2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.12 13:48 (prieš 5 d.)

Nepasimetusi parašė:
    O man irgi aktualu apie voneles
    maciau yra pirkti voneles ir dar ideklai i jas, tai abu tuos daiktus reikia pirkti…

Aš turėjau ir gultuką į vonelę ir tokį specialų paraloninį pasitiesti į vidų, bet realiai nei vieno nepanaudojau. Man užteko vien tik vonelės

2. 2019.01.12 14:16 (prieš 5 d.)

korejuk parašė:
    Aš turėjau ir gultuką į vonelę ir tokį specialų paraloninį pasitiesti į vidų, bet realiai nei vieno nepanaudojau. Man užteko vien tik vonelės

Mes nusipirkom tą sulankstomą vonelę Stokke, kartu su tuo gultuku, pirkom rinkinį. Tai man labiausiai patinka, kad užima mažai vietos, telpa į stalčių ir nėra griozdas 👌 O visas kitas manau tiesiog atliks kaip ir paprastos vonelės funkcijas

1
  3. 2019.01.12 14:18 (prieš 5 d.)

o ar planuojat lizdelį pirkti? nežinau ar verta. Neilgai jis bus naudojamas, bet sako, kad naujagimiai juose ramiau miega. Be to planuoju iš pradžių į savo lovą guldyti tai būtų patogu, kad jis nenukristų ar aš neprispausčiau. Na ir visai patogu nusinešti į svetainę paguldyt. Ką manot? Kalbu apie va tokį daiktą

1
  4. 2019.01.12 14:27 (prieš 5 d.)

Kristina_Ka parašė:
    Mes nusipirkom tą sulankstomą vonelę Stokke, kartu su tuo gultuku, pirkom rinkinį. Tai man labiausiai patinka, kad užima mažai vietos, telpa į stalčių ir nėra grioz…

Taip ir bus. Sunus naudojo vonele ta iki 3metu, tai dar ir patogu, kad nereik kitos veliau pirkt

5. 2019.01.12 14:32 (prieš 5 d.)

Beatik 82 parašė:
    As sodroi pildziau, tai man patare rasyt netsikyt. Tada nereikes mokesciu veliau grazint.

man irgi taip pat...po ti bus gaila grąžint jei ką....o kiek priskaičiuos,tiek

6. 2019.01.12 14:41 (prieš 5 d.)

džiaugsmiukas parašė:
    o ar planuojat lizdelį pirkti? nežinau ar verta. Neilgai jis bus naudojamas, bet sako, kad naujagimiai juose ramiau miega. Be to planuoju iÅ¡ pradžių į savo lovą …

Uzsisakiau abiems uk ir per kursus ji rekomenduoja. Kad tikrai vaikuciams lb naudingas daiktas.

7. 2019.01.12 15:01 (prieš 5 d.)

džiaugsmiukas parašė:
    o ar planuojat lizdelį pirkti? nežinau ar verta. Neilgai jis bus naudojamas, bet sako, kad naujagimiai juose ramiau miega. Be to planuoju iÅ¡ pradžių į savo lovą …

Jau turiu nusipirkusi ir as. Uzsisakiau tarpkalediniu laikotarpiu is nuobodumo
    Dabar galvoju, kad gal ir nereikejo, nes veliau chicco lopsiuka uzsisakiau, kuris irgi nedidelis.
    Na bet.. kainavo nedaug, isbandysiu ir zinosiu ar reikalingas daiktas.
    Kad grazus, tai tikrai

8. 2019.01.12 15:10 (prieš 5 d.)

Ojei kiek jus visko perkate As su sitais kudikio moment isaugamais ir ne visada panaudojamais dalykais zadu pataupyti ir geriau investuoti kai truputi paaugs gera i dvirati, slides, paspirtuka ir pan
    Vilnos ir termo drabuziai gerai, jei megstate aktyviai leisti lauke laika
    Apie kailinius ir visokius vokus net nesvarstau, kovas jau Minus 20 nebus

5
  9. mazoji sese 1 m. 11 mėn.
    didzioji sese 6 m. 7 mėn.

2019.01.12 15:35 (prieš 5 d.)

rugeveja parašė:
    Ojei kiek jus visko perkate As su sitais kudikio moment isaugamais ir ne visada panaudojamais dalykais zadu pataupyti ir geriau investuoti kai truputi paaugs ger…

Man irgi atrodo, kad kuo daugiau vaiku, tuo maziau reikia daiktu

2
  10. 2019.01.12 16:00 (prieš 5 d.)

As nieko silto neplanuoju pirkti, ta prasme silto kombio, vokelio o vezima silto. JK pernai buvo salta kovo men., bet ir ziema as saviskes neprirengdavau. Turiu pleduka viena paprasta, kita mama mezga, tai uzteks manau as dabar esu is tu zmoniu, kad ko reikia-nulekei ir nusipirkai, ypac ne pirmo butinumo prekiu.
    Mes gaila, bet vaikui atskiro kambario iki vasaros neturesim :/

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
16,00 €
116 | 5 - 6 m.
0,90 €
68 | 3-6 mėn.
2,00 €
28 | 17,6 cm