2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2019.01.12 13:43 (prieš 3 mėn.)

As ir vakar daugiau pasidomejau, tai nelabai ir apsimoka to krepsio pirkt, geriau next to me lovyte

1
  2. 2019.01.12 14:24 (prieš 3 mėn.)

Merini parašė:
    As ir vakar daugiau pasidomejau, tai nelabai ir apsimoka to krepsio pirkt, geriau next to me lovyte

Na tas lopšiu kas iki kokiu 3 mėn, tai tikrai nice to have, o next to me iki 6-8 mėn, priklausomai kada vaikutis pradės prisitraukti ir lipti.

2
  3. 2019.01.12 22:56 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamytės gal kurios laikote namie katinėlius, norėjau paklaust, ar plaunate rankas visada po kiekvieno paglostymo? Šeimoje daug kas gąsdina dėl toksoplazmozės. Sako neliesti, nemyluoti katinų. Dariausi tyrimą, nustatė, kad taksoplazmozės nėra, vadinasi - pavojinga ja apsikrėsti nėštumo metu. Mano katinėlis neina žiemą į lauką, o vasarą tik savo kieme būna, niekur nesivadaloja. Paskiepytas, visada nukirminamas. Kraiko dėžės niekada nevalau, vyras tvarko. Ir kartais nenusiplaunu rankų jį paglosčius ar priglaudus prie savęs, ir lovoje su mumis miega. Ar jūs labai saugotės? Įdomi jūsų nuomonė dėl gyvūnų. Labai mylime savo katinėlį ir sunku kažkaip jo neliesti ir neglostyti, jis man padeda nusiraminti, pakrauna geros energijos Prašau nesmerkti tų, kurios katinų ar gyvūnų nemėgsta🐈🐈🐈

2
  4. 2019.01.12 23:02 (prieš 3 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:
    Sveikos mamytės gal kurios laikote namie katinėlius, norėjau paklaust, ar plaunate rankas visada po kiekvieno paglostymo? Šeimoje daug kas gąsdina dėl toksoplazm…

Sveiki, as esu turejus suni kuris buvo tikras seimos narys, todel puikiai suprantu, kad norite toliau su juo bendrauti ir nestumo metu. Ka galiu pasakyti is savo pazystamu rato - zinau 3 moteris, kurios miegojo su kaciukais visa nestuma ir nieko (beje, viena is ju nei skiepyjo nei nukirmino), bet pvz mano bendradarbe pasigavo toksoplazmoze nuejusi 10 min sveciams pas kaimyne, kur buvo katinas. Sunku pasakyti nuo ko tai priklauso as stengciausi daznai rankas plauti, priziureti katino higiena ir reciau su juo bendrauti

2
  5. 2019.01.12 23:03 (prieš 3 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:
    Sveikos mamytės gal kurios laikote namie katinėlius, norėjau paklaust, ar plaunate rankas visada po kiekvieno paglostymo? Šeimoje daug kas gąsdina dėl toksoplazm…

Sveika, mes taip pat turim katuka. Taip pat ji myluoju nes jau taip esu įpratusi, miega kartu su manimi. Toleto dėže vyras valo. Mūsų katukas visiškai naminis , lauke pora kartu yra buves, netiko jam lauko draugija... Tikiuosi kad nieko nenutiks blogo nuo mylimo katinėlio

1
  6. 2019.01.12 23:11 (prieš 3 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:

Aš turiu du katinus. Kraika valo vyras. O visa kita įprastai. Tikrai po kiekvieno prisilietimo nebegu rankų plautis.

7. 2019.01.12 23:26 (prieš 3 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:

Turim ir mes namie toki draugeli, kuris i lauka-kambari-lauka migruoja po kelis kartus per diena, net nepagalvojau apie kazka blogo Tik kad automatiskai gaunasi, kad maziau ant pilvo lipa nes nebetelpa ir siaip nebelabai besimyluojam kaip anksciau dabar eisiu skaitytis kas ten per bacila, as net nesusimasciau apie tai

8. Isabella 6 m. 1 mėn.

2019.01.12 23:33 (prieš 3 mėn.)

nu va nusipirkom snd ta next to me lovyte dar vibro kedute prie to pacio pasiemem is didziausiu daiktu liko vezimas is dvieju firmu renkames

1
  9. 2019.01.12 23:37 (prieš 3 mėn.)

brangekaile parašė:
    nu va nusipirkom snd ta next to me lovyte dar vibro kedute prie to pacio pasiemem is didziausiu daiktu liko vezimas is dvieju firmu renkames

Ka del vezimo galvojat? Man cia galvos skausmas

10. 2019.01.12 23:51 (prieš 3 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:

Mes laikome katina, myluojames labai daznai, ranku kas karta tikrai neplaunu, dezute keiciu pati su pirstinemis, po to issiplaunu rankas. Per pirma nestuma irgi buvau isibaiminus, nes nebuvau sirgus dar ja anksciau, tai labai bijojau apsirgti nestumo metu, todel padarem tyrima katinui ar turi jis toksoplazmoze, atsakymas neigiamas, todel ramiau, i lauka neina niekada. Beje ja uzsikresti galima ne tik nuo katinu, bet ir dirvozemio, t.y. ir nelabai gerai isplautu darzoviu ir pan., nepakankamai termiskai apdorotu mesos gaminiu (rukyti, sudyti, nedakepti/virti ir pan.). Paranojinti gal ir nereikia, bet pasisaugoti reiketu ☺️ Cia gerai aprasyta: www.ulac.lt/ligos/T/toksoplazmoze

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.