2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. Leja 6 m. 5 mėn.

2019.01.14 16:12 (prieš 1 mėn.)

ar kam teko gimditi kai pirmeiga placenta?ar tai blogai?

2. 2019.01.14 16:17 (prieš 1 mėn.)

Sawanna parašė:
    Man tai sunku isbut ne del fiziniu salygu, o del kraunamu darbu..mano vadove pati prisipazista, kad nezino kaip perdeleguot darbus, tai matyt nusprende, kad kol as …

O aš tai belenkaip laiminga, nes ryt paskutine diena😁 atostogausiu iki vasario 25d.,o 26d į dekretines 😁 grįžti į darbą nežadu, tai pasiėmiau visas sukauptas atostogas ir atostogas kurios susikaups per dekretines 😁

3
  3. 2019.01.14 16:53 (prieš 1 mėn.)

saulesakmenelis parašė:
    O aš tai belenkaip laiminga, nes ryt paskutine diena😁 atostogausiu iki vasario 25d.,o 26d į dekretines 😁 grįžti į darbą nežadu, tai pasiėmiau visas sukauptas atosto…

O klausimas, galima dar ir už ateities atostogas? 😅

4. 2019.01.14 17:28 (prieš 1 mėn.)

saulesakmenelis parašė:
    O aš tai belenkaip laiminga, nes ryt paskutine diena😁 atostogausiu iki vasario 25d.,o 26d į dekretines 😁 grįžti į darbą nežadu, tai pasiėmiau visas sukauptas atosto…

O man ketvirtadienį paskutine diena 🙈🙊 laukiu kaip, jeeetau 🤩🤩 atostogausiu iki vasario 19 d. O 20 d. į dekretą 😊😊

1
  5. 2019.01.14 18:15 (prieš 1 mėn.)

Oj as tai irgi kankinuosi. Man be proto sunku sedeti,tiksliai pastoviai jauciu astru skausma,kazkiek gelbeja pakista koja po uzpakaliu,bet antroje dienos puseje jau abi kojos buna nutirpe,tai jau nera kaip pasilengvinti. Na ir didelis kruvis,tenka virsvalandzius dirbti,mano pamaina tik vasario vidury prades dirbti,o iki atostogu beliko si ir kita sav,gaila kad nespesiu visko užbaigti taip kaip planavau,bet jau ilgiau irgi nebegaliu tempti..

6. 2019.01.14 18:27 (prieš 1 mėn.)

Sawanna parašė:
    Man tai sunku isbut ne del fiziniu salygu, o del kraunamu darbu..mano vadove pati prisipazista, kad nezino kaip perdeleguot darbus, tai matyt nusprende, kad kol as …

Pas mane irgi atrodo kad poziuris toks mazdaug kol esi fai turi but super naudonga ir isspaust iiki paskutinio laso ...

saulesakmenelis parašė:
    visas sukauptas atostogas ir atostogas kurios susikaups per dekretines 😁

Tai cia skaiciavot jums priklausancias atostogas iki kaZkur liepos menesio? Nesusiduriau dar kaip paskaiciuoti tas atostogas i prieki..

shypsenyte parašė:
    Oj as tai irgi kankinuosi. Man be proto sunku sedeti,tiksliai pastoviai jauciu astru skausma,kazkiek gelbeja pakista koja po uzpakaliu,bet antroje dienos puseje jau…

Kaip jums greitai, noriu ir as taip nes kiekviena diena kaip kancia, nebudavo taip😲

7. 2019.01.14 18:30 (prieš 1 mėn.)

Pavydziu toms, kas jau atsisveikino su darbais
    Manes paleist nenori
    Turiu labai daug atostogu, irgi jei paimciau visas, tai jau ko gero sia savaite iseiciau su visam bet deja

8. 2019.01.14 19:54 (prieš 1 mėn.)

Saulėė parašė:
    Pavydziu toms, kas jau atsisveikino su darbais
    Manes paleist nenori

As siulau nuosirdziai pagalvoti, ar verta aukotis, nes darbas to nori. Kiekviena norim istempt ilgiau dar ir to, kad su savo zirniuku galetume ilgiau pabuti po to. Turiu labai skaudu pavyzdi is savo darbo. Pas mus viena mergina norejo iseiti, kai buvo 7 - tam nestumo menesyje. Bet... Musu vadovai prase jos dar pabuti, nes turejom ziauriai daug darbo. Parejus savaitei laiko ta mergina eme blogai jaustis darbe, bet dar sugebejo isbut iki vakaro. Tik grizus namo jai prasidejo prieslaikinis gimdymas, jos dukra gime su begale gimdymo traumu (to pasekoje nevaiksto, sunkiai kalba). Ta mergina po siai dienai grauziasi, kad pasiliko noredama vadovams itikti... Mano darboviete noretu, kad as gimdymo diena dar dirbciau ir po gimdymo praejus porai val jau atsakineciau i email

4
  9. 2019.01.14 20:30 (prieš 1 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    As siulau nuosirdziai pagalvoti, ar verta aukotis, nes darbas to nori. Kiekviena norim istempt ilgiau dar ir to, kad su savo zirniuku galetume ilgiau pabuti po to. …

Oi ne, man nera blogai. Sunkiausias etapas jau praejo, darbais perkrauta nesu. Tuo labiau ne fizinis darbas, jei noreciau, laisvai galeciau dirbti kasdien po puse dienos manau. Bedu neturiu, tik siaip, ziaaaauriai tingisi 😅 siandien megavausi laisvu pusdieniu namie, ne darbe.. Kai zinau, kad jau ne visai daug liko, tai norisi, kad greiciau ateitu tas laikas 😊

10. 2019.01.14 20:45 (prieš 1 mėn.)

Su vadovę sutarėm, kad dirbsiu iki kovo 1 d. Tiesa jau lapkriti sutarėm, kas perims mano darbus. Tada kitą kartą atėjau su savo darbų sąrašu, ką reikia perimti. O vat sausis - vasaris darbų perdavimas vyksta Tai nejaučiu baisingo krūvio, tik vis bandau motyvuoti dirbti neatmestinai

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.