2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.11.15 21:58 (prieš 1 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Tai va as irgi kiek paieskojau, nieko blogo neradau, nei LT kalba nei EN, tik rekomendacijas vartoti ir visas naudas ka duoda (na yra pamineti tokie salutiniai pove…

Čia jau mano išvedžiojimai, bet jei vaikučiui pasireiškia alergija, dažniausiai kaltina mamą dėl mitybos nėštumo metu arba maitinant mp vyresnės ginekologės/šeimos gydytojos nurodo tą pačią informaciją, kad nevartoti, nes vaikas alergiškas bus, bet nepasidomi straipsniais šių laikų, kad ir nuo vitaminų ar kitokio š... gali pasireikšti tai. Tad vartokite ir nesukit galvos.

1
  2. 2018.11.15 22:47 (prieš 1 mėn.)

Birzele5 parašė:
    Dar vienas klausimelis - gavus siuntima i perinatologijos centra,tai cia reikia registruotis tiesiog pas gydytoja genetika,ar ne? Gal zinote,ar ilgos ten eiles? Aci…

Sveiki,
    Skambinate 1815, sakote kad turite siuntimą į perinatologijos centrą ir norite užsirašyti pas gydytoją, šalia turėkite siuntimą nes gali paklaust kodo, jei reiks dar paaiškinkit dėl ko siunčia, pvz įtarimas dėl patologijos. Aš buvau užregistruota po ~2 sav. Sėkmės

3. mazoji sese 1 m. 10 mėn.
    didzioji sese 6 m. 6 mėn.

2018.11.15 23:39 (prieš 1 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Sveikos merginos, po vakarykstes diskusijos man liko neatsakytas klausimas - ar tikrai reiketu citrusiniu vaisiu vengti? Pvz., visa praeita ziemos sezona spaudem a…

Pirma karta girdziu, kad negalima. Aisku jeigu maisa mandarinu sulapnociau kaip vaikystej tai butu bloga, bet kitokiu priezasciu nevalgyt nematau

neringoselis parašė:
    Nebent lopsys yra pritaikytas naudoti kaip kedute. Kaip pvz bebecar lopsys

Geras pirma karta matau toki guoli

4. 2018.11.15 23:47 (prieš 1 mėn.)

ak ak parašė:
    Pirma karta girdziu, kad negalima. Aisku jeigu maisa mandarinu sulapnociau kaip vaikystej tai butu bloga, bet kitokiu priezasciu nevalgyt nematau

As su sunum turejau sita vezima, bet dirzu nepirkau, pirkau autokedute

5. 2018.11.16 06:59 (prieš 1 mėn.)

Birzele5 parašė:
    Dar vienas klausimelis - gavus siuntima i perinatologijos centra,tai cia reikia registruotis tiesiog pas gydytoja genetika,ar ne? Gal zinote,ar ilgos ten eiles? Aci…

Registravausi per sergu.lt ir savo eiles laukiau berods savaite

6. 2018.11.16 07:21 (prieš 1 mėn.)

Joll parašė:
    Registravausi per sergu.lt ir savo eiles laukiau berods savaite

Bet buten pas ka reikia registruotis? Jei pasirenku "gydytojas genetikas", tai nukreipia i genetikus vaisingumo klinikoje. Aciu

7. 2018.11.16 07:22 (prieš 1 mėn.)

Joll parašė:
    Man del gliukozes tyrimo klausimas iskilo: ar jis visad daromas isgeriant to skyscio ir laukiant 2 val?

Tai jums laukti nereikės. Su krauju pažiūrės ir gliukozę. Koks gliukozės kiekis kraujyje nevalgius nieko. Tokį tyrimą nėštumo metu man ne kartą darė.

O kai tikrina gliukozės toleranciją, tuomet trunka 2 valandas, ir stebi organizmo reakciją į suvartotą cukrų, ar išskiria kiek reikia insulino, kaip greit apdoroja. Tikrai gydytoja būtų pakomentavusi, jei siųstų šitam tyrimui. Dažnai net savo gliukozę reikia atsinešti

8. 2018.11.16 07:26 (prieš 1 mėn.)

laimav parašė:
    Yra rekomenduojamos normos:
    Apelsinai - nuo 5 iki 15 per savaitę;

Čia tame ir bėda, kad turbūt niekas mandarinų po 1-2 nevalgo nusiperkam su vyru kilogramą ir per vakarą patvarkom.

3
  9. 9 m. 2 mėn.
    13 m. 8 mėn.

2018.11.16 08:49 (prieš 1 mėn.)

Birzele5 parašė:

Jūs iš kokio miesto?

10. 9 m. 2 mėn.
    13 m. 8 mėn.

2018.11.16 08:52 (prieš 1 mėn.)

Birzele5 parašė:

Genetikas ir perinatologas kaip ir du skirtingi gyd.būna kad tas pats gyd.dirba ir genetiku ir perinatologu.mane suuntė į santariškes būtent pas perinatologą

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras