2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.24 12:29 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    Tai nusprende paguldyti tave? 😊

Aha. Siandien jau isnesioti mano vaikai jau ryt zinosiu kada pabaiga. Bet visi sako, kad jau ir bus ji. Kalio prilasino, nes riba kritine... Koju venose trombai blyn... Tai leidzia vaistus i pilva laukia gydymas nemenkas pagimdzius...

5
  2. 2019.03.24 12:38 (prieš 1 mėn.)

Reemigrante parašė:
    Aha. Siandien jau isnesioti mano vaikai jau ryt zinosiu kada pabaiga. Bet visi sako, kad jau ir bus ji. Kalio prilasino, nes riba kritine... Koju venose trom…

ojei 🙈 Na bet issigydysi poto visus negalavimus ir pasimirs viskas!

3. 2019.03.24 12:44 (prieš 1 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Tai taip taip bet psichologiskai yra kazkas, susitvarkau ir galvoju va jau galiu gimdyt, o laikas eina, vel namai apsivercia, ir ta rata vis suku jau kelinta ka…

Aš nieko kito ir neveikiu 😂 tai prasisiurbiau, tai prasivalau, tai valgyt padarau 🤕😂

4. 2019.03.24 12:48 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    ojei 🙈 Na bet issigydysi poto visus negalavimus ir pasimirs viskas!

Aha.. Vyras sako tu jau pagimdyk, as perimsiu estafete ju auginimo, o tu sveikata remontuosiesi

1
  5. 2019.03.24 13:33 (prieš 1 mėn.)

Reemigrante parašė:
    Aha.. Vyras sako tu jau pagimdyk, as perimsiu estafete ju auginimo, o tu sveikata remontuosiesi

Na ka darysi, visgi du nesioji, ne juokas! Svarbu turi pagalba, o ir vyresnioji manau pagelbes. Bent jau maniske tokio amziaus dabar irgi tai labai laukia kada gales padeti

6. Pagrandukė 2 mėn. 1 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.03.24 15:03 (prieš 1 mėn.)

parašė:
    Gal kas galit issamiau parasyt apie CP? Kiek zmoniu dalyvauja? Ar baisu? Ar duoda lekiuka palaikyt?

Dalyvauja nemazai anestezologas,du gyd.kurie pjauna,siuna,leliuko gyd.ir sesuciu bent 4-5 baisu...na aisku yra baimes bet gyd stebi aparatus,kai istraukia leliuka visai pamirsti ka jie ten daro,sekiau akim savo kleckiuke,padejo ant krutines,uzklojo mudvi siltu pledu,paskui jau isveze tetukas lauke prie operacines padave rubus sesutei ir ejo laukt prie kleckiukes,kad jam uzdetu ant krutines pasildyt,o mane sutvarke isveze i intensyvia palata 4valandom,buvo atnese pamaitint o paskui jau visa seimyna palatoje susitikom

7. 2019.03.24 16:46 (prieš 1 mėn.)

A444 parašė:
    Mano lelius siandien irgi labai vangus, nu labai... valgau va saldumynus ir laukiu.. jeigu neisijudins važiuosiu kad tonu paklausytų.. toks aktyvus jis pas mane vis…

manau viskas gerai, nes as irgi daug pergyvenau del to, kad nesimala po ta polva daug, bet viskas gerai, gime sveikutele maziau pergyvent reikia

8. 2019.03.24 17:09 (prieš 1 mėn.)

origami parašė:
    Dalyvauja nemazai anestezologas,du gyd.kurie pjauna,siuna,leliuko gyd.ir sesuciu bent 4-5 baisu...na aisku yra baimes bet gyd stebi aparatus,kai istraukia leliuka v…

Man Vgn nepasirode daug personalo Du gydytojai, pora sesuciu, turbut anesteziologas dar buvo. Bet ten labai greit viskas vyksta, nelabai svarbu tuo metu kiek ten tu zmoniu Mane sesute ar anesteziologe uz rankos laike, kad butu drasiau 😊

9. 2019.03.24 17:20 (prieš 1 mėn.)

Iki mano termino liko 3d. Bet turiu nuojauta kad uztruks. Skaitau vienoms nugara kitom kojytes, arba spardosi naktimis pilvuko apacia skauda =) o man nieko... Taip laukiu savojo beibio kad imu stresuoti kaip noriu greiciau pamatyt =) vyrui kas vakara kartoju kaip noriu uzbaigti nestuma, gal kas be laiptu , sekso ir ananasu zinot kaip mazuliuka pakrutint =)

10. 2019.03.24 17:48 (prieš 1 mėn.)

Dovile94 parašė:
    Iki mano termino liko 3d. Bet turiu nuojauta kad uztruks. Skaitau vienoms nugara kitom kojytes, arba spardosi naktimis pilvuko apacia skauda =) o man nieko... Taip …

O kad mes zinotumem ta recepta
    Siiandien daug vaiksciojau, nuejau virs 12 tukst zingsniu, taip pat laiptais i 6 auksta lipau.. Man siandien 40+4 jau, o kaip nieko taip nieko.
    Manau realiai naudingi tik gydytoju atliekami veiksmai, kaklelio apziura, membranu atidalijimas ir pan.
    Jei eisit pas gine prasykit, gal gali ka padaryti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras