2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.11 17:39 (prieš 5 mėn.)

Kristina_Ka parašė:
    Man 30 ir mums tai pirmas vaikas. Bet aš nesijaučiu sena ar vyresnė mama 😂

Noviki parašė:
    Man 30 ir tikrai nesijauciu vyresne mama...

Nes ir nesat tokios 🤷‍♀️😂😂

4
  2. Dukriukas 3 mėn. 5 d.

2019.01.11 18:25 (prieš 5 mėn.)

O, kokia idomi tema siandien cia!
    Mum su vyru po 29 m., turesim pirmagime ir manom, kad pats tas metas, nesijauciam vyresniais tevais
    As tik vis paskaiciuoju, kada cia antras iseitu, tai manau, kad butu jau antras ir paskutinis vaikas

Buvau siandien pas gydytoja, tai labai apsidziaugiau suzinojusi, kad cukrus normalizavosi, o kartu ir svorio prieaugis. Mityba pagal Trusoves plana padejo, tai dabar taip ir toliau reikia islaikyti Sake gydytoja per menesi priaugti ne daugiau kaip 1,5-2 kg.
    Del krutines zonoj atsiradusiu demiu sake, kad cia tiesiog dalis nestumo ir po gimdymo su laiku pranyks

2
  3. 2019.01.11 18:31 (prieš 5 mėn.)

Man 33m. (vyrui 35), laukiam pirmo vaiko.
    Tai viskas butu gerai, tikrai tam subrendom, bet jei noretumem 3 vaikuciu - jau sunkoka igyvendinti, nebent dievas dvynukus duotu
    Tai is tos puses jauciu kiek uzsivelinusi

1
  4. 2019.01.11 18:35 (prieš 5 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Tai viskas butu gerai, tikrai tam subrendom, bet jei noretumem 3 vaikuciu - jau su…

Nu bet jei anksčiau buvot nepasiruošę, tai irgi būtų ne kažką 🙂

Man atrodo išvis nėra tokio dalyko kaip 'tinkamas amžius'. Kiekvienai skirtingai ateina tas noras, pašaukimas ir galimybės.

4
  5. 2019.01.11 18:46 (prieš 5 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Tai viskas butu gerai, tikrai tam subrendom, bet jei noretumem 3 vaikuciu - jau su…

Man 33m vyrui 32 m. Manau buvom senai pasirenge.... bet kazkas viduje stabde... tiksliau mane stabde.... o maniskis jei tik butu buvus jo vale 😊 jau turetume 5 kinderiukus 😂

1
  6. 2019.01.11 18:46 (prieš 5 mėn.)

Tiek, kad moterims biologinis laikrodis tam tiksi... Vyrams ne... Ir visokiu riziku atsiranda veliasniam amziuje... Bet kiekvienas renkasi.Uk normalu gimdyti veliasniam amziuj. Na ten net neskaitoma tai kaip velesnis amzius. As visada sakiau, kad noriu iki 30 pasigimdyt 2 vaikuti. O gavosi, kad jau 30 gimdysiu ir 2 ir 3

2
  7. 2019.01.11 18:53 (prieš 5 mėn.)

Man 32 metai, ir pirmas vaikiukas, jaučiuosi tikrai nepersena, o kaip tik jau tam subrendusi, nes anksčiau nebuvom tam pasiruošę, nebuvo tiesiog noro ar instinkto turėti vaikiuką, o db tai atėjo su laiku, ir tuom džiaugiuosi, kad vaikiukas planuotas ir lauktas, nėra streso ar didelės baimės, o didelis noras ir džiaugsmas susilaukti, auginti ir išmokti susitvarkyti su kasdieniais rūpesčiais 😍 aš manau, kad nereikėtų žiūrėti į kitus ir lygintis kas kiek turi vaikų, svarbiausia ką širdelė sufleruoja, tai turi būti ne iš reikalo, o iš didelio noro 😉

5
  8. 2019.01.11 19:14 (prieš 5 mėn.)

Čia gal ne nuo metų priklauso senumas, labai daug kas priklauso nuo požiūrio. Yra ir jaunų mamų, kurios elgiasi ne pagal metus ir vaikai tokie patys, nes nematę kitokio pavyzdžio ir jiems atrodo normalu. Žinau pavyzdį, pasigimdė vyresni tėvai, bet tikrai apie 40 metų, bet vaikas nuo pat mažens be mokslų daugiau nieko nemato, beabejonės tėvai jį giria, kad be galo protingas, bet vaikas tiesiog ne pagal metus ir bendrauja. Jam dabar gal 10 metų, bendrauja kaip suaugęs, nors turėtų būti dar vaiku.

1
  9. 2019.01.11 19:38 (prieš 5 mėn.)

Kas gali rekomenduoti fotografę nėsciosios fotosesijai Klaipėdoje/ žemaitijoje?

1
  10. Tėja 6 m. 2 mėn.

2019.01.11 19:42 (prieš 5 mėn.)

Pirmagimes susilaukiau 31m dabar man 37 o vyrui 44 na ir ryzomes pagrandukui,ir man atrodo kad metai man cia daug ka reiskia,pries 6metus tikrai lengviau nesiojau,mano organizmui cia issukis,puskuoju kaip meskute😁 galejom tai padaryti pora metu anksciau

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.