2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.18 14:40 (prieš 1 mėn.)

Neštukėėėė parašė:
    Sitas puslapis neturi pirstinyciu arba as neradau vakar visa vakara narsiau 😁

kartais pirstiniu nereikia, jei sliauztuko rankoviu galai issivercia ir patampa "pirstinytemis" ;) o cia tokiu yra pilna ir sliauztuku ir siaustinuku

o ir pirstiniu atskirai yra

https://matata.lt/drabuziai-kudikiams/drabuziai-kudikiams-isvirksciom-siulem/medvilnines-pirstines-naujagimiui--50-dydzio

2. 2019.01.18 15:06 (prieš 1 mėn.)

tos kurios laukiates pirma karta,ar jau ima koks lemgvas stresiukas?

as jau kelinta vakara pries miega,vis pradedu galvot kaip gimdau,kaip reikes elgtis ir t.t
    vakar paemiau toki mazyte kepuryte,stoviu ir galvoju-jetau,kaip as uzdesiu tokia maza kepuryte ant tos mazos galvytes.... jau konkreciai pradedu stresuot!!! mano vyras toks gerietis,galvoju duosiu jam viska daryt nes as bijosiu jauciu!

2
  3. 2019.01.18 15:15 (prieš 1 mėn.)

Adora parašė:

O as sapnuoju, kad gimdau. Vyras sake irgi sapnuoja kudiki, kuri vis bando uzmigdyti 😁. Baime irgi ima kaip cia kas bus, ar sugebesiu tinkamai rupintis, irgi nieko nemoku. Labiausiai baugina pats gimdymo procesas ir pirmasis maudymas. Nors ejau i kursus, bet lengviau nepasidarė... Supratau, kad begale dalyku reikės ismokti

4. 2019.01.18 15:17 (prieš 1 mėn.)

Pulcherija parašė:
    O as sapnuoju, kad gimdau. Vyras sake irgi sapnuoja kudiki, kuri vis bando uzmigdyti 😁. Baime irgi ima kaip cia kas bus, ar sugebesiu tinkamai rupintis, irgi nieko …

joo,teks praeiti gera mokykla mums:)) pirmokems mane iregi jau viskas gasdina.... nu gal kaip nors jei ka kviesiuos mama i pagalba

1
  5. 2019.01.18 15:41 (prieš 1 mėn.)

Adora parašė:

As kol kas stresuoju, kad tik viskas gerai butu per ateinancius 2 men iki gimdymo, ir kad dukryte gimtu sveika. O toliau jau kaip nors, visgi menesiuka busim su vyru kartu namie, bendrom jegom issiaiskinsim kas kaip aisku tikiuosi geriausio: kad gimdymas bus lengvas, kad mazoji gerai miegos ir kad pienelio bus, kad nebus kazkokiu baisuliniu alergiju pan. Gal siek tiek naivoka taip tiketis, bet padeda

3
  6. 2019.01.18 15:54 (prieš 1 mėn.)

laimav parašė:
    Gimdymo metu duos savo, nes jie bus ir iškruvinti ir nuo epidūro geltona nugara (jei darysitės), o beje reikalauja, kad būtų sterilumas, tai labai abejoju ar lieps …

nuo gimdymo namu priklauso. vln antakalnio sako geriau turet savo , bet jei neturi ar nenori duoda tokius kur visa nugara ir uodega sviecia nuoga su raisteliu. savo naktiniu su kuriais gimdziau pirmaji nei iskruvinau nei ka , tiesiog buvo maloniau buti su savo nes liemenele ir kelnaites reikejo nusiimti jausciausi labai nuoga su ligonines 🤷‍♀️

7. 2019.01.18 17:39 (prieš 1 mėn.)

Adora parašė:
    joo,teks praeiti gera mokykla mums:)) pirmokems mane iregi jau viskas gasdina.... nu gal kaip nors jei ka kviesiuos mama i pagalba

Sianakt sapnavau, kad pagimdziau dvynukus ir turejau juos maitinti vienu metu Nors laukiuosi vieno... 😂

8. 2019.01.18 17:54 (prieš 1 mėn.)

Adora parašė:

Nepasakyčiau, kad ima... baisu kažko nemokėt, nerimas ima, bet toks su protu. Baisu, kad nesuprasiu, kada jau į gimdyklą važiuot... ir kad vyro nebus šalia...

3
  9. 2019.01.18 18:05 (prieš 1 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Kur radot? Nes aš buvau ten, tai visi su vaikiškais piešinukais. Tokie kaimietiški... 😞

Nu maniskiai irgi ne sexy Antram aukste pirkau, medvilninius su burbuliukais tiesiog

10. 2019.01.18 18:06 (prieš 1 mėn.)

O pas mane paranoja.... dariausi visus tyrimus.. zinau kad 98% viskas geria su lelyte. Bet visvien viduje kirba nerimas o jeigu kazko nepamate....???? Man net galva sukasi...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.