2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.15 23:34 (prieš 4 mėn.)

Sonnenschein92 parašė:
    As kaip pingvinas vaikstau ir tikrai iki galo taip bus ir net kitom po gimdymo metus laiko dar buna... tikiuosi mum taip nebus

Vargšiukės! Turbūt mano turimi nugaros skausmai palyginus yra niekis...

2. 2019.01.15 23:40 (prieš 4 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Vargšiukės! Turbūt mano turimi nugaros skausmai palyginus yra niekis...

Visi skausmai nera malonus, bet simfizitas tikrai nekazka, idomu kodel vienom jis buna o kitom ne

3. 2019.01.15 23:52 (prieš 4 mėn.)

RMrb parašė:
    Buvau siandiena pas ginekologe, tai pakrites hemoglobinas , israse gelezi gert, del penliges dar kitu zvakuciu israse,bandysiu toliau kovot, o del gaktikaulio skaus…

kiek pas jus hemoglobino? pas mane 111 ir sake pradet gelezi gert, israse sideral forte, sake brangi bet viduriu nekietina.

4. 2019.01.15 23:58 (prieš 4 mėn.)

liepa1 parašė:
    Kas turite chico next to me lovytę, kokių ten išmatavimų paklodės reikia gal žinote? Ir dar... kam naudojami marliukai? Ar geriau pirkti neperšlampamus ar paprastus…

chico ciuzinukas 50x83 cm, as uzsisakiau is babydo.lt paklodes su guma. Nuejus i puslapi spausti patalyne lopsiukams. Tiesa ismatavimai ten parasyti mazesni, bet cia forume pasiskaiciau, kad tiko. Tai kai gausiu paziuresiu ar tikrai tinka

5. 2019.01.16 00:10 (prieš 4 mėn.)

Ai o tiesa, del kuno niezejimo - pasiskambinau gydytojai, is karto paskyre kepenu fermentu tyrima (is kraujo), siandien gavo atsakymus, kad viskas gerai. Tai sake perziuret skalbiklius, minkstiklius, arba gali buti maistas (nors niekad gyvenime niekam alergiska nebuvau).
    Bet kokiu atveju dabar zymiai ramiau paciai.

3
  6. 2019.01.16 00:19 (prieš 4 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    kiek pas jus hemoglobino? pas mane 111 ir sake pradet gelezi gert, israse sideral forte, sake brangi bet viduriu nekietina.

O man prie tiek sake jei jauciuosi pavargus galiu gerti jei ne tai maistu stengtis kompensuoti. Tai nusipirkau floradix ir valgau daugiau gelezies turinciu produktu...

7. 2019.01.16 08:07 (prieš 4 mėn.)

rugeveja parašė:
    O man prie tiek sake jei jauciuosi pavargus galiu gerti jei ne tai maistu stengtis kompensuoti. Tai nusipirkau floradix ir valgau daugiau gelezies turinciu produktu…

Man geležį liepė gert jau nuo 120. Bet buvo feritinas per žemas (nepamenu dabar tiksliai kokį dugną pasiekęs). Dabar hemaglobinas pasiekė 131 ir feritinas pakilęs, bet sakė nenutraukt geležies vartojimo. Nežinau, gal čia, kur gyvenu, kitos normos, žmonės po kalnus užsikačialinę ir nuo gimimo didesnį geležies kiekį organizme turi

8. Dukriukas 2 mėn. 2 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 10 mėn.

2019.01.16 08:22 (prieš 4 mėn.)

Birzele5 parašė:
    Kokias zvakutes israse jums?

Canifug cremolum 200mg n6 ovules,sake turi tikrai padeti.

Nepasimetusi parašė:

107, sake kad ir nedaug pakrites bet reik neleist labiau nukrist tad israse, tikiuosi man su viduriais nepakenks, nes tik savaite kaip jie susinormalizave..

9. Dukriukas 2 mėn. 2 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 10 mėn.

2019.01.16 08:26 (prieš 4 mėn.)

A444 parašė:
    O sakykit jei jau gavot paskaičiavimus tai gal galite pasakyti per kiek laiko? Kada uz pildėte ir kada gavote? As užpildžiau Penktadieni ir gavau 1 pranešimą kol ka…

Uzpildziau gruodzio 31diena, darbdavys duomenis nusiusnte tik 9d sodrai, siandien gavau pinigelius. Bet mastau kad per gera suma gavau, kad tik netektu paciai po to moket...

10. 2019.01.16 08:27 (prieš 4 mėn.)

As dziugauju iki 108 pasikelus

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.