2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2019.01.14 22:54 (prieš 6 mėn.)

Biski pavydas ima, kai matau, kad jau yra kurios išeina i atostogas-dekretą.. As turbut dirbsiu iki balandžio.. Dar nezinau pradzios, ar vidurio.. Dar ilgai laukti.. Nors ne visai isivaizduoju nustot dirbt jau dabar, atrodo taip anksti..

2. 2019.01.14 23:24 (prieš 6 mėn.)

jovita25 parašė:
    O klausimas, galima dar ir už ateities atostogas? 😅

Galima 😁 nes atostogos skaiciuojasi ir kol esi dekretines iki išeini vaiko auginimo. Tai man buhalterė paskaičiavo kiek už šiuos metus dar priklausys ir viską sudėjo 😁 pažįstama irgi taip darė, tik kitoj darbovietėj 😁

1
  3. 2019.01.14 23:25 (prieš 6 mėn.)

Sveikutes. Prisijungsiu ir as prie jusu draugiskos kompanijos. Gimdau geguzes 7 😊🤗

5
  4. 2019.01.15 07:04 (prieš 6 mėn.)

Aggie2 parašė:
    Biski pavydas ima, kai matau, kad jau yra kurios išeina i atostogas-dekretą.. As turbut dirbsiu iki balandžio.. Dar nezinau pradzios, ar vidurio.. Dar ilgai laukti.…

Man i dekreta geguzes 1, tad jus ne viena dirbsim kartu

1
  5. 2019.01.15 07:18 (prieš 6 mėn.)

stai_as parašė:

Tai laikykitės merginos nepagimdykit darbe aš planuoju išeiti 30 sav kaip priklauso, tai ir tai atrodo toli

3
  6. 2019.01.15 07:30 (prieš 6 mėn.)

Aggie2 parašė:
    Biski pavydas ima, kai matau, kad jau yra kurios išeina i atostogas-dekretą.. As turbut dirbsiu iki balandžio.. Dar nezinau pradzios, ar vidurio.. Dar ilgai laukti.…

Kiekvienam savo,as dar prieš pastodama jau zinojau kad noresiu iseiti anksciau, taupiau atostogas tam ir praeitais metais praktiskai visai neatostogavau. Turiu nrmazai veiklos ka noreciau nuveikti iki kol gims vaikutis kad tik sveikatos uztektu

3
  7. 2019.01.15 08:32 (prieš 6 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Kiekvienam savo,as dar prieš pastodama jau zinojau kad noresiu iseiti anksciau, taupiau atostogas tam ir praeitais metais praktiskai visai neatostogavau. Turiu nrma…

Aš irgi einu anksčiau, jau nuo vasario 4 d. Bus pilnos 26 savaitės. Metų pradžia, darbų dėliojimo metas, būtų gerai per daug neužsivelti tame, ko nebedarysiu. Ir šiaip, n metų be pertraukos atidirbus toje pačioje darbovietėje jaučiuosi nusipelnius ilgų atostogų kiek bijau, kad namuose užsisėdėsiu, antra vertus, apsikrovus darbais neturiu kada džiaugtis tuo laukimu, dairytis vežimėlių, rūbelių, t.t.

4
  8. 2019.01.15 08:58 (prieš 6 mėn.)

stai_as parašė:

Man geguzes 6 dekreto pradzia 😁

3
  9. 2019.01.15 09:37 (prieš 6 mėn.)

Sveikos. Mane išleisti norėjo kovo vidury, bet kadangi iki Balandžio vis dar esu VPA, tai ir nėr kur skubėti.
    Kurios kiek anksčiau Išeina, nepergyvenkit, tas laikas taip greit praskrenda.
    Prieš porą metų gavau patarimą (laukiantis pirmo) - mėgautis tuo laiku, būti su savimi, nes tai paskutiai mėnesiniai, kai esi viena.

1
  10. 2019.01.15 09:40 (prieš 6 mėn.)

Sveiki jungiuosi ir as. Terminas geguzės1d. laukiam berniuko.

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.