2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2018.10.09 15:31 (prieš 9 mėn.)

Mamos, kurios einate kas 2-3 sav pas ginekologe ir ziuri echoskopu, ar reikia uz ji jums moketi?
    Nekalbu apie privatu vizita.

2. 2018.10.09 15:33 (prieš 9 mėn.)

Sameri parašė:
    Mamos, kurios einate kas 2-3 sav pas ginekologe ir ziuri echoskopu, ar reikia uz ji jums moketi?

Nereikia, bet priklauso tik 2 ar 3. Man dare 12 savaiciu ir 18-20 savaiciu. Lyg gale dar priklauso bet man nedare. Aisku turbut jei kas neramina ar rizikingesnis nestumas dazniau echo daro. Kai dare 19 savaiciu echoskopija, vaisius buvo sukryziaves kojas, tai nenustate lyties. Ejau privaciai 23 savaite kad suzinoti.

3. 2018.10.09 15:39 (prieš 9 mėn.)

Tai biski nesuprantu, nesciajai echoskopas priklauso tik du kartus, o ne nesciai, siaip nusiskundimu turinciai, po persileidimo ir pan- priklauso tiek, kiek reikia daktarei?

4. 2018.10.09 15:40 (prieš 9 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Sveikos neštukės,
    Ar yra mūsų tarpe, kurių visiškai nepykina? Manęs nei pykina nei ką. Tik krūtinę v…

Mane pykino tik 2 kart - kai laukiausi 4-ta savaite viena ryta, ir antras - kai kilom ir leidomes lektuvu. Bet mano krutine ziauriai skausminga, esu mieguista ir valgau totaliai nesuderinama maista

5. 2018.10.09 15:52 (prieš 9 mėn.)

Sameri parašė:
    Tai biski nesuprantu, nesciajai echoskopas priklauso tik du kartus, o ne nesciai, siaip nusiskundimu turinciai, po persileidimo ir pan- priklauso tiek, kiek reikia …

Na jei viskas tvarkoje, jokiu nusiskundimu, viskas vyksta sklandziai, tikrai manau uztenka 2. Na sako nera labai gerai vaisiui tas echoskopas, gal del garso ar siaip net nezinau. As po extra cezario, pastojau 5 men.
    po gimdymo, manau dazniau darys nes turbut rizikingesnis nestumas. O jei nedarys ir jausiuos nerami ar ka skaudes, tikrai paprasysiu ir neabejoju kad padarys, kad nuraminti.

6. 2018.10.09 16:03 (prieš 9 mėn.)

Tai vat padarys kazi mokamai ar ne? Nes keistai ginekologe sako jei nepristarausit tai reikia sumoket uz echoskopa, nes nedotuoja valstybe. Nors nei cekio, nei kazko kito man neisdave. Ir mastau, ar ji cia legaliai elgiasi?

7. 2018.10.09 16:11 (prieš 9 mėn.)

Agniuka5 parašė:
    Nest

Man daktare tik ji ir leido, klausiau del ibuorofeno sake negalima. O kai pirmaja maitinau ir pradejo skaudeti nugara tai israse ibuprofeno o paklausus del paracitamolio sake negalima, cia viskas vokietijoj vyksta, taip kad nezinau, manau kiek daktaru tiek nuominiu yra, lietuvoje kai laukiausi pormosios isvis pirmam trimestre leido tik homeopatinius naudot nuo galvos skausmo 🙄

8. 2018.10.09 16:28 (prieš 9 mėn.)

Sameri parašė:

Pas mane pusiau privačioj už kiekvieną papildomą echo teko mokėti, kai po persileidimo žiūrėjo, irgi mokėjau. Viskas oficialiai, į kasą susimoki.

9. 2018.10.09 16:30 (prieš 9 mėn.)

saulesakmenelis parašė:
    Man siūlė dar gerti magnio ir b6. Jei ryte pakinta, tai reikia tik atsikėlus neislikus iš lovos pagriauzti ką nors, pvz taleriu, krekeriu ir pan. Stenkis visa laiką…

Reikes pamegint
    Mane papykindavo,nu bet sia nakt uzejo stipriai...
    Laikykis ir sveik Tu taip pat

10. 2018.10.09 16:43 (prieš 9 mėn.)

SimonaIN parašė:
    Sveikos, ar daug tokių kur jau matosi pilvelis? Man jau darosi sunku nuslepti,atrodo jog darbe vis uzmeta aki kas nors i pilva

Man is pat pradziu baisia pute, tai issokes pilvas buvo. Iskart platesnius rubus pradejau nesioti. Dabar jau lyg taip nepucia, bet vis tiek matosi siek tiek. Nezinau del paties nestumo ar del paputimo pirmas nestumas mano, tai labai anksti kazi ar turetu matytis

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
6,00 €
370,00 €
38 | 10 | S
9,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm