2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.26 17:32 (prieš 1 mėn.)

Aš savo mažyliui jau ligoninėje daviau čiulptuką. Šiaip ar taip reanimacijoje jau buvo gavęs ir čiulptuką, ir pieno mišinį :))) O dar toks dirglus jisai, tai čiulptukas tikrai nusiraminimas. Papo kaip norėjo, taip tebenori :)) o dar plius labai kiša savo rankytes į burnytę, būdamas gimdoj delniuką nusičiulpė, dabar ta žaizdelė gyja. Tai mano atveju bus lengviau atpratinti nuo čiulptuko nei nuo rankos :)))

1
  2. 2019.03.26 17:32 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:
    Naaa klausimas pagimdziusiom Kas lengviau gimdyti ar zindyti? 😀

Gimdyti 😁😁😁

3. Dukriukas 8 sav. 2 d.

2019.03.26 17:42 (prieš 1 mėn.)

Blemba jauciu nera to pieno pakankamai pas mane.... pabandziau nusitraukti i surinkimo inda, tai is abieju krutu ne 20 ml nesusidaro.... uztat matyt ir nesislapina... jauciu reik misinuko nupirkt... gal kas esat su tuo susidurusios? Primaitinot misinuku? Nezinau ka daryt... iseisiu is proto....

4. 2019.03.26 17:42 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:

😁 žindydama dainuoju Mamontovo dainą "...skausmas būna mielas..."

3
  5. 2019.03.26 17:44 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:

Žindyti

1
  6. 2019.03.26 17:48 (prieš 1 mėn.)

rugeveja parašė:

Man lengviau gimdyti sekėsi

7. 2019.03.26 17:56 (prieš 1 mėn.)

džiaugsmiukas parašė:
    Man lengviau gimdyti sekėsi

Ir man 😁 nes pagimdei ir viskas baigėsi. O čia toks tęstinis procesas, tai lengviau, tai sunkiau, tai skauda spenius, tai dar kažkas. Bent jau pradžia tokia

8. 2019.03.26 17:59 (prieš 1 mėn.)

Joll parašė:
    Blemba jauciu nera to pieno pakankamai pas mane.... pabandziau nusitraukti i surinkimo inda, tai is abieju krutu ne 20 ml nesusidaro.... uztat matyt ir nesislapina.…

Aš sakyčiau nesikankinkit. Turėkit po ranka mišinuką. Ypač jei naktį bėda būtų ir reiktų primaitinti. Aš bent jau turiu, vdruk ką... O nusitraukti ir man pradžioje sekėsi sunkiai. Lašas po lašo.. Bet sako, kad traukt su pientraukiu yra sunkiau nei kad vaikas prie spenelio ištraukia. Iškart juk įvyksta stimuliacija. Man va tik dabar padaugėjo pieno.
    Beje, labai padeda pašildyti krūtį prieš maitinant. Geriau bėga

9. 2019.03.26 18:01 (prieš 1 mėn.)

Joll parašė:
    Blemba jauciu nera to pieno pakankamai pas mane.... pabandziau nusitraukti i surinkimo inda, tai is abieju krutu ne 20 ml nesusidaro.... uztat matyt ir nesislapina.…

Bet sako, kad lelius visada istraukia daugiau, nei nusitraukinejant, del to nereiketu taip matuoti gal turit svarstykles, pasverti pries ir po maitinimo?
    Bet aisku jei nervinates, gal tikrai geriau misinuko papildomai duoti

10. 2019.03.26 18:04 (prieš 1 mėn.)

kopa parašė:
    AÅ¡ sakyčiau nesikankinkit. Turėkit po ranka miÅ¡inuką. Ypač jei naktį bėda bÅ«tų ir reiktų primaitinti. AÅ¡ bent jau turiu, vdruk ką... O nusitraukti ir man pradžioje …

Pritarsiu, tikrai turėkit mišinio. O tuštinasi bent kažkiek? Kiek vaikučiui laiko jau?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras