvoti.dabar pas g…

Gertumet stiprėsni progesterona.,praeitu ir pilvo skausmai ir tepliojimai. Patikėkit, turiu aš tame daaaaug patirties.. Nusipirkit magnio miltelių nuo pilvo maudimo.

10. 2018.09.25 10:40 (prieš 2 sav.)

Rasyte12 parašė:
    Gertumet stiprėsni progesterona.,praeitu ir pilvo skausmai ir tepliojimai. Patikėkit, turiu aš tame daaaaug patirties.. Nusipirkit magnio miltelių nuo pilvo maudimo…

Magnio diasporalio tai geriu nuo 5 sav.o to vaistuko kur saket nedavė.receptinis ir viskas.tad draugauju su duphastonu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras