2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. Leja 6 m. 2 mėn.

2018.10.21 19:53 (prieš 3 sav.)

Perlas parašė:
    Man susuko nugara, tarpsonkaulinis nervo uzdegimas. Kaip gydytis? Ar kuriai taip yra nutike? Bandysiu pipirini pleistra detis

Pipirinis dar labiau dirgins as nuolat turiu si uzdegima neurorubin labai padeda ir ji galima nestumo metu gert bent man sake giditoja jog galiu gert

2. 2018.10.21 20:00 (prieš 3 sav.)

Mielosios, mano pirmas nestumas, todel prasau nepykit del klausimu likau be daktares. Po paskutinio vizito irase sekamti laika - po menesio. Pradejau ziurinetis kur lankytis toliau, didesniam mieste, Vilniuj pvz. Ir... Iki dabar buvau pas gydytoja kokius 4 kartus ir kiekviena karta ziurejo per echoskopa. Kadangi paskutinis buvo 11ta savaite, dabar sekantis galimas tik 18-20sav?? kokiu budu tada patikrins ar viskas sklandziai? Nieko nesuprantu

3. Gabriele 7 m. 8 mėn.
    Gediminas 11 m. 2 mėn.

2018.10.21 20:02 (prieš 3 sav.)

Ingridukass parašė:
    Sveiki, ar jums jau matosi pilvelis?

Trecias nestumas ,pastojau su didesniu svoriu nei pirmi du,tad jau formuojasi pilvelis nors svoris lyg ir nekinta stipriai kokiu 1 kg kol kas , bet kuno formos keiciasi 🤰🏻

4. 2018.10.21 20:08 (prieš 3 sav.)

Saulėė parašė:
    Mielosios, mano pirmas nestumas, todel prasau nepykit del klausimu likau be daktares. Po paskutinio vizito irase sekamti laika - po menesio. Pradejau ziurine…

o ko ten vis lysti ir stebeti? Tai viskas ir turi buti sklandziai, jei kazka negero pajausit, patepliojimus ar skausmus tai nuvyksit pasiziureti. As tik viena karta buvau, ir pradzioj vizitai kas menesi, veliau kas dvi savaites, o poto kas savaite terminui atejus. O kas kiek jus laiko norejot eiti?

4
  5. 2018.10.21 20:17 (prieš 3 sav.)

Evaas parašė:
    o ko ten vis lysti ir stebeti? Tai viskas ir turi buti sklandziai, jei kazka negero pajausit, patepliojimus ar skausmus tai nuvyksit pasiziureti. As tik viena karta…

Tai kas menesi viskas gerai, bet tai jei echo nepriklauso, kaip tada nustatinejama, kad viskas sklandziai einasi?

6. 2018.10.21 20:17 (prieš 3 sav.)

Coliukė86 parašė:
    O geras, tai turbut cia normalu jei ne vien man taip Tik siand atsikeliau su skaudancia galva, tiksliau vienoj pusej smilkinys ir akis, kad net apsivemiau nuo to…

man tik dantu valymas iskart vercia skrandi lauk🤮fuii negaliu🤮🤢

1
  7. 2018.10.21 20:25 (prieš 3 sav.)

Merginos, kokia jusu nuomone apie skiepus nuo gripo nestumo metu?

8. 2018.10.21 20:26 (prieš 3 sav.)

Saulėė parašė:
    Mielosios, mano pirmas nestumas, todel prasau nepykit del klausimu likau be daktares. Po paskutinio vizito irase sekamti laika - po menesio. Pradejau ziurine…

Tikrai niekur neziuri kiekvieną karta, paklausys sirdele ir viskas. O echo skirta tam,kad matytu ar nera apsigimimu, ar viskas vystosi kaip reikia ir pan. Tikrai nera reikalo ten vis ziurineti as dabar turiu beveik po men vizita,bet net laiko nepaskyre, sake ateisi,bus tyrimu rezultatai,atiduosim kortele ir paskirsim kita vizita,kuris jau speju bus su echo nes ir bus 18-20 sav kazkaip pasitikiu savo gyd,tai ramiai i tai reaguoju

1
  9. 2018.10.21 20:31 (prieš 3 sav.)

Saulėė parašė:
    Tai kas menesi viskas gerai, bet tai jei echo nepriklauso, kaip tada nustatinejama, kad viskas sklandziai einasi?

Echoskopai priklauso 2 kartus per nėštumą. Nei daugiau nei mažiau, jei viskas tvarkoje. Tačiau, vizitai pas ginekologą tam ir yra, kad sektų būklę, t.y, spaudimą, svorio prieaugį, pilvo didėjimą, gimdos aukštį ir pan, vėliau prasidės, judesių skaičiavimas ir t.t. Jei tik yra neramumai ar rizika tuomet atlieka echo, tačiau atlikinėti jį kiekvieno vizito metu yra daugiau mažiau perdėta ir nereikalinga.

10. 2018.10.21 20:33 (prieš 3 sav.)

shypsenyte parašė:
    Tikrai niekur neziuri kiekvieną karta, paklausys sirdele ir viskas. O echo skirta tam,kad matytu ar nera apsigimimu, ar viskas vystosi kaip reikia ir pan. Tikrai ne…

korinele parašė:
    Echoskopai priklauso 2 kartus per nėštumą. Nei daugiau nei mažiau, jei viskas tvarkoje. Tačiau, vizitai pas ginekologą tam ir yra, kad sektų būklę, t.y, spaudimą, s…

Aciu jums

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras