2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.19 00:08 (prieš 5 mėn.)

Lena parašė:
    Dievuleliau kaip as noreciau lengvo gimdymo.... as labai bijau skausmo... labai bijau..... pries men kazkaip neregavau I nieka galvojau - fui kas cia yra😁 o dabar …

Kaip ten sako, jei gali ką pakeisti, tai kam nervintis, o jei negali nieko pakeisti, nu tai kam nervintis?

Nė viena pirmakartė nežinom kaip kas bus. Viena draugė ką tik pagimdė, tai barė daktarai dėl per didelio jos svorio, pagal matavimus ir vaikas per didelis keliom sav. buvo, sakė gims anksčiau nei numatyta, o gimė visiškai normalus 50cm, 3.5kg vaikas laiku, kaip ir buvo paskaičiuota pradžioj Sakė, visas gimdymas buvo lengviau nei tikėjosi
    Tad svarbiausia yra dabar mums atsipalaiduoti ir pozityviai nusiteikti

2. Dukriukas 3 mėn. 1 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 11 mėn.

2019.01.19 00:11 (prieš 5 mėn.)

O as vis dazniau pagalvoju apie artejanti gimdyma, su pirmagime buvau visai rami, kazkaip niekas nebuvo baisu, viskas vyko savaime, lyg viska mokeciau senai o gimdyt baisiai norejau kuo greiciau, net neudomu buvo kad skaudes ar dar kas o dabar galvoju kaip cia bus, ar prasides veikla pati, ar spesim vyresnele nuvest, ar vaikui bus viskas gerai, jau ir sapnavau pora kart kaip gimdyt lekiu reikes kuria diena nuvykt i ligonine pasikonsultuot, apsiziuret
    Del pirstinyciu tai turejau vienas, uzdejo kai pagimdziau, veliau nebedejau, tad dabar irgi vienas isigysiu
    Siandien buvau lidle, pasiemiau ideklu i liemenuka,sau suknele, naktinius ir liemenuka, tai viskas patiko, liemenukas labai patogus, ryt dar viena pagriebsiu kudikiui dar pasiemiau pedkelnytes ir kelnes,

3. 2019.01.19 00:14 (prieš 5 mėn.)

RMrb parašė:
    O as vis dazniau pagalvoju apie artejanti gimdyma, su pirmagime buvau visai rami, kazkaip niekas nebuvo baisu, viskas vyko savaime, lyg viska mokeciau senai o gimd…

Ir aš šiandien Lidle nusipirkau sau naktinius ir pižamą maitinimui pritaikytą. Labai norėjau ir liemenėlės, bet neradau bent jau E dydžio kad būtų 🙄😔

4. 2019.01.19 00:16 (prieš 5 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Kaip ten sako, jei gali ką pakeisti, tai kam nervintis, o jei negali nieko pakeisti, nu tai kam nervintis?

Gyliai kvepuoju 😁😁😁😁

1
  5. Dukriukas 3 mėn. 1 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 11 mėn.

2019.01.19 00:18 (prieš 5 mėn.)

kopa parašė:
    Ir aš šiandien Lidle nusipirkau sau naktinius ir pižamą maitinimui pritaikytą. Labai norėjau ir liemenėlės, bet neradau bent jau E dydžio kad būtų 🙄😔…

Mano siaip 80E labiau, kiek matavus, bet tiko sita 80D, pvz h&m 80D jau vercias virsun

6. 2019.01.19 00:46 (prieš 5 mėn.)

RMrb parašė:
    Mano siaip 80E labiau, kiek matavus, bet tiko sita 80D, pvz h&m 80D jau vercias virsun

Nu brač, tai mano tada jau nebe E, jei per mažas, velnią griebtų 😭😭😭

7. Dukriukas 3 mėn. 1 sav.
    Dukrytė ♡ 6 m. 11 mėn.

2019.01.19 01:16 (prieš 5 mėn.)

kopa parašė:
    Nu brač, tai mano tada jau nebe E, jei per mažas, velnią griebtų 😭😭😭

Malonumas nekoks tos didejancios krutines.. jau kai pagimdziau tai neberadau jokios tinkancios raides nes apimtys netiko tai tik labiau kaip sportines pirkau maitinanciai, ir dabar bus tas pats, nes sie tiks neilgam

8. 2019.01.19 02:03 (prieš 5 mėn.)

RMrb parašė:
    Malonumas nekoks tos didejancios krutines.. jau kai pagimdziau tai neberadau jokios tinkancios raides nes apimtys netiko tai tik labiau kaip sportines pirkau maitin…

Man visada buvo bėda su dydžiais, nes apimtis maža, bet dabar nebe linksma :)) sportinės tikrai gelbėja!

9. 2019.01.19 08:46 (prieš 5 mėn.)

Lena parašė:
    Gyliai kvepuoju 😁😁😁😁

Ir linksmų istorijų daugiau pasiskaitykit Va, kaip tik šį rytą už akių užkliuvo: https://mamoszurnalas.lt/mano-smagusis-gimdymas/
    Svarbu yra ir nusiteikimas bei požiūris į save, laukiantį procesą ir pasitikėjimas savo jėgomis Aš laukiu gimtadienio šventės, jau ruošiu mėgstamos muzikos grojaraštį šokiams per sąrėmius

3
  10. 2019.01.19 10:27 (prieš 5 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Ir linksmų istorijų daugiau pasiskaitykit Va, kaip tik šį rytą už akių užkliuvo: https://mamoszurnalas.lt/mano-smagusis-gimdymas/

labai geras straipsnis gerai nuteikia. Ir man patinka visai Šemetos knyga. Bent jau kolkas visai kitomis akimis į gimdymą žiūriu nei prieš tai. Manau tikrai geriau skaityti pozityvias knygas, straipsnius, o ne pasakojimų kaip viskas buvo siaubinga. Ir šiaip jau pradeda nusibosti tie bobučių patarimai ir gąsdinimai. Nesuprantu kam lysti ten kur nereikia galvojant, kad kaip buvo prieš 30-50 metų taip yra ir dabar. Mano mama tokių nesamonių susakė, kad norėjau duoti knygų paskaityti. Laikausi pozicijos - ačiū už nuomonę, galite ją turėti

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.