2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2018.10.01 18:30 (prieš 8 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    Kodel?

Kai buvau vasara Druskininku sanatorijoje, musu kompanijoje buvo nescioji, ji nuejo pas spec. konsultacijai. Ten jai pasake, jog baseine galima plaukioti, bet ne dziakuzi, kenkia sroves vaisiui, ar, kad kraujotaka suaktyvina, negaliu tiksliai pasakyti.

2. 2018.10.01 19:16 (prieš 8 mėn.)

Daivakr parašė:
    Aciu mergaites uz atsakymus nes su drauge susigincijome. Pas mane tokia situacija einu vis I stacionara lasintis lasiniu tai drauge ir uzklause ko taves neguldo ir …

Manes irgi dar neitrauke i iskaita. Ryt einu pas gydytoja, tai gal ryt itrauks? 🤔🙂 paziuresim

3. 2018.10.01 19:24 (prieš 8 mėn.)

Coliukė86 parašė:
    Manes irgi dar neitrauke i iskaita. Ryt einu pas gydytoja, tai gal ryt itrauks? 🤔🙂 paziuresim

o kada pazima I darba zadate nesti del nestumo?

4. 2018.10.01 19:24 (prieš 8 mėn.)

Man 7 savaitė. Kartais pamaudžia pilvą kaip būdavo prieš mėnesines. Bet neilgai. Kraujo nėra. Bet makšty kartais jaučiasi toks jausmas lyg tuoj kažkokį krešulį išstums. Na toks palyginimas keistas 🙄 bet per mėnesines panašiai jausdavau kada pasirodydavo krešuliu. Kas tai galėtų būti? Penktadienį eisiu pas daktare.

5. 2018.10.01 19:28 (prieš 8 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    Kodel?

Kaip laukiausi dukros sake giditoja venk karstos vonios nes gali persileidima issaukti

6. 2018.10.01 19:28 (prieš 8 mėn.)

buvau siandien apziuroje negaliu atsidziaugti, atrodo kaip pirma karta dar gydytoja paklause kiek man metu, pasakiau 31, po to tik tyliai susiskaiciavau kad visgi 32 jau dar paklause kokia mano seimos gydytoja, niekaip negalejau prisimint nors vaikstau su vaikais bent karta per menesi

1
  7. 2018.10.01 19:36 (prieš 8 mėn.)

Saulėė parašė:
    Belieka džiaugtis ir laukti aš rytoj pagaliau einu pas ginę, labai nekantrauju paskutinį kartą buvau prieš 4 sav, tada tik matė, kad vietoje.

As rytoj irgi pas ginekologe eisiu. Tik kažin ar nepyks kad su dviem vaikiukais. Nėra kur jų palikti. Vyras dirba. Seneliai is kitu miestu

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.01 19:41 (prieš 8 mėn.)

azzzda parašė:
    Man 7 savaitė. Kartais pamaudžia pilvą kaip būdavo prieš mėnesines. Bet neilgai. Kraujo nėra. Bet makšty kartais jaučiasi toks jausmas lyg tuoj kažkokį krešulį išst…

Maudimai ir tempimai yra normalu. Gimda tempiasi. Tik jeigu tas maudimas stipresnis ir lydimas gimdos susitraukimų, tai tektų sunerimti. Man irgi būna, kad sudiegia kaip prieš mėnesinės. Ir greit praeina. Bet pasakykite gydytojui dėl šito skausmo. O iki vizito tai paverkite magnio miltelių.

1
  9. 2018.10.01 19:44 (prieš 8 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Maudimai ir tempimai yra normalu. Gimda tempiasi. Tik jeigu tas maudimas stipresnis ir lydimas gimdos susitraukimų, tai tektų sunerimti. Man irgi būna, kad sudiegia…

Magnį geriu. Man ir greitai praeina. Prigulu, pailsiu ir praeina. Tik tas jausmas kad kažkas tuoj išbėgs ... na jis gal būna tik tada kai pradeda mausti pilvą. O kiek laiko trunka tas pilvo maudimas?

10. 6 m. 10 mėn.
    15 m. 9 mėn.
    20 m. 10 mėn.
    22 m. 1 mėn.

2018.10.01 20:22 (prieš 8 mėn.)

Sveikos,ar priimsite dar vieną neštukę?

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.