2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.17 09:50 (prieš 6 mėn.)

Sonnenschein92 parašė:
    Beja, o jusu pilvukai irgi dar nedideli? as dar nesioju visus drabuzius ka iki nestumo nesiojau

Na aš 4 kg viršaus priaugau, bet į drabužius tai jau seniai nebetelpu. Ypac džinsus, jau nuo antro men baisiai spaude, tai susipirkau neštukem skirtus. Liemeneles irgi per mažos, nuspaudžia visa krūtine iki skausmo. Maikes ir megztukai pagrinde visi per trumpi, susisuka ties pilvo pradžia ant viršaus, nebent laisvas ir ilgesnis rūbas tai tada dar tinkamas!

1
  2. 2019.01.17 09:51 (prieš 6 mėn.)

Na va, siandien pasisveriau, tai per savaite nepriaugo, o nukrito 400 g. Siandien lygiai 31 savaite ir svorio +10,2 kg.

Paskutiniu metu labai traukia varske ir obuoliai, kasdien juos valgau

2
  3. 2019.01.17 09:55 (prieš 6 mėn.)

Joll parašė:
    Na va, siandien pasisveriau, tai per savaite nepriaugo, o nukrito 400 g. Siandien lygiai 31 savaite ir svorio +10,2 kg.

Aš tai pieno labai noriu.
    Sugalvojau šiandien išsivirt pieniškos sriubos, o pusryčiam manu košes piene neštumo pradžioj irgi baisiai norėjau gert piena

4. 2019.01.17 10:00 (prieš 6 mėn.)

Prasinešiau pro lidl... tai visai fainos liemenėlės, tik dydį pirkit panašiai nešiojamam, nes c nuo d skiriasi žiauriai, pabijojau didesnį pirkti, nes atrodė per daug didelis.

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.17 10:06 (prieš 6 mėn.)

laimav parašė:
    Prasinešiau pro lidl... tai visai fainos liemenėlės, tik dydį pirkit panašiai nešiojamam, nes c nuo d skiriasi žiauriai, pabijojau didesnį pirkti, nes atrodė per…

As irgi katik is ten nerealus liemenukai ir kaina liux. As pries pora sav parsisiunciau is 9menesiai. Lt mokejau po 24 eurus bet toks s...... Atsiprasant tai snd pirkau visa kruva 😂 ir timpes puikios man lidlo. Tik dzinsai lievi....

6. 2019.01.17 10:12 (prieš 6 mėn.)

Oho kokios jus ankstyvos as irgi siandien i Lidl eisiu,paziurejau kataloga, tai atrodo, kad dauguma dalyku praverstu. Galvoju gal net patalyne paimti jei bus. Maciau kaldryte yra ir paklodes, ir ciuzinio pakloto reikia, nu zodziu visko
    O del liemeneliu, tai vakar H&M buvau, paciupinejau, na tiesiog nezinau ka pirkti.. Iprastai visada nesioju pakietintas, o cia visos tokios skystos.. Tai jei krutine padides iki D ar E, tai kaip ten atrodysiu

1
  7. 2019.01.17 10:15 (prieš 6 mėn.)

Mano nuo +8,5 nukrito svoris iki +7. Gal cia tas mano gripas kaltas, nes ir apetito paskutiniu metu visai nera

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.17 10:22 (prieš 6 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Oho kokios jus ankstyvos as irgi siandien i Lidl eisiu,paziurejau kataloga, tai atrodo, kad dauguma dalyku praverstu. Galvoju gal net patalyne paimti jei bus. Ma…

Tai vat lidlo visos tokios tvirtos ir visai grazios. As labai petenkinta. As specialiai lekiau anksti nes jei veliau nueini tai viskas isdraskyta ir ismetyta... Tai mane lb nervina😂😂😂😂 o dabar visa kalna smutkiu prisipirkau.😊😊😊

9. 2019.01.17 10:27 (prieš 6 mėn.)

DomesMam parašė:
    Tai vat lidlo visos tokios tvirtos ir visai grazios. As labai petenkinta. As specialiai lekiau anksti nes jei veliau nueini tai viskas isdraskyta ir ismetyta... Tai…

Ir aš dėl to skubėjau, bet jau buvo ankstesnių, kurioms nagučius niežti praplėšti pakuotes (nors 1 vnt. visuomet kaip pavyzdys būna, tik kitokia spalva), nelabai suprantu, kam taip daryti. beje, bent aš nusipirkau pižamą nėštukei/žindymui, radau dar užsilikusią iš praėjusio leidinio berods, tai pažiūrinėkit, gal rasit ir pižamų

1
  10. 2019.01.17 10:29 (prieš 6 mėn.)

Ir jei kam aktualu: H&M vėl akcijos, tad skubėkit aš jau šiandien gavau savo siuntą, užsakiau sekmadienį

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.