2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.18 20:08 (prieš 6 mėn.)

Lena parašė:
    As siuo metu imciau cp.... turiu kazkokia baime.... kuo toliau tuo labiau bijau.....

O kuo cp yra geriau? Kad pilvą skauda, sunku paeiti, pieno fabrikėlis užsikuria ne iškart, tai yra operacija ir ne plastinė. Gimdymas yra sunkus, bet šiais laikais tam yra priemonių - epidūrinė nejautra, burbulinė vonia, kamuolys, įvairūs pratimai ir t.t., o gal Jums gimdymas bus lengvas ir nebus kažkokių didelių skausmų ir viskas praeis lengvai. Nereikia prisiskaityti kažkokių istorijų ar draugių pasakojimų, nes kiekvienos skausmą pernešam skirtingai, todėl kitoms skausmai kaip per PMS. Daugiau pozityvo.

8
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.18 20:18 (prieš 6 mėn.)

Anastasiya parašė:
    Gal cia yra mamyte kuri gimde pirma kart cezariuka, o antra kart duoda vylciu paciai pagimdyt? kazkaip neduoda tas vis ramybes.

Man pirmas cp buvo. Dabar 32 sav dare echo tai sake kad nidkas netrugdo kol kas paciai pagimdyt. Pirmo vaikelio svoris buvo nemazas o mano gimdymo takai siauri tai neisistate ir nepagimdziau. O sito lrliuko svoris vidutinis tai tikiuosi pagimdyt pati o kaip bus taip😀

3. 2019.01.18 20:26 (prieš 6 mėn.)

Aš šiandien apsirūpinau apranga savo ligoninei 🙈 Ir ačiū D neprireiks važiuot į tuos gariūnus, nes aš ten numirčiau pasiklydus 😂

4. 2019.01.18 20:30 (prieš 6 mėn.)

Su pirmu isties geriau kai nezinai kas kaip mano pirmas su cp buvo ir man sunku buvo, todel dabar stengiuosi negalvot nes nzn vel kaip bus Nors vaikiukas sedi atrodo kad vel cp manes laukia kazkaip taip jauciu. Laikas vis trumpeja terminas arteja jauduliukas dideja

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.18 20:33 (prieš 6 mėn.)

akari parašė:
    Na man antras gimdymas, streso nera, bet jaudulys tikrai yra. Lygiai taip pat galvoju kaip cia reikes ta bambute priziureti, zindymas man kosmoso mokslas apskritai.…

As del pimagimio irgi nerimauju nes neturiu kur palikti. Jei prasidetu anksciau laiko tai teks be vyro verstis😒 jei ne gal spesim i kaima isvest😊

6. 2019.01.18 20:40 (prieš 6 mėn.)

Kristina_Ka parašė:
    Aš šiandien apsirūpinau apranga savo ligoninei 🙈 Ir ačiū D neprireiks važiuot į tuos gariūnus, nes aš ten numirčiau pasiklydus 😂

Kur isigijot?
    Gariunuose is tiesu kazkoks kitas pasaulis

7. - 6 m. 8 mėn.

2019.01.18 21:01 (prieš 6 mėn.)

Joll parašė:
    Kur jus tuos garsus girdite?

Ten kur sedi vaikelis .

8. 1 m. 1 mėn.

2019.01.18 21:03 (prieš 6 mėn.)

Man pirmas cezaris, po to gimdymas-viskas normaliai.

9. 1 m. 1 mėn.

2019.01.18 21:05 (prieš 6 mėn.)

Gal ka praleidau, o gal ir nerasė daugiau...Kazin kaip laikosi musų mamyte kur dvynukes pasigimde dar gerokai pries naujus?

1
  10. 2019.01.18 21:05 (prieš 6 mėn.)

Justina2010 parašė:
    Gal ka praleidau, o gal ir nerasė daugiau...Kazin kaip laikosi musų mamyte kur dvynukes pasigimde dar gerokai pries naujus?

Nerase nieko....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.