2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. 2019.01.19 17:22 (prieš 4 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Pasirodysim ir mes 😂 mums jau 23+1 😍

Koks gražuolis pilvukas😚 jūs ir prieš nėštumą buvot smulkutė? Kiek priaugot ,jei ne paslaptis?😉 aš prieš nėštumą svėriau 45kg,dabar jau perkopiau 50kg ribą,svoris į pliusą,bet pilvukas mažesnis dar nei jūsų🤗

1
  2. 2019.01.19 17:43 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, mamos. Pakirto mane peršalimas turbūt, nesu sirgale, retas atvejis. Bet labiausiai neramina nėštumas. Aišku, ramiau kad nebe pirmi trys mėn. Bet vistiek kažko baiminuosi. Temperatūra kyla kol kas iki 38.kosulys draskantis. Pirmadienį gydytoja tikiuosi nuramins. Bet dabar gal kuri pasidalins mintimis, ką tikrai saugu ir kas tikrai nesaugu nėštumo metu naudoti? Gal yra jau persirgusių mamyčių..

3. Hubertas 5 d.

2019.01.19 18:12 (prieš 4 mėn.)

LMonika parašė:
    Ir man tas pats, pilvukas stipriai sukietėja net apčioj atrodo kad įdumba bet formos nekeičia ir jokiù skausmù. Įdomu čia gimda ar tiesiog leliukas kažkà daro. Kaip…

Man stiprai kieteja bet aš jau ir ligonine gulejau po to dvi savaites namuose lovoje o pirmadieni vėl keliausiu į ligonine ☹️ Man ji kieteja net kai einu buna kad ir gulint kieteja žodžiu ir magni geriu 4 kartus per diena.

4. 2019.01.19 18:16 (prieš 4 mėn.)

merkiniukas parašė:
    Man stiprai kieteja bet aš jau ir ligonine gulejau po to dvi savaites namuose lovoje o pirmadieni vėl keliausiu į ligonine ☹️ Man ji kieteja net kai einu buna kad …

5. 2019.01.19 18:18 (prieš 4 mėn.)

O tai guldė dėl to kad kietėja? Kažkaip neteko girdėti, kad čia labai blogai, nebent jums reguliariai kartojasi. Kà gydytojai sakė, kodėl taip yra?

6. Hubertas 5 d.

2019.01.19 18:26 (prieš 4 mėn.)

LMonika parašė:
    O tai guldė dėl to kad kietėja? Kažkaip neteko girdėti, kad čia labai blogai, nebent jums reguliariai kartojasi. Kà gydytojai sakė, kodėl taip yra?

Guldė nes ji buvo kieta kaip akmuo ir skausminga per valanda 6 kartus sukietedavo kas yra labai dažnai nes per para nuo 10 iki 15 kartu yra normalu. Gydytoja sakė kad turbut taip bus iki pat galo reike labai saugotis ilsėtis ištisai esu lovoje kad neprasidėtų priešlaikinis gimdymas.

1
  7. 2019.01.19 18:28 (prieš 4 mėn.)

merkiniukas parašė:
    Guldė nes ji buvo kieta kaip akmuo ir skausminga per valanda 6 kartus sukietedavo kas yra labai dažnai nes per para nuo 10 iki 15 kartu yra normalu. Gydytoja sakė k…

8. 2019.01.19 18:30 (prieš 4 mėn.)

Tai va visai kitaip jei su skausmais ir dažnai.. Na laikykitės, viskas bus gerai 😉🌹

1
  9. Hubertas 5 d.

2019.01.19 18:31 (prieš 4 mėn.)

LMonika parašė:
    Tai va visai kitaip jei su skausmais ir dažnai.. Na laikykitės, viskas bus gerai 😉🌹

Ačiū labai tikiuosi kad viskas gerai būtų 😊

1
  10. 2019.01.19 18:37 (prieš 4 mėn.)

Kas geriate žuvų taukus, ar pasibaigus vienai pakuotei darote pertrauką? Man už poros dienų baigsis, nesu tikra ar galima iš karto kitą vartoti? 🙂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.