2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Goda 8 m. 7 mėn.

2019.01.12 16:41 (prieš 5 d.)

laimav parašė:
    Patarimas, ko dabar nepirkti:
    Soskių - ligoninėje neleis naudotis, jei pamatys, gausit velnių

Del soskes nesutinku, nes tikrai ne visi duoda velniu mums niekas nedave, o dar kai reikejo echoskopuot sirdele mazylei, kaip tik sake atsibest soske

2. 3 m. 5 mėn.

2019.01.12 16:45 (prieš 5 d.)

džiaugsmiukas parašė:
    Jei norit, kad skaičiuotų mokesčius nuo visos sumos tai žymėkit netaikyti, o jei norit mažiau mokesčių sumokėti tai taikyti. AiÅ¡ku netaikant NPD po metinės pajamų d…

Aciu! Tiesa, nelabai supratau jo paskirties,pasitariau su buhaltere,imone taike npd,tai paprasta ir aisku tapo

3. 2019.01.12 16:50 (prieš 5 d.)

barryte parašė:
    Del soskes nesutinku, nes tikrai ne visi duoda velniu mums niekas nedave, o dar kai reikejo echoskopuot sirdele mazylei, kaip tik sake atsibest soske

Nežinau, kiek ten leidžia/neleidžia, bet per žindymo kursus rekomendavo soskės į ligoninę nesivežt ir apskritai, duoti tik kai vaikas jau bus išmokęs žįsti...

7
  4. 2019.01.12 17:15 (prieš 5 d.)

Barbeny.ba parašė:
    Buvau atskira pas odos daktare, dėl dėmių ir man pasakė, kad odos grybelis. Net nežinau ką galvoti perskaičius Jūsų patirtį.

Joll parašė:
    Dėl krutines zonoj atsiradusiu demiu sake, kad cia tiesiog dalis nestumo ir po gimdymo su laiku pranyks

5. 2019.01.12 19:11 (prieš 4 d.)

O kaip manote, kiek laiko galima gerti paracetamoli? Uzvakar buvom priimamajame, nes labai sona skaudejo, ten jo dave ir sake toliau gerti, jeigu skaudes. As paklausiau kiek ilgai gerti, ta prasme jeigu man skaudes savaite ar visa laika ir gerti? Nes man pvz atrodo per ilgai. Daktare ispute akis, tokia pasimetusi pasirode ir sake gerti kol skaudes. Vakar isgeriau diena, nes skaudejo, paskui nueme ta skausma, miegojau daug ir viskas ok buvo. Siandien vel va dabar isgeriau, nes velniskai skauda.
    Kazin kiek cia kentet? Pas savo priziuretoja eisiu antradieni

6. 2019.01.12 19:37 (prieš 4 d.)

Buitiniai klausimai. Ar daiktūs į gimdymo namus jau dėjotės ar dar ankstoka? Taip pat ar jau drabužėlius, patalynę skalbti pradėjote?

7. 2019.01.12 19:41 (prieš 4 d.)

akari parašė:
    O kaip manote, kiek laiko galima gerti paracetamoli? Uzvakar buvom priimamajame, nes labai sona skaudejo, ten jo dave ir sake toliau gerti, jeigu skaudes. As paklau…

Labai keistai skamba gal vertetu dar karta i gydytojus kreiptis, kita nuomone nepakenktu? Man irgi atrodo per ilgai.

8. 2019.01.12 19:43 (prieš 4 d.)

Nepasimetusi parašė:
    Jau turiu nusipirkusi ir as. Uzsisakiau tarpkalediniu laikotarpiu is nuobodumo

Aš taip pat abu turiu Bet vis dar lovytė dėžėje, Jūs jau , turbūt išpakavę? Ko papildomai ten reikia?

9. 2019.01.12 19:46 (prieš 4 d.)

JurateH parašė:
    Buitiniai klausimai. Ar daiktūs į gimdymo namus jau dėjotės ar dar ankstoka? Taip pat ar jau drabužėlius, patalynę skalbti pradėjote?

aš jau plius minus susidėjusi. Ne visus, bet lagaminas paruoštas Kaip tik skaitau knygas apie nėštumą ir gimdymą tai kažkurioj rašė, kad nuo 30 savaitės jau pamažu galima ruošti daiktus, nes niekas negali garantuoti, kad neprasidės priešlaikinis gimdymas Bet gal dar ir nuo žmogaus priklauso. Vienos viską paskutinei minutei palieka, kitos ruošiasi iš anksto. Aš iš tų, kurios geriau iš anksto susiruoš ir nekvaršins sau galvos Man tas sukrautas lagaminas tikrai netrukdo, o ekstra atveju nereiktų po namus lakstyti ir dėtis daiktus

10. 2019.01.12 19:53 (prieš 4 d.)

džiaugsmiukas parašė:
    aÅ¡ jau plius minus susidėjusi. Ne visus, bet lagaminas paruoÅ¡tas Kaip tik skaitau knygas apie nėštumą ir gimdymą tai kažkurioj rašė, kad nuo 30 savaitės jau pama…

Labai gerai jau galvojau kad aš tokia vienintelė, taip pat ne viską bet jau pradėjau ruoštis
    Taip pat ir mažylės kambarį, lovytė jau surinkta stovi o spinta laukia didžiojo skalbimo

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras