2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.05.29)

1. Nezyniukas 3 mėn. 3 sav.
    Olivija 3 m. 11 mėn.
    Danielius 6 m. 9 mėn.

2019.03.23 21:26 (prieš 3 mėn.)

Smylga parašė:
    As jau virs termino esu ir sake jei neprasides anksciau tai 41sav atvaziuoti ir guldys stebejimui. Bet cia AGN taip sake. Neramu savaite laukti, nzn kaip reikes isb…

Na as antra nestuma, savaite pernesiojau, viskas kaip ir gerai buvo,vandenys normalus buvo, tad kaip ir nepernesiojau. Bet santariskese nestebejo, iskarto pagulde i gimdykla, nuleido vandenys ir uz 4 val pagimdziau... Rytoj ir man terminas, bet idomiai kaip, va sako treacias vaikas anksciau ir greiciau gimsta, bet nesutampa pas man tie mitai

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 21:49 (prieš 3 mėn.)

Paul123 parašė:
    Mitas, kad pilvas nusileidzia pries gimdyma. Lekiau gimdyti, o pilvas nekiek nebuvo nusileides. O del svorio irgi tik buvau priaugus 10 kg ir labai gerai cia.

Ne mitas bet visaip buna. Man jau ne pirmas vaikas, todel normalu, kad nenusileidzia bet laukiau, oj kaip laukiau, deja...cia gavosi tokia naturali skrandzio mazinimo operacija

3. 2019.03.23 22:17 (prieš 3 mėn.)

Smylga parašė:
    Man daktare sake, gal galvyte jau isistacius ir pasiruosus, bet pilvas irgi nenusileides, rugstis kyla, uzmigti sunku del dusinimo...

Rugstis paskutinem savaitem
    Irgi labai kilo, o pries tai nezinojau, kas tai yra...

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.03.23 22:18 (prieš 3 mėn.)

Paul123 parašė:
    Rugstis paskutinem savaitem
    Irgi labai kilo, o pries tai nezinojau, kas tai yra...

Tai va, tame ir esme, kad as nezinojau kas tos rugstys ar vemimas kiek daugiau pavalgius

5. Žirniukas 3 mėn. 3 sav.

2019.03.23 23:20 (prieš 3 mėn.)

Smylga parašė:
    As jau virs termino esu ir sake jei neprasides anksciau tai 41sav atvaziuoti ir guldys stebejimui. Bet cia AGN taip sake. Neramu savaite laukti, nzn kaip reikes isb…

O sakykite jus tiesiog nuvažiavote po termino i gimdymo namus pasikonsultuoti? Mano terminas buvo vakar, ir gine sake kad 25 vaziuoti jau i gimdymo namus pasirodyti. Tai ir galvoju, imti taip ir vaziuoti ryte pirmadieni pas juos... bus 40+3 tik..

6. 2019.03.23 23:48 (prieš 3 mėn.)

A444 parašė:
    O sakykite jus tiesiog nuvažiavote po termino i gimdymo namus pasikonsultuoti? Mano terminas buvo vakar, ir gine sake kad 25 vaziuoti jau i gimdymo namus pasirodyti…

Man tai gine dave siuntima (parasyta tolesnei prieziurai), bet gal ir be jo priimtu, jei pasakysit, kad norit pas juos gimdyt, ir gydytoja sake pasirodyt. Aisku man su siuntimu buvo drasiau cia vgn.

1
  7. 2019.03.24 00:53 (prieš 3 mėn.)

merginos kurios po cp, po kiek dienu jus paleido is ligonines? ar labai skaudejo kai iseme siulus?

8. 2019.03.24 04:02 (prieš 3 mėn.)

odzo1 parašė:
    merginos kurios po cp, po kiek dienu jus paleido is ligonines? ar labai skaudejo kai iseme siulus?

Man skubus cezario pjūvis buvo atliktas pirmadienį vakare, o į namus paleido penktadienį popiet. Pirmadienį turi išimti siūlus, tad taip pat domina siūlų išėmimo skausmo klausimas. 🙂

9. 2019.03.24 04:03 (prieš 3 mėn.)

odzo1 parašė:

20 d buvo cp o 23 d jau namie
    Penktadieni keliausiu siulu issiimti.
    Pirma kart kai eme kiek pamenu truputi nemalonu bet neskaudejo.

Ir si kart po cp greiciau ant koju atsistojau ir lengviau viskas nzn ar del to kad dalinis ar kas cia turi itakos, pirmas kartas po cp buvo daug sunkiau man nei dabar

10. 2019.03.24 05:20 (prieš 3 mėn.)

kaip ydomiai, nes man viena akusere pasake, kad po 3d. jei viskas gerai, o kita pasake po 6paru isims siulus ir paleis🤔

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.