2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2019.01.18 13:39 (prieš 1 mėn.)

damucyte parašė:
    As irgi pirmadieni darysiu gliukozes toleravimo tyrima 😊 nelabai norisi, sako bjauru labai.

Dariausi prieš savaitę gliukozės tyrimą, tikrai mergaitės nėra jis baisus, pasiimkite skiltele citrinos isilašinkite į tą tirpalą ir vsai normaliai išsigėrė.

1
  2. 2019.01.18 14:16 (prieš 1 mėn.)

Viktorija.Kniu parašė:
    Taip, gali visos norinčios, tik reik, kad jus prižiūrinti gydytoja uždėtų antspaudą ant nėščiosios knygelės ar išduotų kokią pažymą, kad jūs galite lankyti užsiėmim…

Ačiū:)po 3 savaičių išeinu atostogų, tai renkuosi informaciją kaip naudingai praleisti laiką;)

1
  3. 2019.01.18 14:53 (prieš 1 mėn.)

Dėl gliukozės tyrimo tai yra sakyčiau du aspektai- pats skysčio gėrimas ir savijauta po to. Vienoms skystis labai šlykštus, kitoms visai skanus, vienoms savijauta būna labai bloga (pvz man), o kitoms visai jokio poveikio.

4. 2019.01.18 15:08 (prieš 1 mėn.)

Sveikos! Pastebejau, kad jau ne pirma diena man vakarais buna istinusios kojos, ir jas labai tempia. Pas gydytoja tik pirmadieni ir prisibijau kad nebutu kas nors blogai. Gal kuriai taip buvo?

5. 2019.01.18 15:47 (prieš 1 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Sveikos! Pastebejau, kad jau ne pirma diena man vakarais buna istinusios kojos, ir jas labai tempia. Pas gydytoja tik pirmadieni ir prisibijau kad nebutu kas nors b…

Kraujospūdį pasimatuokite, kad nebūtų padidėjęs, nes tada jau gali būti nelabai gerai. Kitu atveju dėl tempimo vakarais magnio pagerbti, nešioti kompresines pėdkelnes, ypač, jei reikia ilgai stovėti.

6. 2019.01.18 18:30 (prieš 1 mėn.)

Astra parašė:
    Kraujospūdį pasimatuokite, kad nebūtų padidėjęs, nes tada jau gali būti nelabai gerai. Kitu atveju dėl tempimo vakarais magnio pagerbti, nešioti kompresines pėdkeln…

Ačiū, reiks pabandyti

7. 2019.01.18 19:03 (prieš 1 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Sveikos! Pastebejau, kad jau ne pirma diena man vakarais buna istinusios kojos, ir jas labai tempia. Pas gydytoja tik pirmadieni ir prisibijau kad nebutu kas nors b…

Būtinai pasakykit daktarei apie patinimą ir nuneškit šlapimą

2
  8. 2019.01.18 19:30 (prieš 1 mėn.)

TinaM parašė:
    Aš dirbu Garliavoje Gyvenam Gaižėnėliuose prie pat Kačerginės

Geras, kad taip šalia😊

9. 2019.01.18 20:20 (prieš 1 mėn.)

Labas vakaras. Šiandien užčiuopiau maža guziuka ant išangės jis toks nedidelis ir labai minkštas 🤔 mąstau ar tai gali būti Hemorojus? Aš visada retai tustindavausi bet niekada nebuvo kažkokio skausmo ar niezejimo tai va galvoju ar galėjo jis man atsirasti o aš net nepastebėjau??

10. 2019.01.18 21:37 (prieš 1 mėn.)

vaiduliaa55 parašė:
    Labas vakaras. Šiandien užčiuopiau maža guziuka ant išangės jis toks nedidelis ir labai minkštas 🤔 mąstau ar tai gali būti Hemorojus? Aš visada retai tustindavausi …

Manau kad taip. Man deja irgi išryškėjo, jaučiu didelį spaudimą į ten visur.
    Ir viduriai kietėja nors mityba tikrai nepriekaištinga ir vandens mažiausiai 1,5 ltr geriu..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.