2019 m. Kovinukai :) (Archyvas iki 2019.05.29)

1. 2019.03.26 13:44 (prieš 3 mėn.)

Bambolina85 parašė:
    Aš irgi planuoju į vgn kreiptis iskart po termino. As siuntimo neturiu, bet sake ir be jo jie priims ir perims prieziura. Mano gine priziuri tik nestuma, gimdymuose…

Tai kad tas kaklelio pajudinimas ar tos membranos tai zinokit yra lb naturalus budas kaip gine sake naturaliausia skatinimo priemone , tik kad lb mazai kam suveikia, na jei jau ten tik tiek tereikia tai kodel ne :)) o jei dar nks ten nepasiruose tai gali ten lyst kiek nori nk nesuzadins

2. 2019.03.26 13:49 (prieš 3 mėn.)

Bite o tai tave ketvirtad jau ir guldo ane?

3. 2019.03.26 13:52 (prieš 3 mėn.)

Nepasimetusi parašė:
    As sakyciau kaip tik gines prasyt, ka ji gali padaryt (membranos ar kakleli isjudint). Nes GN tai man viska ismatavo ir pasake uz savaites atvaziuot tonu uzsirasyt,…

Manęs gal niekas ir neguldys 🙂 tik spręs. Dar bandė vakar ginė pakrutint, bet nežinau ar kažkas pavyko 🙂

Keise parašė:
    As ir manau kad nereik skubet kad va terminas ir iskart skatint , o ir siaip manau reta kuri sutiktu net jei tartumetes taip aisku jei nera kazkokiu papildomu fakto…

Taip👍
    Aš pavyzdžiui irgi jaučiuos nekažką. Bet tikrai dėl to nepuolu lėkt skatintis. Reik dabar žiūrėt ko gyventojas nori 😂

Bambolina85 parašė:
    Aš irgi planuoju į vgn kreiptis iskart po termino. As siuntimo neturiu, bet sake ir be jo jie priims ir perims prieziura. Mano gine priziuri tik nestuma, gimdymuose…

Nu iš visų ligoninių, kurias išsirinkot vgn nemanau, kad puls skatint. Jie gi natūralistai🙂

Keise parašė:
    Tai kad tas kaklelio pajudinimas ar tos membranos tai zinokit yra lb naturalus budas kaip gine sake naturaliausia skatinimo priemone , tik kad lb mazai kam suveikia…

Nu tikrai natūraliau, nei vaistai 👍

Keise parašė:
    Bite o tai tave ketvirtad jau ir guldo ane?

Dar neaišku, parvarysiu su visom tašėm namo🙈😂😂

1
  4. 2019.03.26 13:57 (prieš 3 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Manęs gal niekas ir neguldys 🙂 tik spręs. Dar bandė vakar ginė pakrutint, bet nežinau ar kažkas pavyko 🙂

Na ziuresim nedaug liko suzinot😃 as penktad einu pas gine kuria zadu gimdyt tai ziures kokia situacija kita savaite kazkuria d ir lukstens jau jei zmogus anksciau nesusipras 😃

5. 2019.03.26 14:00 (prieš 3 mėn.)

Keise parašė:
    Na ziuresim nedaug liko suzinot😃 as penktad einu pas gine kuria zadu gimdyt tai ziures kokia situacija kita savaite kazkuria d ir lukstens jau jei zmogus anksciau n…

Nu aš tikiuosi, kad atsižvelgs ir į pirmą gimdymą ir kad šįkart jokių cirkų nebus. 😂 Bet mano norai avinukui nesvarbu 🙈😂
    Norėjau, kad būtų žuvytė. Norėjau, kad per mano gimtadienį jau būtume visi keturi namie, bet va sėdžiu pati kaip tortas😂 dabar paskutinis noras, kad prasidėtų natūraliai. Tai nebežinau jau ar besitikėt 😂😂

6. 2019.03.26 14:04 (prieš 3 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Nu aš tikiuosi, kad atsižvelgs ir į pirmą gimdymą ir kad šįkart jokių cirkų nebus. 😂 Bet mano norai avinukui nesvarbu 🙈😂

O kas su pirmu buvo ?:))
    Uoj tie norai norais😂😂 as su dukra pirma lb avinuko norejau gime pora d po avino zenklo ir tai nevisai naturaliai nors laukiau kiekviena d nuo 38 sav😃
    Db ir lb norejau sestad 23d pagimdyt nu grazi man data kazkaip, tai ka isvaziavau su nereguliariais saremiais tikrintis vakare nu ir nk paruosiamieji nepagimdziau nors pirma k man taip 😂 sekmad isejo kamstis nu ok gal jau kazka sakau nu ir nieko, snd dar kamscio isejo ir viduriai atlaisvejo bet vis dar nieko😂😂😂

7. 2019.03.26 14:09 (prieš 3 mėn.)

Keise parašė:
    O kas su pirmu buvo ?:))
    Uoj tie norai norais😂😂 as su dukra pirma lb avinuko norejau gime pora d po avino z…

Ko nebuvo, geriau paklausk 😂
    Sprendė ar skatinti, ar ne. Buvo penktadienis, siūlė palaukt iki 1dienio. Buvo 9 dienos po termino. O aš, kai nieko nežinau, man gi norėjosi kuo greičiau.. Tai prašiau 5dienį.
    Nu ir reziumė gimdymas truko 19val. Niekas normaliai nevyko, prasikankinau.. Po to vaikas nei pirmyn, nei atgal. Cp per vėlu. Viskas baigėsi replėmis, vakuumu ir didele hematoma sūnui ant galvytės.
    Tai čia greitas pasakojimas. Buvo baisiau🙂 todėl aš gimdymo nebijau, nes tikiu, kad blogiau nebus 🙂

8. 2019.03.26 14:23 (prieš 3 mėn.)

Keise parašė:
    Tai kad tas kaklelio pajudinimas ar tos membranos tai zinokit yra lb naturalus budas kaip gine sake naturaliausia skatinimo priemone , tik kad lb mazai kam suveikia…

Gali but, kad tai vienas is naturaliu budu, bet jau norisi prisiduoti pas tuos, su kuriais reiks toliau bendrauti. Sakys laukt - lauksiu. o ka daryt tik man yra indikacija del didelio kudikio - tad kiekviena savaite po termino didina tikimybe, kad pati nepagimdysiu.

9. 2019.03.26 14:24 (prieš 3 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Ko nebuvo, geriau paklausk 😂
    Sprendė ar skatinti, ar ne. Buvo penktadienis, siūlė palaukt iki 1dienio. Buvo 9 d…

Oho patirtis! Linkiu šįkart sklandesnio gimdymo ❤️ Ir tikrai suprantu nerima. Man pirmas gimdymas irgi su pagalba buvo.

10. 2019.03.26 14:27 (prieš 3 mėn.)

Bambolina85 parašė:
    Oho patirtis! Linkiu šįkart sklandesnio gimdymo ❤️ Ir tikrai suprantu nerima. Man pirmas gimdymas irgi su pagalba buvo.

Sakau, gimdymo ne taip bijau, kaip bijau visko po to 🙂 atsimenu buvo 6dienis ir reikėjo laukt 1dienio, kol echo sūnui galvytės padarys.. Tai va ką aš prisimenu. Brr🙂

Ačiū už linkėjimus. Aš irgi linkiu visoms kantrybės ir sklandaus gimdymo 🙂

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.