2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Pagrandukė 2 mėn. 1 sav.
    LiÅ«tukas 4 m. 9 mėn.
    Mergelė 7 m. 8 mėn.

2019.03.26 12:16 (prieš 1 mėn.)

Jolanta_ort parašė:
    Labai apsidziaugiau paskaicius jusu imesta straipsni. Galvoju pagaliau kazkas aiskiai isvardinta. Bet po juo radau pacios Vaidos Kurpienes komentara "Sulieknėk svei…

Mhm si dalis man irgi nepatiko tai galejo ji nurodyt ka kitaip masto...

Gal ir veikia menulio faze,nors kaip vyras sako uzejo zaraza pikta lele ir ner ko cia sukt galvos sako pati busi pikta ir lele pikta :)))

2. 2019.03.26 12:23 (prieš 1 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Man irgi 28 liepė pasirodyt 🙂

Man 29 sake atvaziuot su daiktais. O kada jusu terminas buvo?

1
  3. 2019.03.26 12:34 (prieš 1 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    Man 29 sake atvaziuot su daiktais. O kada jusu terminas buvo?

Vakar 🙂 Ginė nenorėjo 'ant' savaitgalio siųst😂 tai 4dienį 9 val🙂

4. 2019.03.26 12:35 (prieš 1 mėn.)

Dėl tų vakarinių pykčių. Pasakysiu, kas padeda iš pirmojo vaiko forumo. Nusitraukti pienelį ir duoti gerti iš buteliuko. Tik bėda, kad gali prasidėti krūties streikas, kad nebenorės daugiau imti krūties, nes iš buteliuko lengvai bėga bet ne visiems taip nutinka. Aš asmeniškai šio būdo netaikiau.
    Dabar kai pamatau, kad jau ilgai valgė ir pradeda pykti, paimu ant rankų stačiai ir jis būna nurimsta ir užmiega. Apskritai jei kūdikėlį kankina pilvukas, labai jiems padeda poza stačiai ir panesioti. Tada pilvukas sušyla nuo jūsų ir nurimsta, kol vėl nepadedi

5. 2019.03.26 12:39 (prieš 1 mėn.)

Bangele parašė:
    Man sakė siÅ«lai iÅ¡tirpsta tik po 2mėn, tai siÅ«lė po 2sav. nuo gimdymo eit siÅ«lų iÅ¡siimt pas ginekologą, nes jie jau jokios funkcijos neturi, tik trukdo. Einu Å¡iandi…

Savaite po gimdymo kai prausiausi duse pastebejau siule vonioje..tada issigandau, kad iširo siule 😯 nu zodziu visikai uzmirsau kaip buvo su pirmaja dukra pries.8 metus, nes tada ir siuvo.

6. 2019.03.26 12:44 (prieš 1 mėn.)

alawrute parašė:
    O tikrai ar čia dar liko nepagimdziusiu. Nes toks vaizdas kad aš vienintelė sėdžiu dar su pilvu 😒😒

Ne viena tu as irgi... liko pora dienų iki termino, o jokių požymių.

1
  7. 2019.03.26 12:47 (prieš 1 mėn.)

Dvynuke3 parašė:
    Savaite po gimdymo kai prausiausi duse pastebejau siule vonioje..tada issigandau, kad iÅ¡iro siule 😯 nu zodziu visikai uzmirsau kaip buvo su pirmaja dukra pries.8 me…

Man irgi po savaitės siūlė iškrito.

8. 2019.03.26 12:48 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    Tai kad dabar visi kalba, kad kaip tik neturi itakos maistas mamos

Taip kalba bet kazkaip praktika rodo kitaip. Pvz suvalgiau Merci 3 saldainukus ir kita ryta isbertas mano vaiko sikniukas buvo. Gydytoja sake alergija. Nuo pampersu turbut nebutu buve, nes jau 10 dienu tuos pacius naudojom.

9. 2019.03.26 12:51 (prieš 1 mėn.)

Norejau paklausti dar kaip rengiat mazylius i lauka kiek sluoksniu ir kokius rubelius. Baisu, kad nesusaltu ar nesukaistu vaikas

10. 2019.03.26 13:05 (prieš 1 mėn.)

akari parašė:
    O tos kurios pirmiem vaikam nedavet/ neeme ciuptuko ar nekiso pirsto i burna vietoj jo? Drauges berniukui virs 4m tai dar pirsta ciulpia

Maniškis neėmė soskės, bet ir nieko nesikišo į burnytę. Jam matyt užteko papulio

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,00 €
2 - 4 m. | 51,0 cm
3,00 €
86 | 15-24 mėn.
3,00 €
21 | 12,9 cm