2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2018.09.18 12:47 (prieš 4 sav.)

Šiltos pėdutės parašė:
    Sveikinu! o savaites skaičiuosite nuo tikslios dienos? Ar nuo paskutinės mėnesinių? Aš irgi lyg žinau tikslią, tai 10 dienų skiriasi pagal mane. prognozuoja g…

Sveiki, skaiciuosiu pagal save, nes turejau implantacini kraujavima. Bus labai idomu, kokia data nustatys medikai ir kokia pagimdysiu.

2. 2018.09.18 12:51 (prieš 4 sav.)

Gal netiksliai parasiau, skaiciuosiu nuo implantacijos (kaip tik tuo metu man buvo vaisingos dienos), esu tikra, kad ta diena pastojau.

Zivilekkk parašė:
    Sveiki, skaiciuosiu pagal save, nes turejau implantacini kraujavima. Bus labai idomu, kokia data nustatys medikai ir kokia pagimdysiu.

3. 2018.09.18 13:09 (prieš 4 sav.)

Egidija parašė:
    Ma

Man irgi sleikstulys yra.valgyti visai nenoriu.

4. 2018.09.18 13:19 (prieš 4 sav.)

Galva paskauda ,tikriausiai spaudimas pakrites, nes išgėrus kavos iškart pagerejA

5. 2018.09.18 13:59 (prieš 4 sav.)

simuciukas parašė:
    Ar cia man vienai atrodo toks pilvo viso maudimas kaip po geros pilvo preso treniruotes?Net negaliu pavadint maudimu,ar yra dar kam nors taip?

Taip taip ypač kai ilgesni atstumą paeini arba jei kažką aktyviau veiki, ar sunkiau neši... Nors ir antras nestumas, bet vėl visi potyriai iš naujo, ir pergyveni ar viskas gerai, nors tai normalu, tempiasi gimda, raisciai ;) didėja pilvukas :)))

6. 2018.09.18 14:03 (prieš 4 sav.)

ausriukas110 parašė:
    Man irgi sleikstulys yra.valgyti visai nenoriu.

Kad šleikštulio nebūtų ar pykinimo kaip tik reikia valgyti, bent po nedaug, kažką užkandžiauti, ar tai jogurtą bent ar džiūvėsėlių, pomidoriukus, morkas su humusu... kažką tikrai rasite. Mielosios, pagalvokit apie žirniuką, jam reikalingos maistines medžiagos, nebadaukite

1
  7. 2018.09.18 14:07 (prieš 4 sav.)

Du-Gaideliai parašė:
    Taip taip ypač kai ilgesni atstumą paeini arba jei kažką aktyviau veiki, ar sunkiau neši... Nors ir antras nestumas, bet vėl visi potyriai iš naujo, ir pergyveni ar…

Supratau nuraminot

8. 2018.09.18 14:11 (prieš 4 sav.)

Du-Gaideliai parašė:
    Kad šleikštulio nebūtų ar pykinimo kaip tik reikia valgyti, bent po nedaug, kažką užkandžiauti, ar tai jogurtą bent ar džiūvėsėlių, pomidoriukus, morkas su humusu..…

As gryzau namo ir per negaliu uzkandau ir tikrai palengvejo net mintys aplanke,kad dar kas ko noreciau pakramtyti

9. 2018.09.18 14:16 (prieš 4 sav.)

Šiltos pėdutės parašė:
    Sveikinu! o savaites skaičiuosite nuo tikslios dienos? Ar nuo paskutinės mėnesinių? Aš irgi lyg žinau tikslią, tai 10 dienų skiriasi pagal mane. prognozuoja g…

Yra nėštumo skaiciuokles, kad ir čia tėvu darzelyje, įveskite į paiešką, ten ivedate paskutinu menstruacijų datą ir išmeta kada jūsų nėštumo terminas, be abejo echoskopu tiksliau pasako.

10. 2018.09.18 14:59 (prieš 4 sav.)

HollyHit parašė:
    Damos, ar galiu skrist oro balionu, nestumo pradzioje? Ar nieko nenutiks ta 1h?;)

Jei neturite panikos auksciui, manau tikrai galite skristi. Skrydis lb ramus ir ispudziai nepakartojami 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras