2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.01.29) (Archyvas iki 2019.01.29)

1. 2019.01.22 22:59 (prieš 4 mėn.)

Glory777 parašė:
    nu cia jau sakyciau mazokai, as galvojau, kad jie butini, bet cia gal taip retai del to, nes neva kenkia leliukui, o ne del aplaidumo ir nerupejimo? As tai …

Mane asmeniskai tikrai daugiau tikrino. Kai nuejau pas gydytoja iskart padare ultragarsa ir ačiū Dievui nes grėsė persileidimas. Ir siaip daznai pakankamai man ji daro. Sudetingokas nestumas. Vakar ziurejo ir vasario viduri dar ziures dziaugiuosi savo ginekologe, nes beproto rūpestinga.

2. Natalie 5 m. 11 mėn.
    Deilas 10 m. 7 mėn.

2019.01.22 23:00 (prieš 4 mėn.)

Jolanta_ort parašė:
    Su papildų pagalba tikrai pasikelsit geležį. Svarbu išgėrus geležį pieno produktų ar kofeino nevartot kelias valandas. Idealu su kokiom apelsinų ar citrinos sultim …

Super, dekuj uz patarima, nezinojau net kad negalima maisyt su pieno produktais. Nuo ryt pradesim rimtai gydytis. 🙂😊

Dar klausimas bendrai , ar Lietuvoje taip pat yra daroma po gimdymo moteriai oksitocino injekcija, cia slovakijoj tai visom moterim jie juos leidzia iskart po gimdymo, bet as planuoju nesutikti, nezinau du nestumus apturejau airijoj ten nieks tokiu dalyku nedare, manau naturaliai tas oksitocinas issiskirs organizme, kam ji dar su vaistais skatinti.. kai klausiau kam jo reik dar papildomai leist, tai gydytoja atsake jog nenukraujuociau po gimdymo ir kad greiciau gimda trauktus... nu nezinau......

1
  3. 2019.01.22 23:19 (prieš 4 mėn.)

Asta2017. parašė:
    Super, dekuj uz patarima, nezinojau net kad negalima maisyt su pieno produktais. Nuo ryt pradesim rimtai gydytis. 🙂😊

Ir Lietuvoje suleidzia. Buvau kursusuose nesciuju, tai minejo tai

4. 2019.01.22 23:38 (prieš 4 mėn.)

Pulcherija parašė:
    Ir Lietuvoje suleidzia. Buvau kursusuose nesciuju, tai minejo tai

Rimtai? kažkaip neatsimenu, kad būtų leidę, gavau tik skiepą dėl minusinės kraujo grupės, o daugiau lyg ir nieko man neleido

1
  5. 2019.01.23 04:49 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, ar kam nors nustate kad vaiko svoris mažas? Mano vaiko svoris 1700kg atitinkam 32savaites, o mums db yra 33savaitės.

6. 2019.01.23 06:57 (prieš 4 mėn.)

meilybe21 parašė:
    Sveikos, ar kam nors nustate kad vaiko svoris mažas? Mano vaiko svoris 1700kg atitinkam 32savaites, o mums db yra 33savaitės.

Na cia tik savaitele mazesnis nemanau kad cia lb didele tragedija. Nepergyvenkit!!!👍👌

3
  7. Žirniukas 2 mėn. 1 d.

2019.01.23 07:51 (prieš 4 mėn.)

meilybe21 parašė:

O sakykite cia pirmas kartas kai vaiko svori pasake? As kai buvau 30 sav. pas gine ir del svorio paklausiau, gavau atsisakymą kad dar anksti svertis.

8. 2019.01.23 07:58 (prieš 4 mėn.)

A444 parašė:
    O sakykite cia pirmas kartas kai vaiko svori pasake? As kai buvau 30 sav. pas gine ir del svorio paklausiau, gavau atsisakymą kad dar anksti svertis.

Aš buvau 30sav +1d., tai man pasakė vaikelio svorį 🤔

9. 3 m. 9 mėn.

2019.01.23 08:12 (prieš 4 mėn.)

Visada sako po echo,nuo 9sav.
    Bet ten aparatas su paklaida,kuo daugiau savaiciu,tuo didesne paklaida. Man aparatas rodo +2d,ir svoris vaiko geras. Bet paklaida +-150gr,tai didele paklaida,irgi savaite gali i sona viena ar kita. Tai jei kiti rodikliai geri,nereikia pergyventi tikrai.

10. 9 m. 8 mėn.
    14 m. 1 mėn.

2019.01.23 08:15 (prieš 4 mėn.)

Glory777 parašė:
    nu cia jau sakyciau mazokai, as galvojau, kad jie butini, bet cia gal taip retai del to, nes neva kenkia leliukui, o ne del aplaidumo ir nerupejimo? As tai …

Nekenkia tie skanai,va mums su dvynykais jau kokius 8 kartus darė tai tikrai.tiesiog yra tokie kurie pagal sav.atliekami kad sužiūrėti normas o likusieji-kad mamytų augimą,širdelės plakimą,organų vystymąsi.bet jeigu vienvaisis neštumas be jokių rizikų ir komplikacijų daro 3 kartus.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.