2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. 2019.06.12 21:57 (prieš 1 sav.)

Savrina parašė:
    Viena karta nesigavo, truko vaiko dnr, pakartojo: isvadose nieko neparasyta, nei lytis, nei, kad viskas gerai, nei kad viskas blogai, rekomenduoja invazini tyrima n…

Hmz, apie toki atveji nieks nesake, kad imanoma. Ispejo tik del dnr trukumo ir kad gali tekti kartoti. Nezinau net ka jums pasakyti, o gal norit su genetiku pasitarti? Kur jus daret nipt tyrima?

2. 2019.06.12 23:01 (prieš 1 sav.)

Adriana1990 parašė:
    O kur butent Euromed klinika randasi?

N.Vilnioje

3. 2019.06.12 23:33 (prieš 1 sav.)

Saratea parašė:
    laukiau 6 darbo dienas.

Kiek mokejai uz Nipt ar eiles nebuvo greit priejei?

4. 2019.06.12 23:39 (prieš 1 sav.)

Ar yra mamyčiu iš Klaipedos kokia genetikė pati pačiausia pas kuria but galima uzsirasyti be dideliu eiliu privaćiai ir nebutinai.

5. 2019.06.13 00:19 (prieš 1 sav.)

Meškute27 parašė:
    Kiek mokejai uz Nipt ar eiles nebuvo greit priejei?

aš dariausi Centro poliklinikoje Vilniuje, kur dirba genetikė pas kurią lankiausi dėl Priscos. eilės nebuvo, sutarėm tą pačią dieną daryti, kai nusprendžiau, kad renkuosi NIPT. o sąskaitą gavau iš Genomos. išsamesnis tyrimas kainavo 690 eur, siauresnis 490 eur.

1
  6. 2019.06.13 06:50 (prieš 1 sav.)

Rutaka parašė:
    As foli ir zuvu taukus geriau iki 12 sav. Dabar pabaigineju folio rugsties pakuote kai prisimenu ;D sake kad po 12 sav folio rugstis jau yra nebereikalinga ir tik j…

Nezinau kokia gydytoja jum taip pasake del folio rugsties, bet latvijos, santaru ir centro poliklinikos gydytojos sake kad folis reikalingas ir butinas iki gimdymo mano sesuo taip pat medike ir ta pati sake... nors ji ir kitos srities.

3
  7. 2019.06.13 07:25 (prieš 1 sav.)

Man gydytoja pasake nustot gert folio rugsti, kai 13 sav. buvo, tai pavartojau dar savaitele ir nustojau. Bet gal jis ir nekenkia vartojamas iki gimdymo, nezinau.

8. 2019.06.13 07:25 (prieš 1 sav.)

onnellisuus parašė:
    Nezinau kokia gydytoja jum taip pasake del folio rugsties, bet latvijos, santaru ir centro poliklinikos gydytojos sake kad folis reikalingas ir butinas iki gimdymo …

Aš ir kiek žinau kad reikia gerti folį visą nėštumą. Iki 12 savaičių gėriau tik folį o nuo 12 savaičių kompleksinius multivitaminus nėščioms ir žindančioms, kur folio toks pat kiekis įeina.

1
  9. 2019.06.13 07:51 (prieš 1 sav.)

Paskalis parašė:
    Man gydytoja pasake nustot gert folio rugsti, kai 13 sav. buvo, tai pavartojau dar savaitele ir nustojau. Bet gal jis ir nekenkia vartojamas iki gimdymo, nezinau.

Jis nekenkia, priesingai vaika aprupina visomis butinomis medziagomis kurios ypac butinos vaikelio nervu sistemai.
    Todel foli, folata skiria gerti arba nesciuju vitaminus kuriuose buna folio rugsties. Nebent jus su maistu gaunat rekomenduojama doze, bet abejoju

1
  10. 2019.06.13 08:15 (prieš 1 sav.)

onnellisuus parašė:
    Jis nekenkia, priesingai vaika aprupina visomis butinomis medziagomis kurios ypac butinos vaikelio nervu sistemai.

Galvojau bent jau pabaigti pakuote.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras