2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2018.09.20 08:57 (prieš 3 sav.)

Lukrista parašė:
    Sveikos, galima pas jus? Tyliai džiaugiuosi, testas ne visai dar ryškus, bet teigiamas numatoma gimdymo data pagal skaičiuoklę gegužės 31

Netik galima,bet labai prašom

1
  2. Adriana 2 m. 5 mėn.
    Daniel 6 m. 4 mėn.

2018.09.20 08:57 (prieš 3 sav.)

Sameri parašė:
    Panasiai ir as... nieko atrodo nepamenu nu ir siaip kazkaip...

Pas genetikus eilės, o apsilankyti reikia pas juos būtent 12 savaitę, tad rekomenduoju užsirašyti pas juos iš anksto. ;)

3. 2018.09.20 09:00 (prieš 3 sav.)

SupSup parašė:
    Man sėdint darbe labai sunku nepasidalinti džiugiomis žiniomis, norisi rėkti, kad visi žinotų kada kolegom zadat pasakyti?

Kadangi mano darbas nera fizinis - daugiausia dirbu ofise - parnesiu kai bus 3 men. Bet... Mano darboviete turejo labai nekokia patirti su nestukemis (vos ne iki teismu buvom daeje). Pries mane pacia pora menesiu atgal rase skundus. Tai galit isivaizduoti, kad man teks,, irodyti '' jog nestuke gali taip pat puikiai dirbti ir nekelti isteriju ir neduoti visos darbovietes i teisma. Dziugu, kad mano vadove - 3vaiku mama. Mano nuomone, ji bus labiausiai palaikanti.

4. 2018.09.20 09:11 (prieš 3 sav.)

Priaijungiu ir as! Paskutines mm buvo 08.17, kolkas 2 testai rodo vaiduokliukus, bet tikiuosi po keliu dienu isryskesiu 😍 jei viskas bus gerai, 05.30 gimdymo data 😊

2
  5. 2018.09.20 09:44 (prieš 3 sav.)

Perlas parašė:
    Sveikos. buvau šiandien pas gyd. Nėštumą patvirtino. Matosi kolkas tik puslytė. 6sav. Bet rado ir nemažą cistą kiaušidėj....po dviejų sav vėl eisiu pasirodyti, gal …

Sveiki, mano leliukas visa nestuma augo su cista, dar Lietuvoje gydytoja pagazdino saugotis, paguleti, nekelti sunkei, kad trukdama leliuko neisplautu, bet Airijoje net neuzsimindavo apie cista, nors ji buvo visa nestuma, bet leliukas augo, o cista vis mazejo. Manau jei yra galimybe sunkei nekelkite, o visa kita bus gerai- susitrauks cista.

6. 2018.09.20 09:51 (prieš 3 sav.)

Lukrista parašė:
    Sveikos, galima pas jus? Tyliai džiaugiuosi, testas ne visai dar ryškus, bet teigiamas numatoma gimdymo data pagal skaičiuoklę gegužės 31

sveika prisijungusi mano gimdymo data paplanuota TD lygiai tokia pati kaip tavo

1
  7. 2018.09.20 10:00 (prieš 3 sav.)

Jau ir birželio grupė atsirado, tai gegužinukų ganėtinai mažai užvešim panos

3
  8. 2018.09.20 10:00 (prieš 3 sav.)

SupSup parašė:
    Man sėdint darbe labai sunku nepasidalinti džiugiomis žiniomis, norisi rėkti, kad visi žinotų kada kolegom zadat pasakyti?

Kolegoms pasakysiu, kai pradės patys pilvuką matyti.

9. 2018.09.20 10:02 (prieš 3 sav.)

Gal jūs žinote, ar ta data, kurią mes nusistatome kaip gimdymo datą, pagal tas skaičiuokles, kur įvedame paskutinių mm pirmą dieną ir ciklo trukmę, ar jos tikslios? Ar taip nustatys ir gydytojas kaip termino datą? Pasidarė įdomu, nes atrodo, kad mes visos leliukus sūpuosim labai panašiu metu

10. 2018.09.20 10:06 (prieš 3 sav.)

Puertorico parašė:
    Jau ir birželio grupė atsirado, tai gegužinukų ganėtinai mažai užvešim panos

Mažokai, bet geras vežimas bus

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
35,00 €
38 | 10 | S
18,00 €
86 | 15-24 mėn.