2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.07.12 21:43 (prieš 6 d.)

Dovilė Ker. parašė:
    na tikrai nėra irodyta kad ekoskopas kenkia vaisiui ;)) na bet kiekvienos sprendimas ;))

As lyg ir neminejau kad kenkia tik valstyb gyd vadovaujasi tuo principu, kur nurodziau pries tai, tai kiekvienas renkasi kaip patogu, tik yra kas stebisi kad neziuri kas men, tai ir neziuri nes nereikia

2. 2019.07.12 23:22 (prieš 6 d.)

Dovilė Ker. parašė:
    na tikrai nėra irodyta kad ekoskopas kenkia vaisiui ;)) na bet kiekvienos sprendimas ;))

na mano gydytoja sako jei nera reikalo tai ir nereik ziuret( nes nera yrodyta ne taip ne kitaip) tiesiog kaip butina ziuri kaip nera priezasties neziuri ir tiek ☺ dabar man darytu 2 echo, o su pirmu vaiku buvo gal kokiu 7 nes biski kas ir jau budavau supanikavus 😅

3. 2019.07.13 07:13 (prieš 6 d.)

Aurineja parašė:
    As lyg ir neminejau kad kenkia tik valstyb gyd vadovaujasi tuo principu, kur nurodziau pries tai, tai kiekvienas renkasi kaip patogu, tik yra kas stebisi kad neziur…

tai žinoma kad valstybinėse ligoninėse niekas nežiuri, tai gerai jei viskas gerai duok dieve aš turiu truputi patiries su tuo nepažėjimu, kurio pasekmės galėjo būrti liūdnos ;) tsi šį karta neberizikuoju ir geriau einu privačiai ;) čia tik mano patirtis ;) kiekviena gi sprendžia savaip;) tai va man kiekviena vizita ir tikrina arba ecko arba vaginaliniu eko arba net ir tuo ir tuo va;) ir džiaugiuosi, ramu ;))

1
  4. 2019.07.13 09:10 (prieš 6 d.)

Yra toka budas vaiko lyties nustatymas auksiniu ziedu su vilnoniu siulu ar domejotes gal kuri bandet pasiteisina?

5. 2019.07.13 09:18 (prieš 6 d.)

Meškute27 parašė:
    Yra toka budas vaiko lyties nustatymas auksiniu ziedu su vilnoniu siulu ar domejotes gal kuri bandet pasiteisina?

O echo dar jums nemato?

6. 2019.07.13 10:27 (prieš 6 d.)

gieedre1 parašė:
    Man ta pati gyd.sake,kad nesciosioms cia kaip placebas. Jis padeda tik jeigu traukia meslungis.

Kad ir placebas, bet veikia

7. 2019.07.13 11:14 (prieš 6 d.)

Kokį magnį merginos vartojate? Šįryt taip siaubingai mėšlungis sutraukė blauzdą, kad net dabar nemaloniai jaučiasi. Reikės eiti magnio pirkti, bet vat kokį?

8. 2019.07.13 11:18 (prieš 6 d.)

ritama7 parašė:
    Kokį magnį merginos vartojate? Šįryt taip siaubingai mėšlungis sutraukė blauzdą, kad net dabar nemaloniai jaučiasi. Reikės eiti magnio pirkti, bet vat kokį? :hmmm:…

As tai diasporal 400 mg tirpinuosi. Man irgi blauzdas ima, tai taip suimdavo, kad kita diena normaliai atsistot nepavykdavo, kol atkiusdavo koja.

9. 2019.07.13 12:24 (prieš 6 d.)

Sveikos, gal kurios lankotes Kaune pas gydytoja Adomaitiene? Ar esate patenkintos?🤗

10. 2019.07.13 13:40 (prieš 6 d.)

ritama7 parašė:
    Kokį magnį merginos vartojate? Šįryt taip siaubingai mėšlungis sutraukė blauzdą, kad net dabar nemaloniai jaučiasi. Reikės eiti magnio pirkti, bet vat kokį? :hmmm:…

Man irgi gydytojas sake gerti magnis diasporal

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras