2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.16 11:10 (prieš 5 mėn.)

Man irgi atrodo, kad mano vyras nemazai zino, pas ji daug bendradarbiu su vaikais (nors man atrodo keista kaip jie ten apie visokius maitinimo reikalus ir pan kalba ). Kai i echoskopijas ejom irgi buvo pasigooglines kaip kas ten turi atrodyt
    Taciau po tos jo frazes kazkaip susimasciau
    Knyga "Vaikas auga" ir mes turim, bet as pati jos neprisiverciu skaityt, ka jau ten vyrui rekomenduosi

2. 2019.01.16 11:11 (prieš 5 mėn.)

Patarimas gimus kleckui, kurios turėsit vonioje ar kažkur vystymo stalus/lentas - dauguma naujagimių būna stiprūs ir gali nusiridenti, visuomet prilaikykit viena ranka vaiką, kita imkit pampį ar ko prireiks. Mes tokių atvejų neturėjom, bet ligoninėje buvo atvejis, kai mažiukas būdamas vos 3 savaičių nusirideno nuo vystymo stalo.

6
  3. 2019.01.16 11:21 (prieš 5 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Nuo pacio ryto toks rimtas klausimas
    Kaip ruosiasi jusu vyrai? Ypac idomu, kas laukiasi pirmo vaiko.

Vyrui pirkau knygą "Dude, you're gonna be a dad", tai skaito, patinka. O šiaip dalinuosi straipsniais, aptariame juos, padiskutuojam. Aišku, aš daugiau skaitau ir vyras juokiasi, kiba dar yra koks straipsnis kur neperskaičiau Visur pas daktarus eina kartu, klausimų užduoda pats. Greit eisim į gimdymo kursus. Abu naujokai tėvystėje, bet kažkaip paprastai žiūrim, nesijaudinam kol kas, kad kažko nemokėsim. Mamų pasiklausim

4. 2019.01.16 11:26 (prieš 5 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Vyrui pirkau knygą "Dude, you're gonna be a dad", tai skaito, patinka. O šiaip dalinuosi straipsniais, aptariame juos, padiskutuojam. Aišku, aš daugiau skaitau ir v…

O ta knyga turbut anglu kalba? Ieskojau knygyne kazko panasaus, bet nieko nebuvo. Aisku knygynas ne pats didziausias ten.

5. 2019.01.16 11:27 (prieš 5 mėn.)

RMrb parašė:
    Canifug cremolum 200mg n6 ovules,sake turi tikrai padeti.

Man tai hemoglobinas labai pakrites. Tik 88. Tai liepe gert Tardyfeton ir dar, papildomai, sake nesciuju vitaminu nusipirkti.

6. 2019.01.16 11:29 (prieš 5 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Nuo pacio ryto toks rimtas klausimas
    Kaip ruosiasi jusu vyrai? Ypac idomu, kas laukiasi pirmo vaiko.

Mes eisim kartu i paskaita vyras gimdyme ir vaiko prieziuroj.kitur viena ejau nes jos diena o vyras dirba. Su gimdymu tai nzn per pacia kulminacija gal grusiu uz duru😁

7. 2019.01.16 11:37 (prieš 5 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    O ta knyga turbut anglu kalba? Ieskojau knygyne kazko panasaus, bet nieko nebuvo. Aisku knygynas ne pats didziausias ten.

Taip, pirkau anglų kalba. Internetu galima užsisakyti. Ji ten suskirstyta į trimestrus, su humoru pasakojama kaip ten kas keičiasi, kas darosi su moterimi ir kokia vyro rolė Paskui apie gimdymą, atsigavimą po jo. Dar visokių patarimų į ką atkreipt dėmesį, ką vertėtų įsigyti. Lengvai skaitosi, tik, kaip vyras sako, gal labiau pritaikyta amerikiečiams. O ir apie mane visai neparašyta: nei vėmiau, nei nuotaikų kaita, nei siunčiu vidury nakties į parduotuvę silkės, šokolado ir ledų. Tai vyras juokiasi ir sako, kad turėčiau aš pati pasiskaityt tą knygą, kad žinočiau kaip nėštukės turi elgtis

3
  8. 2019.01.16 11:51 (prieš 5 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Vyrui pirkau knygą "Dude, you're gonna be a dad", tai skaito, patinka. O šiaip dalinuosi straipsniais, aptariame juos, padiskutuojam. Aišku, aš daugiau skaitau ir v…

Mūsiškės mamos gimdė ~30 metų atgal, tai aš labai atsargiai vertinu jų patarimus, kai šnekam... Sakyčiau, net ginybinė reakcija pas mane įsijungia ir viskam prieštarauju... Jeigu mamos šiuolaikiškesnės, tai liuks.

3
  9. 2019.01.16 12:01 (prieš 5 mėn.)

rudagazele parašė:
    Mūsiškės mamos gimdė ~30 metų atgal, tai aš labai atsargiai vertinu jų patarimus, kai šnekam... Sakyčiau, net ginybinė reakcija pas mane įsijungia ir viskam prie…

Taip, kas liečia daugelį dalykų ištiesų jau labai pasikeitusios teorijos ir praktikos, nauji tyrimai padaryti ir pan. Ypač žindymo srityje, nes anskčiau baigdavosi pienas arba jei kūda tai neturi pieno
    Bet yra tam tikrų tiesų, kurios nnn metų nekinta. Pvz mano močiutė, kuri gimdė prieš 70 metų vis man kartoja, kad daug vaikščiočiau, tą patį sako ir gine Tai kai kurie anatomiški dalykai matyt nekinta

10. 2019.01.16 12:04 (prieš 5 mėn.)

Pulcherija parašė:
    Man tai hemoglobinas labai pakrites. Tik 88. Tai liepe gert Tardyfeton ir dar, papildomai, sake nesciuju vitaminu nusipirkti.

Aš irgi geriu vitaminus dar, nes jie padeda papildomai įsisavinti geležį (folis, vitaminas C, B grupė). Su pirmu nieko nereikėjo gerti, dabar organizmas daug labiau pasilpęs, tai nėra ko žiemą vaikščioti nusilpusiu imunitetu....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.