2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. Armandas 6 m. 8 mėn.

2019.02.02 15:57 (prieš 5 mėn.)

giedrutiak parašė:
    Sveikos! Norėjau paklausti kaip reikalai su priešpieniu? Man šiandien atsirado iš dešinės krūties. Kažin ar ne per anksti? O gal jau pas kažką senai atsirad…

Pas mane taip pat sianakt pirma karta atsirado is vienos kruties. Tikrai ne per anksti, kitoms dar anksciau atsiranda. ;)

2. 2019.02.02 16:09 (prieš 5 mėn.)

As atvaziavau su dar silpnais saremiais, nesupratau is tikruju, kad saremiai. Atvaziavau lasintis laselines del kitu bedu. Na ir uzdeda man ta aparata tonam klausyti, uzfiksavo raguliarius saremius. Pries tai vakare kraujo siek tiek buvo pasirode. Nuvede apziurai ant kedes - 4 cm. Perspejo, kad darys atidalijima. Tikrai nesitikejau, kad skaudes. Isejau is kabineto kaip isprievartauta. Na ir per mazdaug 10 valandu pilnai atsidare, gan greitai pagimdziau. Kas del to noro stumti, tai sake akusere perspeti kada jau noresiu. Kai pasakiau, suleke iskart visa komanda ir lb greitai susiruose. Tai vat pirmas mano gimdymas nebuvo kazkoks baisus, nebijau ir antro

1
  3. Aleksas ❤️ 8 sav. 3 d.

2019.02.02 17:22 (prieš 5 mėn.)

giedrutiak parašė:
    Sveikos! Norėjau paklausti kaip reikalai su priešpieniu? Man šiandien atsirado iš dešinės krūties. Kažin ar ne per anksti? O gal jau pas kažką senai atsirad…

Man nuo 21-22 sav pradėjo bėgti ir tada pradėjau jausti tikrus spyrius mažiuko

4. Gabrielius 8 sav. 3 d.
    Princese <3 5 m. 9 mėn.

2019.02.02 17:31 (prieš 5 mėn.)

giedrutiak parašė:

Pas mane jai senai yra ir is abieju

5. 2019.02.02 17:50 (prieš 5 mėn.)

Supratau man pirmą kartą viskas, tai taip nauja o ar vargina labai tas atsiradęs priešpienis? Ar reikalinga jau į liemenėlę dėtis įklotą ar tiesiog keli lašai būna kurių nejunti?

6. William Vilius 2 mėn. 3 d.

2019.02.02 18:24 (prieš 5 mėn.)

Pas mane irgi bega, bet dabar lyg maziau jau daugiau naties metu, nieko specialaus kolkas nesidejau

7. 2019.02.02 18:55 (prieš 5 mėn.)

Pas mane išvis viena naktį tik tebuvo priešpienio 🤔 o dabar pokolkas nieko nepastebiu 🤔 gal sunerimti?

1
  8. 2019.02.02 19:06 (prieš 5 mėn.)

Vikė parašė:
    Pas mane taip pat sianakt pirma karta atsirado is vienos kruties. Tikrai ne per anksti, kitoms dar anksciau atsiranda. ;)

Man atsirado antraja nestumo savaite, taip ir supratau kad laukiuos 😊😁

9. 2019.02.02 20:29 (prieš 5 mėn.)

damucyte parašė:
    Man atsirado antraja nestumo savaite, taip ir supratau kad laukiuos 😊😁

Oho!!! Dar negirdėjau, kad kam taip anksti atsirastų priešpienis

10. 2019.02.02 21:00 (prieš 5 mėn.)

giedrutiak parašė:
    Oho!!! Dar negirdėjau, kad kam taip anksti atsirastų priešpienis

Ir pas mus seimoj pirmas toks atvejis 🤭

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.