2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.20 12:42 (prieš 5 mėn.)

As stengiuosi vaiksciot, net jei nieko nereikia, susigalvoju sau kokia uzduoti, tai parke ir lesykleles papildau, ir antis palesinu, pietaut einu pesciomis kazkur. Dar menesiuka stengsiuos buti aktyvi, o paskutini menesi jau matyt daugumoj namie busiu.

O del dusimo - ir man sitas pora dienu baisiai oro truksta! Ar cia del persalimo, ar gali buti del gelezies trukumo kraujyje? Girdejau kuo maziau hemoglobino, tuo maziau deguonies kraujas pernesa? Gal kas daugiau zinot siuo klausimu?

2. 2019.01.20 12:51 (prieš 5 mėn.)

Koki ten purskikli nuo slogos galima vartot? Galvojau vibrocil, bet lapely raso nerekomenduojamas. Olynth irgi. Ka jums gydytojai patare?

3. 2019.01.20 12:55 (prieš 5 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Koki ten purskikli nuo slogos galima vartot? Galvojau vibrocil, bet lapely raso nerekomenduojamas. Olynth irgi. Ka jums gydytojai patare?

Vibrocil galima vartoti, bet man nepadėjo. Veiksmingiausiai padeda arbatmedžių arba eukalipto eterinis aliejus ir laukas.

4. 2019.01.20 13:05 (prieš 5 mėn.)

laimav parašė:
    Vibrocil galima vartoti, bet man nepadėjo. Veiksmingiausiai padeda arbatmedžių arba eukalipto eterinis aliejus ir laukas.

taip ir sakiau kad reiks eit gert arbatos i balkona

5. Žirniukas 3 mėn.

2019.01.20 13:15 (prieš 5 mėn.)

San Dom parašė:
    Man lygiai tas pats..Vis galvoju gal ka praziurejo,ko nepamate,o gal ko nesake..Nu žodziu...

odzo1 parašė:
    merginos gal kuriai taip buvo, skauda po pilvu virs kirksniu abejose pusese, stovint, einan ypac lovoj verciantis, kai guliu viskas gerai, nezinau ka daryt, gal kur…

Man irgi taip pat skauda, skundziausi gydytojai tai sake normalu, organizmas ruošiasi.. bet nu nzn man vis labiau skauda

6. 2019.01.20 13:27 (prieš 5 mėn.)

Adora parašė:
    merginos,o jus veikia siuo metu hormonai?
    as visai nesusitvarkau su savim.... esu didele shopoholike,kasdien po pardes duod…

cha cha kaip pazistama! pas mane panasu tai, kad mane irgi labai traukia ant graziu rubu, bet irgi del didelio pilvo negaliu pirkt, nes neaisku koks svoris bus po gimdymo :DD o del ejimo i svecius irgi lygiai tas pats - tingiu ir viskas :DDD

7. 2019.01.20 13:32 (prieš 5 mėn.)

A444 parašė:
    Man irgi taip pat skauda, skundziausi gydytojai tai sake normalu, organizmas ruošiasi.. bet nu nzn man vis labiau skauda

as bandau ilsetis, judesius maziuko gerai jauciu jau jei iki ryt nepageres vaziuosiu pas daktare, nu bet taip neramina visokie negalavimai

8. 2019.01.20 13:34 (prieš 5 mėn.)

Man vakar vyras sake, nes perskaite kazkur, kad labiau oro truksta, kai vaikutis dar neapsivertes, kai apsivercia zemyn galva nebe taip spaudzia ir kvepuoti lengviau

9. 2019.01.20 13:35 (prieš 5 mėn.)

liepa1 parašė:
    Jum gerai, kad vaikštot ....O aš vos kelis laiptus palipu - dūstu Parduotuvėj pradžioj kokias max.5 min. guvi, o po to žiūriu kur atsiremti ar prisėsti, nes juo…

Bet reik judesio, kad raumenukai turėtų darbo, nes taip, sako, lengviau tada pagimdyt būna. Dūstu nuo kokio trečio-ketvirto mėnesio, bet ir dviračiu važinėjau, ir dabar stengiuosi kas dieną nors kiek pasivaikščiot. Jau vien dėl pabuvimo lauke naudos bent pusvalandžiui išlendu ratuką prasieit iš lėto, vėžlio žingsniu. Dažniausiai vaikas tada įsiremia, įsispaudžia kaip nors, kad labai nepatogu ir sunku pasidaro (sakau, stumia mamą, kad lengviau eit būtų, tik kad priešingai gaunasi ), tai stabteliu ir vėl einu. O savaitgaliais tai su vyru po paranke išeinam į mišką ar šiaip tolimesnius atstumus paeiti.
    Aišku, jau vien po namus trepsint, kol gaminu valgyt pavargstu ir einu paskui pagulėt kojas pakėlus, nes man labai pėdos ir čiurnos pavargsta (bet kol kas netinsta).

O nuotaikos tai veikiamos hormonų - pabliaunu lygioj vietoj. Bet su vyru imam iš karto juoktis iš to mano jautrumo ir lengvo apsiašarojimo

10. 2019.01.20 13:39 (prieš 5 mėn.)

O aš nejaučiu jokių nėštumo požymiu, (jokių skausmu, jokių nemalonių jausmų ar pan.) išskyrus nemažą pilvą (kuris trukdo susilenkti) ir judesiukus kiekvieną dieną stengiuosi išeiti į lauką, judėti, kad kuo mažiau tinginiauti.. Šiandien iki pietu jau beveik 10tukst. žngsnių lauke nutipenau, nes oras lauke pasaka... Norisi kažką veikti, bet nėra ką.. eina 32sav. Tik vat parduotuvėse apima silpnumas ir tingumas..
    Ir jokiu hormonų.. Jokių nuotaikos svyravimų..

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.