2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2019.01.18 22:53 (prieš 1 mėn.)

Dovilegau parašė:
    Būtinai pasakykit daktarei apie patinimą ir nuneškit šlapimą

Taip, butinai pasakysiu, prisiskaiciau dar visokiu baisybiu googlej tai turbut ramiai miegot negalesiu.. O dar kai pirmas nestumas ir viskas atrodo taip nauja taip baisu

2. 2019.01.18 23:04 (prieš 1 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Taip, butinai pasakysiu, prisiskaiciau dar visokiu baisybiu googlej tai turbut ramiai miegot negalesiu.. O dar kai pirmas nestumas ir viskas atrodo taip nauja taip …

Googles isvis skaityt negalima, pas mane buvo vidine pertvara, tai vaikeli palaidojau jau 12 savaitej, pasirodo viskas ok.

1
  3. 2019.01.18 23:10 (prieš 1 mėn.)

damucyte parašė:
    Googles isvis skaityt negalima, pas mane buvo vidine pertvara, tai vaikeli palaidojau jau 12 savaitej, pasirodo viskas ok.

Jo as irgi pastebejau, ten kaip paskaitai tai atrodo nezinia kuom sergi 😂

4. 2019.01.18 23:12 (prieš 1 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Taip, butinai pasakysiu, prisiskaiciau dar visokiu baisybiu googlej tai turbut ramiai miegot negalesiu.. O dar kai pirmas nestumas ir viskas atrodo taip nauja taip …

Na google tikrai daznai per daug prigazdina ar daug per diena stovite,vaikstote? Gal pavargstate? Kaip su svoriu? Pirmiausiai tikrai reikia sekti kraujospudi, vienas pagr.rodikliu jeigu tinimas del blogu dalyku.. Ir aisku pasitikrinti slapima pas gydytoja Bet vakarais patinusiom kojom miegot eina puse nestukiu, tai labai neissigaskite

5. 2019.01.19 03:23 (prieš 1 mėn.)

Zarav parašė:
    Sveikos, kaip smagu čia prie jūsų prisijungti ir pasisksitineti kaip ka sekas 😊

Man pastoviai taip buna, jei kazka daugiau pasitvarkau namie, nieko netepu, poilsis geriausiai padeda sunku sedimas darbas dar, bet dar 2 men turiu kazkaip isgyventi :/

6. 2019.01.19 09:31 (prieš 1 mėn.)

Laaiminga parašė:
    Na google tikrai daznai per daug prigazdina ar daug per diena stovite,vaikstote? Gal pavargstate? Kaip su svoriu? Pirmiausiai tikrai reikia sekti kraujospudi, vi…

Na, siuo metu as dvi savaites jau biuleteny, tai vaikstau palyginus nedaug nes paskyre lovos rezima. Stoviu per diena tik tada kai bunu duse, darausi arbata arba darau valgyt. Kraujospudi matavausi vakar, tai kraujospudis geras, slapima nesiau pries dvi savaites ir tyrimai geri buvo, nors dabar reiks pakartot butinai. Pavargstu nebent darbe, nes 12h issedet labai sunku. O namie as stengiuos daug nieko neveikti, nes ir taip vakarais jauciuosi kaip plytas nesiojus visa diena :/

1
  7. 2019.01.19 10:28 (prieš 1 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Sveikos! Pastebejau, kad jau ne pirma diena man vakarais buna istinusios kojos, ir jas labai tempia. Pas gydytoja tik pirmadieni ir prisibijau kad nebutu kas nors b…

Labas! Man ta pati bėda. Buvau vakar pas ginekologę tai pirmadienį nešiu šlapimą. O šeip patarė išgert daugiau vandens (sako gal per mažai išgeri), nieko nevalgyti sūriai. Maistą gaminti be druskos, jokių padažų, rūkytų gaminių. Na žodžiu, pakeisti truputį maisto racioną.

1
  8. 2019.01.19 11:37 (prieš 1 mėn.)

Sveikos.
    As 25 keliausiu pas savo gine.. Jokių man tyrimų nereik nieko.. Šlapimo reikėjo tik 19d gruodį veziau 21vizitas..dabr nieko.. Tai apžiūrės kaip visad pamatus pavers ir viskas jaučiu..
    Nes seip viskas gerai man.. Na gal eko. Pažiūrės senai pati žiūrėjo 😄
    Pilvas kietėja normalu.. Kaip skauda geriu magni.. O seip mus vaikinas aktyvus non stop juda sprdos boksuojas. Viskas tik banguoja...
    Sunku jau puciuos dienom.. Gruodį svėriaus buvo +6kg jau...
    Sunku dirbt... Man pačiai 12h ant kojų.. Išvien vaikščiot nesiot kraut gamyboi. Tai yra ką veikt..kaip pertraukėlių nėra.. Kazkaip laukiu as pagaliau dekreto kada pailsesiu normoi..

Nu antradienį 23 sav... Nerealiai greit.. 😄

15
  9. 2019.01.19 12:19 (prieš 1 mėn.)

Willbemum parašė:
    Sveikos busimos mamytes, nesekiau sitos temos, bet taip pat laukiuosi geguziniko 😊norejau pasiteirauti, kaip gydotes persalima sloga, kosuli, gerkle? Gal zinote kok…

Skalavau gerklę druskos tirpalu pats geriausias vaistas paskui heksalyze čiulpiau dar daktarė sakė kad galima vartoti nėštukėms heksasprey purškala i gerklę ir daug arbatu nesvarbu kokių bele šiltas skystimas būtų

10. 2019.01.19 12:51 (prieš 1 mėn.)

juracka.. parašė:
    Sveikos.
    As 25 keliausiu pas savo gine.. Jokių man tyrimų nereik nieko.. Šlapimo reikėjo t…

Bet tai koks pilvukas jau. 😍😍😍

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.