2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.06.12 14:52 (prieš 5 d.)

Ar dar kuriai skauda galva per tokius karscius? Nes man skauda ir neramu darosi..... kaip gelbejates?

2. 2019.06.12 14:58 (prieš 5 d.)

Ar visas prieme i slapta gruodinuku grupe?😊

3. 2019.06.12 15:09 (prieš 5 d.)

AsBurbulas parašė:
    Ar visas prieme i slapta gruodinuku grupe?😊

Ne, manęs niekas nepriima ten.. 😭

4. 2019.06.12 15:11 (prieš 5 d.)

Turėsiu penktadienį skrydį, bet trumpą 1.5h. truputį nerimauju, bet skaičiau, kad skristi nėra pavojinga ir galima. Kaip manot jūs? Gal teko skristi kuriai nors?

5. 2019.06.12 15:14 (prieš 5 d.)

Siand buvau pas krasovskaja genetike, gyd nereali, negaila nei euro isleisto, man priklauso genetikas pagal amziu bet uzirasiau pas ja mokamai. Prisca nedariau, nervu gadinimas, nipt darysiu, planuoju 20 sav eiti irgi pas genetika echo nes nu ten jau rimtai ziuri,ne minute kaip kitos raso. O siaip sake viskas gerai, as tokia nerami nuejau, nes echo nedarytas menesi, pozymiai dinge tai galvojau gal ten jau nera ka ziuret, jai pasisakiu sia abejone tai greitai pridejo prie pilvo ir va sako klausyk viskas ok nu zodziu gyd labai labai

6. 2019.06.12 15:17 (prieš 5 d.)

Saratea parašė:
    laukiau 6 darbo dienas.

Labai del jusu dziaugiuosi! 🤗sakiau, kad viskas bus gerai, as irgi sikart priscos nebesidariau☺️

7. 2019.06.12 15:17 (prieš 5 d.)

Verdita parašė:
    Ar dar kuriai skauda galva per tokius karscius? Nes man skauda ir neramu darosi..... kaip gelbejates?

Man vakar skaudėjo, nerealiai karšta. Šian daugiau pavėsija tai jau geriau😋

8. 2019.06.12 15:18 (prieš 5 d.)

robq parašė:
    Turėsiu penktadienį skrydį, bet trumpą 1.5h. truputį nerimauju, bet skaičiau, kad skristi nėra pavojinga ir galima. Kaip manot jūs? Gal teko skristi kuriai nors?…

Sveika, sianakt skridau 3val., ir viskas puikiai, tikrai nemanau, kad reikia nerimauti😉

1
  9. 2019.06.12 15:32 (prieš 5 d.)

Verdita parašė:

Man pradeda skaudėti kai neišgeriu kavos, tada krenta spaudimas. Geriu daug vandens

Aurineja parašė:
    Siand buvau pas krasovskaja genetike, gyd nereali, negaila nei euro isleisto, man priklauso genetikas pagal amziu bet uzirasiau pas ja mokamai. Prisca nedariau, ner…

Mes užvakar irgi buvom pas ją mokamai, na jau tokia superinė gydytoja, mano vyrui irgi labai patiko vaiką parodė iš visų pusių kurių tik galima❤

10. 2019.06.12 15:32 (prieš 5 d.)

Emilutis parašė:
    Norejau pasiklausti del vizitu pas savo gyd daznumo, kokiais atstumais po 12 sav apziuros jus uzrase?

As buvau birzelio pradžioje, dabar sakė liepos pirmom dienom ateiti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras