2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.02.16)

1. Aleksas ❤️ 3 sav. 5 d.

2019.02.12 14:41 (prieš 4 mėn.)

sandryte.r parašė:
    Manasis siandien taip stipriai spardosi. Net aikteliu

man vakar miegot neleido, kelti 6.30, o uzmigau apie 1, nes kol isitaisiau per maza rupuziuka bet labai fainas jausmas, jau tikrai zinau kad ilgesiuos tu judesiuku

1
  2. 2019.02.12 14:41 (prieš 4 mėn.)

sandryte.r parašė:
    Tai priespienis ir yra geltonas

As jau galvojau gal kokie puliai bega. 😂😂😂

3. Aleksas ❤️ 3 sav. 5 d.

2019.02.12 14:42 (prieš 4 mėn.)

Sameri parašė:
    Aaa man panika. Jaučiu kad herpis kyla. Neturėjau gana seniai, ką daryti?? Ar tai labai blogai??

nieko baisaus, as bent medetku aliejumi dziovinau, dabar toks oras.... arba gripai, arba herpiai visokie

4. 2019.02.12 14:46 (prieš 4 mėn.)

merkiniukas parašė:
    Jeigu ne pirma karta tai nieko baisaus aš pati nuo nėštumo pradžios ši geri turejau gal kokius 4 kartus. Nieko baisaus 🙂

Mascarene parašė:
    nieko baisaus, as bent medetku aliejumi dziovinau, dabar toks oras.... arba gripai, arba herpiai visokie

Gyvenime ne pirmą kartą bet neturėjau to jau tikrai ilgai. Viena paguoda kad einu ryt į echo dėl miomos, bet ir tai neramu,,,

5. 2019.02.12 15:19 (prieš 4 mėn.)

Aggie2 parašė:
    Man asmeniskai buvo ne tiek nuo konkrečiu produktu, bet as nuolatos uzkandziaudavau, nes pykindavo.. Kai pradėjau daryt pauzes tarp maisto, tada susitvarkė viskas. …

Kaip saunu, kad jus supratote savo organizma ir susitvarke jum viskas.
    As ir rekomendaciju laikausi del maisto, del fiz kruvio, bet niekaip tos koreliacijos nepagaunu. Vakar uzvalgiau avizines koses, nuo 4,5 staigiai po val iki 8,3 pasoko, siandien analogiskai, nuo 5,2 iki 5,5. Kiek pastebejau, cukru po sauksteli drwsiai galiu i kava deti, sokolada drasiai valgyt galiu, po nedaug it juoda, toki pagal sudeti su mazai cukraus ir angliav, o kose bet kokia tik uzkask ir kyla..

1
  6. 2019.02.12 15:35 (prieš 4 mėn.)

Sveikios as su tokiu klausimu: ar kuriai nors permusineja (sudreba) sirdis..? man jau antra diena, ramioje busenoje, net vakare kai jau guliu, sudreba sirdis, atrodo vartosi krutineje, tada vel nurimsta ir vel tas pats.. man taip buvo apie 20 savaitę, tai gydytoja sake, kad didėja mažylis, dažnėja širdies ritmas ir panašiai. Kardiogramos nedarė.. Bet čia ne tai kad daznas sirdies ritmas, o sirdies sudrebejimas.. gal kuri susidure su tokiu jausmu..?

7. 2019.02.12 16:01 (prieš 4 mėn.)

Visos kas gulejot ligoninej dėl gripo, ar guldo į patologinį ar tiesiog į ligoninę?

8. 2019.02.12 16:29 (prieš 4 mėn.)

july124 parašė:
    Kaip saunu, kad jus supratote savo organizma ir susitvarke jum viskas.
    As ir rekomendaciju laikausi del maisto, del fiz kruvio, bet niekaip tos koreliaci…

Avizine kose geriausiai yra ne tie dribsniai o normalios avizos kuriu sunku rasti ir ne virtos o isbrinkintos per nakti ir ryte vos pavirtos, nes kuo ilgiau virtos tuo didesnis glikeminis indeksas ju, man vokietijoj del aviziniu dribsniu koses is vis sake keli saukstai pusryciam ju. Pabandykit skaiciuoti angliavandenius, nes as skaiciuoju ir visai neblogai gaunas, ir zinoma turiu laikytis 2 val tarpo tarp valgio. Nezinau kaip lietuvoj bet mum vokietijoj per pamokele visom vienodus angliavandeniu kiekius pasake per para. Pvz svieziu darzoviu, mesos galiu valgyt kiek noriu, bet vaisiai, duona, kruopos ir pan sveriu. Pvz priespieciam valgau obuoli, uzkandziam galiu sunaudoti 2 ke tai 90gr obuolio atitinka 1ke tai visas obuolys 180gr yra 2 ke 🙂 pagrindiniam valgymam galiu sunaudoti 3 ke tai pvz pusryciam 75gr juodos duonos, pietum prie mesos su darzovem virtu bulviu 200gr kuriu man per daug buna ir va taip viska skaiciuoju 🙂 bet tikrai is juodo sokolado suvalgau gabaliuka, ir obuolio su riesutu sviestu, ir ledu bet viska skaiciuoju 🙂

3
  9. Auksytė 7 sav. 4 d.
    Brangiausias turtas 8 m.
    Angelėlis (danguje) 13 m. 8 mėn.

2019.02.12 16:50 (prieš 4 mėn.)

Lina Bg. parašė:
    Sveikios as su tokiu klausimu: ar kuriai nors permusineja (sudreba) sirdis..? man jau antra diena, ramioje busenoje, net vakare kai jau guliu, sudreba…

Kalį reiktų gert.....

10. 2019.02.12 16:52 (prieš 4 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Žinokit net akmuo nuo sirdies nuriedejo, kai pasake, kad viskas gerai ;) Butu pasake kad kazkas negerai, tai turbut visa gyvenima save keikciau, uz tai, kad kazka d…

Diana, aš tik dabar perskaičiau visą Jūsų pastarųjų dienų nerimo istoriją. Labai užjaučiu, kad teko patirti tiek baimės ir nežinomybės, bet labai džiaugiuosi, kad Jums ir mažyliui viskas gerai 🙂. Nežinau, ar gali būti tai susiję, bet pastebėjau, kad mano spirgiukas būna nejudrus, kai aš dėl kažko išgyvenu darbe ar stresuoju. Vakar mano vyras išvažiavo kelioms dienoms į komandiruotę, o aš grįžus namo radau sugadintas duris - kažkas bandė įsilaužti į butą. Atrodo, labai stipriai ir nesusinervinau, bet vakare, kai jis paprastai spurda, buvo nuščiuvęs. Ir ryte ramutis. Tada jau traukiau slaptąjį ginklą - į juodą šokoladą sureagavo kaip mat (kiti pataria atsigerti šalto vandens arba suvalgyt kažko saldaus, pvz.medaus). O šiaip daktarė sakė, kad mūsų nėštumo etape (mudvi turėtume gimdyti pačią savaitę) judesių skaičiuot dar tikrai nereikia, tik stebèti, kad nebūtų štilio pernelyg ilgai.
    Laikykitės ir lai auga stiprus Jūsų spirgutis ramios mamos pilvelyje 😉

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.