2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2019.01.16 23:51 (prieš 5 mėn.)

kris.pata parašė:
    Sveikos, o gal kas nors esate isigijusios nesciosios pagalve? ar pasiteisino?

Man drauge paskolino, kitaip neisivaizduoju miegojimo ! Man labai pasiteisino !

2. 2019.01.16 23:55 (prieš 5 mėn.)

Merini parašė:
    Man irgi bega, bet lyg normalu, tik ne visom taip anksti pradeda, ar klystu?

3. 2019.01.17 03:35 (prieš 5 mėn.)

honeymoney parašė:
    Apie naturalu maitinima manau nei kalbos tokiu atveju nebutu nes as dukryte pilnu tempu maitinau iki beveik 1,6metu, tos kosytes salia mp budavo nes pavalgius deser…

Tai ir darzeliai prieinamo turetu buti, mes dukrai valstybinio negavom o, jai tuoj 2 metai ir klausimas ar dar rudeniui gausim.. na nebent kitame miesto gale. Tikekimes su kazkokiai pakeitimais nepaskubes ir pries tai viska adaptuos ☺️ Siuo metu pas mus tikrai neblogos salygos namuose vaikucius auginti ☺️

4. 6 m. 9 mėn.
    15 m. 9 mėn.
    20 m. 9 mėn.
    22 m.

2019.01.17 06:18 (prieš 5 mėn.)

Akvilee parašė:
    Sveikos, gal kažkas susidurė su tuo, mano pirmasis nėštumas nežinau turėčiau sunerimti ar ne. Laukiuosi 22savaites ir iš krūtinės kaip spėju jau bega priešpienis ku…

Nepergyvenk,viskas gerai. tai normalu.man preitus nestumus taip buvo.

5. 2019.01.17 06:28 (prieš 5 mėn.)

madem parašė:
    Kai kalbejo apie tokiu atostogu ivedima Lietuvoje man iskart iskilo klausimas - o kaip maitinti tada? Ar vyras priveza? Ar jai nebemaitinaf? Ar nusitraukiat? 🤔

Maitinau 14 men kol mazoji pati atsisake. Nuo 6 men juk primaitinimas prasideda, tai labai lengvai viskas kazkaip buvo. Ryte pries darba pamaitindavau, diena tetis kose isvirdavo (palikdavau jau darzoves paruostas avent garintuve, reikdavo tik mygtuka paspaust), vaisiu tyres padarydavo, grizus pamaitindavau MP ir tada visa vakara ir nakti MP. Ne karto nera gavusi mazoji misinuko, o as ne karto nesu nusitraukus ir palikus/saldzius piena tiesa, istatymiskai iki metu laiko darbdavys turi duoti 2 pertraukas po 30 min pamaitinimui vaiko (man nebuvo aktualu, nes darbas uz 30 km buvo) arba sutrumpinti darbo diena 1 val tai as is namu pajudedavau 7:30, grizdavau 15:30 ir puikiai vertemes kokias salygas turi, prie tokiu ir prisitaikai

3
  6. 2019.01.17 06:35 (prieš 5 mėn.)

madem parašė:
    Tai kazka ne taip supratau.. Nes tada Linkevicius kalbejo, kad Lietuvoje ivestu toki varianta (pagal ES direktyvas), nznau ar jas patvirtino ES: 4 men. po gimdymo m…

Tai jus skaiciuokit ne 4 men, o 8 jus imtumet 4 men savo laika, iskart naudotumet 4 men bendro laiko ir tada viskas butu analogiska kaip Norvegijoj. Tetis eitu jau tada kai primaitinimas prasideda
    Bet abejoju ar cia greit LT taip bus, nors jei atvirai, tai Europoj turbut niekur ner taip gerai vaikus augint kaip LT (laiko atzvilgiu) as bent jau i sita traukini nei spejau, nei spesiu ateity, fabrikelis po sio leliuko uzsidaro

1
  7. 2019.01.17 07:20 (prieš 5 mėn.)

honeymoney parašė:
    Apie naturalu maitinima manau nei kalbos tokiu atveju nebutu nes as dukryte pilnu tempu maitinau iki beveik 1,6metu, tos kosytes salia mp budavo nes pavalgius deser…

Jusu nebūtų ir deserto nereikėtų 8 mėn diena tikrai gali apsieiti be mamos pamaitinimo arba viena porcija pienuko nutraukto išgerti

1
  8. 2019.01.17 07:22 (prieš 5 mėn.)

Dėl to, kad jei keisti sistema tai pritariu, kad pirma turi pasirūpinti visuotinai kur dėti ta vaiką jei vpa trumpina mos. Dabar retai kuris darželis nori ir moka 1,5 m vaikutį priimti į priežiūra. Ką kalbėti apie metinuka...

1
  9. 2019.01.17 07:34 (prieš 5 mėn.)

mzija parašė:
    Man geguzes 6 dekreto pradzia 😁

O jus zinot kad pagimdzius ne dekreto metu pinugu negauni?

10. 2019.01.17 07:51 (prieš 5 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:
    Aš antradienį ketvirtadienį, bet 14:15. Ryt irgi eisiu tuo metu, kitą savaitę irgi taip pat jūs visada rytais?

Taip, man patogiau su darbu suderinti šį laiką.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.