2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.03.12)

1. Žirniukas 7 sav. 6 d.

2019.03.07 12:09 (prieš 2 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Dabar ant popieriaus lubos yra 2368 Eur, tai i rankas maximum gali gauti 1435 Eur uz ta menesiuka. Na, apytiksliai

Pasiskambinau i sodra, tai išmoka dienos maksimali 88,78 eur ir ja dauginti reikia is darbo dienu (kiek jų bus ta mėnesį kai tetis bus atostogose)

2. 2019.03.07 12:15 (prieš 2 mėn.)

Paskaicius kaip merginoms kartais nepavyksta stumti, o i "zandus pucia" pagalvojau, kad reikia pradeti praktikuotis teisinga kvepavimo technika 😊 Tad dabar ziuriu youtube apie wave breathing, kuris naudingas butu saremiu metu bei kvepavima, skirta stumti. Aisku ne faktas, kad viskas neisgaruos tuo momentu, bet tikiuosi, kad igusiu iki to laiko

3
  3. Pagrandukė 2 mėn. 1 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.03.07 12:15 (prieš 2 mėn.)

Nu va ir as po vizito,tai namelis panelei patinka,niekur neskuva,tonus pamatavo-ideali kreive,vandenu dar uztenja,placenta jau subrendus,kalkeja,bet sake kol vandenys gaminasi,problemos nera...gavau siuntina ir 12d.i priimamaji 13d.cp per tetuko gimimo dieba,kaip jis ir norejo

1
  4. 2019.03.07 12:29 (prieš 2 mėn.)

laimav parašė:
    Tikrai yra gera turėti suprantingą žmogų Å¡alia, kuris 100% palaiko man irgi norisi klecką greičiau ant rankų laikyti. Nors ir pati daktarė pasakė, kad yra n atve…

As uztai esu pasakiusi, kad gimdymo data yra pati kovo pabaiga o siaip su pirmu nestumu fotografe idejo foto, tai visi zinojo, kad laukiames (supykus siaip buvau, kad neatsiklausus idejo), buvusios bendradarbes rasinejo, klasiokes kurios gatveje nesisveikina irgi rase... O dabar tik artimiausi zino, tai kai gimdymas prasides tada ir suzinos viska, nes pirmagime paliksim, prasysim, kad suni isvestu

5. 2019.03.07 12:35 (prieš 2 mėn.)

aiste6318 parašė:
    Ne kolkas žvakučių nedave.

Tai pati nusipirkite vaistinėje. aš neseniai draugei pirkau vaistinėje pardavė.. nebent kas pasikeitė...

6. 2019.03.07 12:40 (prieš 2 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Na reikia pripazinti, kad lietuvoje sioje srityje salygos yra nerealios, tiek galimybe imti atostogas abiems, tiek ismoku prasme.

cia tai tikrai, Lietuvoj siuo poziuriu rojus vaikucius auginti 🤗🤗 Jei pries tai buvo gera alga, tai isvis puiku

7. 2019.03.07 12:41 (prieš 2 mėn.)

Bangele parašė:
    Mano irgi kovo 21d. Bet jau Å¡iandien naktį maudimas prasidėjo. Tai galvoju kiek čia pavyks iÅ¡tempti. Planas chuliganas - kovo 11 nes turiu tokias gražias nau…

mano terminas irgi 21d. o pagal echoskopija 11d. kojinyčių neturiu, bet irgi laaaabai laukiu kada gi

8. Dukriukas 8 sav. 2 d.

2019.03.07 12:41 (prieš 2 mėn.)

akari parašė:
    As uztai esu pasakiusi, kad gimdymo data yra pati kovo pabaiga o siaip su pirmu nestumu fotografe idejo foto, tai visi zinojo, kad laukiames (supykus siaip buvau…

As irgi visiem pasakiau, kad gimdymo data labai kovo pabaigoje, o jei pernesiosiu, tai ir balandis ateis Tad siuo klausimu gyvenu labai ramiai

Del nestumo hormonu, tai mano vyras pasake taip: "geriau 9 menesiai nestumo hormonu nei 1 pms" Pasidariau isvada, kad nestumo metu buvau tikra geriete, be jokiu audru O siaip nestumo metu, tai nebent tik graudulys suima keistose situacijose, pavyzdziui, vakar ziurejom filma "Bird box", tai paciam gale pasileido asaros upeliais

9. 2019.03.07 12:42 (prieš 2 mėn.)

vienisoji parašė:
    Paskutiniu metu aÅ¡ iÅ¡ vis jėgų nebeturiu ką daryt , per prievartą prisiverčiau savo Å¡eimai pagaminti maisto ir biski namus apsitvarkyt. Lova dabar geriausia draugė…

tai ir bukit lovoj, nepervarkit, man ir tas pats, bet saves del to nebekaltinu, nes jauciu, kad cia paskutines dienos pries gimdyma ir leidziu sau pailseti 🙂 Kai lelius gims, oi kiek veiklos bus :DD

10. 2019.03.07 12:46 (prieš 2 mėn.)

Mano jaunuolis turėtų pasirodyti kovo 13 d. Vakar lankiausi pas gydytoją, bet kol kas jokių būsimos šventės požymių nematyti.

Visas laukimo laikotarpis buvo itin sklandus ir ramus, bet dabar jau naktimis pradeda nemiga kankinti. Vis lenda mintys, kaip praeis pats procesas ir ką paskui su tuo vaikiu reiks daryti. 😁

Labai gerą įspūdį paliko vakarykštis vizitas pas gydytoją. Pati apžiūra buvo greita, bet paskui gydytoja skyrė labai daug laiko asmeniniam pokalbiui, padrąsinimui ir nuraminimui. Žodžiu, taip atpalaidavo, kad naktį miegojau kaip kūdikis. 😊

Pastaruoju metu jau niekur nebesinori eiti, tvarkinėjuosi namuose ir intensyviai skaitau knygas. 📚

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
8,00 €
19 | 11,6 cm
10,00 €
140 | 9 - 10 m.