2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Mergytė 7 sav.

2019.03.26 16:43 (prieš 1 mėn.)

Ar kuriai buvo, kad skaudėtų kirkšnius, ypač jei ilgiau pasedima ar po nakties miego? Man jau kelinta diena atrodo lyg špagatus būčiau dariusi reikia išsijudinti.

2. Adas 8 sav.
    teja 6 m. 1 mėn.

2019.03.26 16:51 (prieš 1 mėn.)

Na ir as jau krentu is laukianciuju rato. Vakar pasirodem 40+4 4,400kg ir 58cm taip kaip sake pagal echo. Buvo sunku toki isgimdyti ir daug sunkiau uz pirma,jau buvau nusiteikus kad bus lengviau ir se tau,bet seip ne taip pati isgimdziau su mazu isoriniu plysimu. Gimdziau AGN 1-skyriui. Personalu ir viskuom su kuo susiduriau esu patenkinta. Tai sekmes visoms kurios dar laukiat savo stebuklu ir lengvu jums gimdymu

11
  3. 2019.03.26 16:54 (prieš 1 mėn.)

Kokios patirtys su antspeniais? Nu taip skauda, kad net bijau to momento kai reiks maitinti,o maitinti pati noriu

4. Mergytė 7 sav.

2019.03.26 16:56 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Na ir as jau krentu is laukianciuju rato. Vakar pasirodem 40+4 4,400kg ir 58cm taip kaip sake pagal echo. Buvo sunku toki isgimdyti ir daug sunkiau uz pirma,jau …

Sveikinu!!! Mergaite ar berniukas? man irgi prognozuoja didelį vaiką. Brūkštelk kai galėsi daugiau apie gimdymą - kiek užtrukai, kaip prasidėjo ar su epidūru ir pan.

5. 2019.03.26 17:01 (prieš 1 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:
    Kokios patirtys su antspeniais? Nu taip skauda, kad net bijau to momento kai reiks maitinti,o maitinti pati noriu

Šiandien kaip tik įsigijau. Jau dukart maitinau su antspeniu. Na, bent jau man tikrai geriau. Nes irgi nebesinorėjo daugiau maitint vien dėl to skausmo :((

6. 2019.03.26 17:16 (prieš 1 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:

Oi aš irgi baisiausiai nelaukdavau kada reikės maitinti, kai pradėdavo žįsti, tokį medinį pagaliuką suspaudus laikydavau, kad skausmą ištverti. 😭 bet oro vonios, kompresai multimum, maria nipple tepalas padėjo. Svarbu kuo daugiau nuogom krūtim būkit. Dar nusipirkau pieno surinkėjus ir juos užsidėdavau kad nesiliestų speneliai prie drabužių. Dabar jau beveik neskauda 🤗

1
  7. 2019.03.26 17:20 (prieš 1 mėn.)

laimav parašė:
    Kai geras oras, tai stengiamės po pusvalanduką ar valandą pavaikÅ¡tinėti. Pačiai nelabai norisi dar ilgai vaikÅ¡tinėti, o ir vėjas buvo stiprus, tai kažkaip baimė ir …

Aš vėjaus ir pabijojau, bet geras patarimas dėl lietaus apsaugos reikės taip ir padaryti, nes pačiai l norisi bent trumpam į kiemą, nes vien namie sėdėti jau sunku... 🙂

8. 2019.03.26 17:25 (prieš 1 mėn.)

kopa parašė:
    Šiandien kaip tik įsigijau. Jau dukart maitinau su antspeniu. Na, bent jau man tikrai geriau. Nes irgi nebesinorėjo daugiau maitint vien dėl to skausmo :((

Kuriuos konkrečiai įsigijot?aš apie medelos svarstau.

Bangele parašė:
    Oi aÅ¡ irgi baisiausiai nelaukdavau kada reikės maitinti, kai pradėdavo žįsti, tokį medinį pagaliuką suspaudus laikydavau, kad skausmą iÅ¡tverti. 😭 bet oro vonios, ko…

Kaip tik šiandien multimum įsigijau stengiuosi daugiau nuoga krūtine pabūti, bet ojoj kaip skauda...

9. 2019.03.26 17:28 (prieš 1 mėn.)

Jonvabalė parašė:
    AÅ¡ vėjaus ir pabijojau, bet geras patarimas dėl lietaus apsaugos reikės taip ir padaryti, nes pačiai l norisi bent trumpam į kiemą, nes vien namie sėdėti jau sunku.…

As eidavau kasdiena ar puga, ar lietus, ar saule Bet aisku turejau labai gerai uzdara lopsi ir geras apsaugas nuo lietaus ir pati apsirengdavau atitinkamai

1
  10. 2019.03.26 17:32 (prieš 1 mėn.)

Naaa klausimas pagimdziusiom Kas lengviau gimdyti ar zindyti? 😀

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
30,00 €
35 | 22,3 cm
25,00 €
37 | 24,0 cm | 4 - 4½