2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.18 21:25 (prieš 4 mėn.)

Bugs parašė:
    prasau https://matata.lt/drabuziai-kudikiams/drabuziai-kudikiams-isvirksciom-siulem

Sitas puslapis neturi pirstinyciu arba as neradau vakar visa vakara narsiau 😁

laimav parašė:
    https://www.smelinukas.lt/index.php/drabuziai-berniukams/vaikiski-aksesuarai-berniukams.html

Labai ačiū Jums 😊

2. 2019.01.18 21:26 (prieš 4 mėn.)

laimav parašė:
    https://matata.lt/ekologiskos-medvilnes-pirstines-naujagimiui?search=Pirštin

Bus reikalauja gimdykla 😊

3. 2019.01.18 21:34 (prieš 4 mėn.)

Neštukėėėė parašė:
    Bus reikalauja gimdykla 😊

Rimtai? Geras aš turiu šliaužtus, kurie nusilenkia, bet kažkaip nė karto neprireikė, nors tai buvo prieš 2 metus, nors ir dabar kas gimdė iš kaimynių, tai nei pas vieną nereikėjo

4. 2019.01.18 21:35 (prieš 4 mėn.)

Streso del gimdymo nejaučiu jokio, nes vaikiukas pirmas o kai nezinai kaip kas tai ir baimes nulis. Labiau pergyvenu tik del to, kad nesuprasiu kada viskas prasideda ir vyras bus tuo metu darbe, o vienai baisu vistiek varyt, kad vaikas gimtu sveikas ir tureciau pienelio savo, nes jokio priespienio nėštumo metu nebuvo. O siaip viskas kaip bus taip bus juk tokie laikai dabar medicinoje, kaip minejo yra visokiu priemoniu burbulines vonios, epidiurai ir kt. 😊

3
  5. 2019.01.18 21:49 (prieš 4 mėn.)

Aš jau sulaukiau klausimo - ar nebijai? kai nežinau kas laukia tai ir bijoti nėra ko. Aš labiau bijau priešlaikinio gimdymo, nes su padidėjusiu gimdos tonusu guliu. O šiaip pradėjau skaityti Šemetos knygą "Gimdymas su šysena". Kolkas pradžia pozityviai nuteikianti. Tikiuosi duos naudos ir gimdysiu su šypsena

1
  6. 2019.01.18 22:23 (prieš 4 mėn.)

Joll parašė:
    Kur isigijot?
    Gariunuose is tiesu kazkoks kitas pasaulis

Kažkaip man visada patiko parduotuvė Etam, daug labai ko iš jos turiu. Nuvažiavau šiandien į ją Europoje ir iš išpardavimo prekių, nuolaida 40-50%, radau tinkamus naktinukus su sagomis, chalatą ir šlepetes 🙈 Labai patiko, gražūs, patogūs, ne bobutiški ir kokybiški 👍 Ir svarbiausia viskas vienoj vietoj ir patogiai 😂

2
  7. 2019.01.18 23:04 (prieš 4 mėn.)

laimav parašė:
    O kuo cp yra geriau? Kad pilvą skauda, sunku paeiti, pieno fabrikėlis užsikuria ne iškart, tai yra operacija ir ne plastinė. Gimdymas yra sunkus, bet šiais laikais …

Dievuleliau kaip as noreciau lengvo gimdymo.... as labai bijau skausmo... labai bijau..... pries men kazkaip neregavau I nieka galvojau - fui kas cia yra😁 o dabar kinkos dreba......

8. 2019.01.18 23:24 (prieš 4 mėn.)

Mums pirstinyciu visai neprireike... gimdziau santarose, viena lankanti gydytoja net „apreke” pamacius pas vaikuti pirstinytes sako, o kodel jus pati mama be pirstiniu palatoj?
    Nukirpkit nagus ir nebus bedos

1
  9. 2019.01.18 23:40 (prieš 4 mėn.)

Lorry parašė:
    Mums pirstinyciu visai neprireike... gimdziau santarose, viena lankanti gydytoja net „apreke” pamacius pas vaikuti pirstinytes sako, o kodel jus pati mama be pir…

Žiūriu, kad visur skirtingai man neleido kirpti, nes ale nulūžinės patys ahaaa... kaip katino nagai buvo, kai kurie nulūžinėjo, o kitus nukirpau miegančiam.

10. 2019.01.18 23:42 (prieš 4 mėn.)

Joll parašė:
    Uz vienus naktinius 10 Eur. (Pilki) O uz naktiniu+chalato komplekta berods 50 Eur.(Geltoni)

Ai tai nebrangiai visos. Reiks pažiūrėt 🙂 ačiū 🙂

Neštukėėėė parašė:
    Streso del gimdymo nejaučiu jokio, nes vaikiukas pirmas o kai nezinai kaip kas tai ir baimes nulis. Labiau pergyvenu tik del to, kad nesuprasiu kada viskas prasided…

Aš irgi nejaučiu streso. Nors antras gimdymas, o ir pirmas buvo žiaurus (dar per silpnas žodis čia)...
    Labiausiai tik dėl vaiko pergyvenu ar viskas gerai bus ir pan.

O kas dėl pienuko, tai ir su pirmuoju man nebuvo priešpienio, tai nepanikuoju.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.