2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.10.21 03:15 (prieš 3 sav.)

18 sav. Vis dar kankina nosies uzgulimas,burnos dziuvimas ir nemiga nuo 2 val. Iki 4val. Paskui jau lustu.

2. 2018.10.21 04:02 (prieš 3 sav.)

nike7 parašė:
    18 sav. Vis dar kankina nosies uzgulimas,burnos dziuvimas ir nemiga nuo 2 val. Iki 4val. Paskui jau lustu.

Kaip suprantu.. nosis uzgulus, ka tik atsigeriau ir jau valanda atvirom akim ateis kazkada normalus laikas. Bet antras trimestras tipo geriausias, tai 3iam laukia kiti linksmumai

1
  3. 2018.10.21 04:06 (prieš 3 sav.)

..IEVA.. parašė:
    Kaip suprantu.. nosis uzgulus, ka tik atsigeriau ir jau valanda atvirom akim ateis kazkada normalus laikas. Bet antras trimestras tipo geriausias, tai 3iam lauki…

Ojetus.. as irgi negaliu nakti miegot normaliai, man kazkokia tragedija.. daug kelimusi i tuoleta, tai uzkast kazka, taai atsigert, tai pasikasyt ka nors nu visos problemos kai nori miego😂🙄🤗

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.21 08:46 (prieš 3 sav.)

Oj kaip jums nepavydžiu 😁😁 aš sakiau mano vaikas labai geras 😁😁 jokių problemų neturiu visiškai 😁

4
  5. 2018.10.21 10:04 (prieš 3 sav.)

Aukselis1 parašė:
    Ojetus.. as irgi negaliu nakti miegot normaliai, man kazkokia tragedija.. daug kelimusi i tuoleta, tai uzkast kazka, taai atsigert, tai pasikasyt ka nors nu visos p…

O ką veikiat neužmigdamos?

6. 3 m. 3 mėn.

2018.10.21 10:04 (prieš 3 sav.)

Crazy Plant Lady parašė:
    O ką veikiat neužmigdamos?

Skrolinu ir nervuojuos

7. 2018.10.21 10:06 (prieš 3 sav.)

Zyvylia parašė:
    Oj kaip jums nepavydžiu 😁😁 aš sakiau mano vaikas labai geras 😁😁 jokių problemų neturiu visiškai 😁

Aš bijau pasikalbėti, bet irgi jokių problemų. Pirmam trimestre tik alkis nežmoniškas buvo, o dabar viskas normaliai. Miegu kaip kūdikis, tik kartais į tualetą atsikeliu, bet dabar irgi sumažėjo, pirmam trimestre keldavausi dažniau. Tikiuosi, kad ir trečias etapas bus nesudėtingas. :))

8. 2018.10.21 11:39 (prieš 3 sav.)

ar kurios nors turite atsisiuntusios appsa pregnance+
    labai faina programele.ji man vienintele atitinka mano laika(18+4) kaip ir gydytojas sake
    tevu darzelis kazko keleta dienu i prieki skaiciuoja,norvegiska programele kelias dienas atgal

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.21 11:41 (prieš 3 sav.)

Koviukass parašė:
    AÅ¡ bijau pasikalbėti, bet irgi jokių problemų. Pirmam trimestre tik alkis nežmoniÅ¡kas buvo, o dabar viskas normaliai. Miegu kaip kÅ«dikis, tik kartais į tualetą atsi…

Aš matyt iš mamos paveldėjau, nes ji irgi sakė nejautė jokių sunkumų tai dėl to labai džiaugiuosi, o ir pilvo beveik nesimato, tai išvis patogu dar

10. 2018.10.21 11:43 (prieš 3 sav.)

O pas mane tai yra tų nepatogumų ir bėdelių- ir miegasi prastai, ir nugarą paskauda. BET nesiskundžiu, nes man viską atperka padidėjusi krūtinė! anksčiau sunkiai B dydį užpildydavau, o dabar solidus C. Tai kaskart persirengiant vis nustembu "oho, kokie papuliai" ir vyras žiauriai patenkintas gaila bus, jei po nėštumo grįšiu į seną dydį.

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras