2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2018.10.21 20:38 (prieš 3 sav.)

brangekaile parašė:
    man tik dantu valymas iskart vercia skrandi lauk🤮fuii negaliu🤮🤢

Bandykit pakeisti dantu pasta, rinkites be fluoro, gal pasiteisins. Man taip buvo

1
  2. 2018.10.21 20:39 (prieš 3 sav.)

korinele parašė:
    Echoskopai priklauso 2 kartus per nėštumą. Nei daugiau nei mažiau, jei viskas tvarkoje. Tačiau, vizitai pas ginekologą tam ir yra, kad sektų būklę, t.y, spaudimą, s…

O man gyditoja sake per nestuma priklauso 3 eho. Nes ir internet skaitinejausi kiek eho turi skirti

3. 2018.10.21 20:42 (prieš 3 sav.)

Na nezinau, man asmeniskai neuztenka, kad kaip pries trisdesimt metu kaip musu mamoms jog pamatuotu su centrimetru ir pasiklausytu su triubele.. pasaulis eina i prieki todel lankausi privaciai, kur kiekvienu vizitu paziuri echoskopu. Nesakau, kad kas savaite reikia eiti, bet syki i menesi tikrai normalu ir su nekomplikuotais nestumais turbut cia tiesiog kiekvienos pasirinkimas, bet jeigu yra nerimas, tai kam save kankinti

3
  4. 2018.10.21 20:43 (prieš 3 sav.)

na ir ta pati gyditoja man sake. Ir viena kolege nesenai pagymde tai jai buvo daromi tokiu laiku ehoskopai

5. 2018.10.21 20:45 (prieš 3 sav.)

Mano ziniom priklauso 11-13sav,kad nustatytu tikslu nestumo laika, matuoja sprando rauksle, 18-20 ziuri ar nera kokiu akivaizdziu apsigimimu,ar visi organai vystpsi taip kaip reikia ir 30sav numato kokio dydzio kudokis turetu gimti. Didzioji dalis,ypac lt turi ir ketvirta,kurio metu buna patvirtinamas nestumas

Aisku kiekviena sprendzia kaip jai geriau,bet as asmeniskai manau,kad jei nera jokiu nusiskundimu,tai nera ko ten lysti ir maziuka gasdinti. Juk ir vandenys syla,ir mazylis ginasi nuo skleidziamu bangu..

1
  6. 2018.10.21 20:46 (prieš 3 sav.)

Daivakr parašė:
    O man gyditoja sake per nestuma priklauso 3 eho. Nes ir internet skaitinejausi kiek eho turi skirti

Oficialiai 2, nes toks yra nėščiųjų priežiūros algoritmas. 11-14 sav ir 18-20 sav. Nėštumo gale dar gali paskirti vieną dažniausiai dėl padėties ar dar ko nors, bet iš esmės tą galima ir išoriškai nustatyti. Nežinau kokiu tikslu daugiau tą trečią daryti, kada ir kam.

1
  7. 2018.10.21 21:14 (prieš 3 sav.)

brangekaile parašė:
    man tik dantu valymas iskart vercia skrandi lauk🤮fuii negaliu🤮🤢

Oi koks pazystamas jausmas, as per du kartus tik galiu isivalyti, ryte prabudusi prasivalau, o tada po kokios valandos galiu normaliai isisvalyti. Bet ir su pirmu nestumu ta beda turejau. Bet as turiu dantys prasivalyti po kiekvieno valgio, nes tas ataskonis po valgio erzina

8. 2018.10.21 21:15 (prieš 3 sav.)

shypsenyte parašė:
    Mano ziniom priklauso 11-13sav,kad nustatytu tikslu nestumo laika, matuoja sprando rauksle, 18-20 ziuri ar nera kokiu akivaizdziu apsigimimu,ar visi organai vystpsi…

korinele parašė:
    Oficialiai 2, nes toks yra nėščiųjų priežiūros algoritmas. 11-14 sav ir 18-20 sav. Nėštumo gale dar gali paskirti vieną dažniausiai dėl padėties ar dar ko nors, bet…

Tai va raso delko 30-35 savaiciu daro. Nz mano pazistamos kurioms buvo sklandus nestumai dare po 3 kartus. Nz kokiam mieste ir kodel jus teigete apie du. Taip kaip as dukra gymdziau pries 13 metu tada it buvo tik du ehoskopai

9. 2018.10.21 21:18 (prieš 3 sav.)

korinele parašė:
    Echoskopai priklauso 2 kartus per nėštumą. Nei daugiau nei mažiau, jei viskas tvarkoje. Tačiau, vizitai pas ginekologą tam ir yra, kad sektų būklę, t.y, spaudimą, s…

Taip pas mane net nesciosios knyguteje pazymeta kad tik 2 ekoskopai priklauso. To nebera jau 30 sav. Jau mano drauge pernai kai gimde niekas nebedare.

10. 2018.10.21 21:46 (prieš 3 sav.)

35-37 savaitę būna apmokamas ligonių kasų echoskopas esant neaiškumams dėl vaisiaus padėties, vandenų ar kitų rizikos faktorių.
    Ligonių kasos apmoka visoms be išimties 2 echoskopus, o iš savo piniginės galit eiti kad ir kasdieną
    Kad ir neskaito echoskopų ar doplerių pavojingų, bet kūdikiams jie nepatinka - slepiasi jei kuriai daktarė yra dopleriu tikrinusi širdelę tai turbūt pastebėjot, kad pradeda labai muistytis ir reikia iš naujo širdelės ieškot. Pati gydytoja patvirtino, kad nemėgsta leliai jų
    Ankščiau moterys netūrėjo jokios med. priežiūros, dirbo sunkiai laukuose ir kažkaip vistiek daug leliukų susilaukdavo. O šiais laikais mes ir priežiūrą turim, ir informacijos daug. Svarbiausia pačioms nėščioms jaustis ramiai, nes jei bus kažkas negerai tai bus ir signalai - skausmas, kraujavimas, vėlesniame laike judesių nebuvimas ar atvirkščiai labai intensyvus judėjimas.
    Galvokit kad viskas bus gerai, tada taip ir bus. Ir neklausykit kitų moterų blogų patirčių, blogų emocijų jums šiuo metu nereikia

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
7,00 €
24 | 14,9 cm
3,50 €
56 | 0-1 mėn.
5,00 €
38 | 10 | S