2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.26 14:37 (prieš 3 sav.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Ko nebuvo, geriau paklausk 😂
    Sprendė ar skatinti, ar ne. Buvo penktadienis, siÅ«lė palaukt iki 1dienio. Buvo 9 d…

Nu joo... na mano patirtis del skatinimo visai kitokia .. greit pagimdziau palyginus

2. 2019.03.26 14:40 (prieš 3 sav.)

Ir db va su beveik 3cm atsidarimu , be kamscio vaikstau sau toliau ramiai 😂

3. 2019.03.26 14:43 (prieš 3 sav.)

Keise parašė:

Pas tave bent kazkoks progresas. O as su kamsciais, su vandenimis, tikriausiai uzdaru kakleliu, paruosiamuju ne zenklo bet ir pirmas gimdymas man prasidejo netiketai tikrais saremiais. Tikiuosi ir cia taip bus ;)

4. 2019.03.26 15:00 (prieš 3 sav.)

Keise parašė:

Normaliai😂 aš penktadienį sūnų iš daržo pasiėmiau ir taip suėmė, vos paėjau. Jau galvojau vakar pasakys, kad kažkas vyksta. Bet nieko 🤕😂

5. :) Ignas 3 sav. 2 d.
    :) Justinas 4 m. 7 mėn.

2019.03.26 15:01 (prieš 3 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    As irgi dar su pilvu, siandien 40+6
    Kaip suprantu man balandzio 2d jau butu veliausia imanoma. Baisiai pergyvenu, kad …

Nu mane SND patikrino ant kėdės sakė atsivėrė 1.5 cm. Ir tipo šią savaitę turėčiau pagimdyti o jei ne tada pirmadienį jau lups lauk. Skatins 😁 mano terminas buvo 22 dieną

6. :) Ignas 3 sav. 2 d.
    :) Justinas 4 m. 7 mėn.

2019.03.26 15:12 (prieš 3 sav.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Ko nebuvo, geriau paklausk 😂
    Sprendė ar skatinti, ar ne. Buvo penktadienis, siÅ«lė palaukt iki 1dienio. Buvo 9 d…

Oho.nu zinokit toks vaizdas kad mano gimdymą nupasakojot pirmą. Tik jis truko 16h ir be repliu. Bet su vakumu ir.

7. 2019.03.26 15:25 (prieš 3 sav.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Normaliai😂 aš penktadienį sūnų iš daržo pasiėmiau ir taip suėmė, vos paėjau. Jau galvojau vakar pasakys, kad kažkas vyksta. Bet nieko 🤕😂

Ai cia zinosi kada..sakau man sestad kas 10 kas 8min spazmavo ir skaudeno tkr jau maniau yzsives nu ir nk 😂

8. 2019.03.26 15:31 (prieš 3 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    Man 29 sake atvaziuot su daiktais. O kada jusu terminas buvo?

Nepasimetusi parašė:
    Man 29 sake atvaziuot su daiktais. O kada jusu terminas buvo?

As taip pat vgn gimdysiu, tik vaziuosiu 28 diena su daiktais, o ten jau kaip pasakys.

9. 2019.03.26 16:01 (prieš 3 sav.)

San Dom parašė:
    Mano mergytei jau beveik menuo,bet lygiai tas pats..Nakti ir tai keliasi valgyt kas valanda arba kas 2 val

Pas mane tokia pati situacija, ryt mergytei 3 sav, o ji nuolatos ant papulių kabo 🙂

Jolanta_ort parašė:
    Taip kalba bet kazkaip praktika rodo kitaip. Pvz suvalgiau Merci 3 saldainukus ir kita ryta isbertas mano vaiko sikniukas buvo. Gydytoja sake alergija. Nuo pamp…

Mano mergytės šikniukas neišbertas, bet paraudęs, kaip iššutęs, bet taip atsitiko kai suvalgiau 2 juosteles šokolado juodo, taip norėjau saldaus, ir žiūriu, kad kitą dieną užpakaliukui atsiliepė, bent jau taip įtariu...nes pampersus taip pat naudojam nuo gimimo tuos pačius, tai taip įtariu nuo maisto...nors gydytoja sakė visko galima valgyti, kuo įvairesnis maistas tuo geriau, tik su saiku, net nžn...

laimav parašė:
    Å iandien tai vėsu - tai bodis, megztukas, vilnonės kojinės, pėdkelnės, tapukai ir kombis. Pas mane vežime dar vokelis yra, tai užtenka. Mano damai patinka Å¡iluma, t…

O jus kiekvieną dieną išvežat į lauką? Aš tai ne karto dar neišvežiau, galvoju šią savaitę pirmą kartą išvežti kokių 15 min 🙂

10. 2019.03.26 16:29 (prieš 3 sav.)

Jonvabalė parašė:
    O jus kiekvieną dieną išvežat į lauką? Aš tai ne karto dar neišvežiau, galvoju šią savaitę pirmą kartą išvežti kokių 15 min 🙂

Kai geras oras, tai stengiamės po pusvalanduką ar valandą pavaikštinėti. Pačiai nelabai norisi dar ilgai vaikštinėti, o ir vėjas buvo stiprus, tai kažkaip baimė ir pačiai persišaldyti, nes laaaaabai reikia saugoti papulius. jei tik yra noro ir sveikatos, tai drąsiai galit pasiimkit į vežimo apačią apsaugą nuo lietaus, užmesit jei bus vėjas, pasiimkit kavos ar arbatos ir bent kažkiek pabūsit

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras