2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Pagrandukė 2 mėn. 2 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.03.26 10:13 (prieš 1 mėn.)

liepa1 parašė:
    Labai norėtusi,bet šiandien nusimato sugrįžtuvės į namus 120 km😊
    Kažin su tokiais pipirais ar galima gerti kava,ar maitinant jiems kofeino poveikis…

Gal masinoj snustelsit,as tai miegale pasidarius....atrodo vis mazai miego nirs siaip tai neesu is tu mieganciu grazuoliu
    Kava geriu ryte iskart po pamaitinimo viena puodeli

laimav parašė:
    Dėl vakarinio verkimo - tai gali bÅ«ti augimo Å¡uolis, gali ir pilvo diegliai, bet čia tik vėliau pasimatys. AÅ¡ pastebėjau, kad maniÅ¡kė sureagavo į suvalgytus obuoliu…

Aciu!!

2. 2019.03.26 10:13 (prieš 1 mėn.)

Crazy Plant Lady parašė:
    Tai visos likusios iššausim balandžio 1

Kalbėk už save 😂😂

3. 2019.03.26 10:13 (prieš 1 mėn.)

alawrute parašė:
    O tikrai ar čia dar liko nepagimdziusiu. Nes toks vaizdas kad aš vienintelė sėdžiu dar su pilvu 😒😒

Liko liko Bet as nesijauciu dar, kad jau greiciau greiciau, dar gera ir su pilvuku pabuti 😊

2
  4. 2019.03.26 10:14 (prieš 1 mėn.)

vbvikte5 parašė:
    Ziuriu tik gimdo visos, o musu likusiu gretos tik mazeja... o kovas jau i pabaiga... taip norisi jau supuoti sava maziu, o jis dar nesiruosia is pilvuko.🤔😔

Na matau 3 dar esam, as ir pradedu galvoti, kad kai sausim ant balandzio 1d, bus dovanele tokia diena.😂

1
  5. 2019.03.26 10:14 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    Liko liko Bet as nesijauciu dar, kad jau greiciau greiciau, dar gera ir su pilvuku pabuti 😊

Nu aš tai irgi ananasų kilogramais nevalgau 🤷‍♀️🙈😂

6. 2019.03.26 10:17 (prieš 1 mėn.)

Mamytes, kurios esate susiutos, ar jauciate tarpvieteje tempima,maudima? Nesuprantu,ar cia taip turi buti..

7. 2019.03.26 10:38 (prieš 1 mėn.)

akari parašė:
    O tos kurios pirmiem vaikam nedavet/ neeme ciuptuko ar nekiso pirsto i burna vietoj jo? Drauges berniukui virs 4m tai dar pirsta ciulpia

Nea nei soskes norejo nei pirstu kiso, norejo tik papuko

origami parašė:
    Gal masinoj snustelsit,as tai miegale pasidarius....atrodo vis mazai miego nirs siaip tai neesu is tu mieganciu grazuoliu

O aciu o maniau negalima kavos o taip norejau eisiu ir as po maitinimo kava pasilepint

8. 2019.03.26 10:41 (prieš 1 mėn.)

alawrute parašė:
    O tikrai ar čia dar liko nepagimdziusiu. Nes toks vaizdas kad aš vienintelė sėdžiu dar su pilvu 😒😒

As irgi dar su pilvu, siandien 40+6
    Kaip suprantu man balandzio 2d jau butu veliausia imanoma. Baisiai pergyvenu, kad tik viskas butu gerai ten pilve nakti pabudau, nes pilvo apacia labai skaudejo, supratau, kad ne saremiai, tada pradejau jaudintis, kad judesiu nejauciu. Tai kol isjudinau dukryte tiek prisinervinau

9. 2019.03.26 10:41 (prieš 1 mėn.)

vbvikte5 parašė:
    Na matau 3 dar esam, as ir pradedu galvoti, kad kai sausim ant balandzio 1d, bus dovanele tokia diena.😂

Mano terminas buvo 21,tai dar prisidedu prie negymdziusiu.

10. 2019.03.26 10:51 (prieš 1 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    As irgi dar su pilvu, siandien 40+6
    Kaip suprantu man balandzio 2d jau butu veliausia imanoma. Baisiai pergyvenu, kad …

Man taip pat buvo pora naktu,kai pilvo apacia skaudejo. Bet taip ir praejo, viena diena mazylis duodasi, kaip reikiant, o kita vos juda, kad net pradedu skaiciuoti judesius, is isgascio.😓🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras