2019 m. Kovinukai :)

Komentuoti
  1. Pagrandukė 6 sav. 1 d.
    LiÅ«tukas 4 m. 8 mėn.
    Mergelė 7 m. 7 mėn.

2019.03.26 18:06 (prieš 3 sav.)

rugeveja parašė:
    Naaa klausimas pagimdziusiom Kas lengviau gimdyti ar zindyti? 😀

Nu man CP tai mano ats nk nereiksmingas

2. 2019.03.26 18:07 (prieš 3 sav.)

Joll parašė:
    Blemba jauciu nera to pieno pakankamai pas mane.... pabandziau nusitraukti i surinkimo inda, tai is abieju krutu ne 20 ml nesusidaro.... uztat matyt ir nesislapina.…

Turiu ta pacia beda. Pasitarus su gydytoja duodu misinuka. Nes vaikas budavo istisai alkanas. O ir man is pradziu maitinimas buvo net krauju pasruves. O dabar vaikas pavalgo ir laimingas

3. 2019.03.26 18:07 (prieš 3 sav.)

Joll parašė:
    Blemba jauciu nera to pieno pakankamai pas mane.... pabandziau nusitraukti i surinkimo inda, tai is abieju krutu ne 20 ml nesusidaro.... uztat matyt ir nesislapina.…

Joll parašė:

Turekit omeny, kad tikrai tiek nenusitrauksit kiek vaikas istrauks. Tai negalima sprest apie tai kiek turit pieno pagal tai, kiek nusitraukiat.

As bandziau traukti, nes gyd. rekomendavo pirmaji, liesa piena siek tiek nutraukti. Tai man vos vos lasejo. Daviau dukrytei patraukti is papuko, tai is jos burnytes istraukus kruti tiesiog srove bego.

Bet jei nesislapina tiek kiek reikia pagal savo amziu, tai as jusu vietoje nesikankinciau ir duociau misinuka. Ir stengciaus vis tiek kuo dazniau glaust prie krutines, kad uzkurti fabrikeli. Ir misinuka pasiulyt jau po to, kai vaikas is jusu pavalgo.

4. 2019.03.26 18:08 (prieš 3 sav.)

O kazin kaip su vandenuku. Ar galima jo duoti kudikiui?

5. Pagrandukė 6 sav. 1 d.
    LiÅ«tukas 4 m. 8 mėn.
    Mergelė 7 m. 7 mėn.

2019.03.26 18:13 (prieš 3 sav.)

Bangele Dar nusipirkau pieno surinkėjus ir juos užsidėdavau kad nesiliestų speneliai prie drabužių. Dabar jau beveik neskauda 🤗

Yra iklotukai i liemenele as juos deduos

Joll parašė:

Na lelius daugiau istraukia nei pientraukis,kiek jums laiko?duokit misinuko bet pirma pamaitinkit is krutines

6. Dukriukas 4 sav. 2 d.

2019.03.26 18:15 (prieš 3 sav.)

laimav parašė:
    Pritarsiu, tikrai turėkit mišinio. O tuštinasi bent kažkiek? Kiek vaikučiui laiko jau?

Tustinasi, bet irgi matau mazejancia tendencija... jai pilnos 4 paros jau...
    Visa diena klykia...

Ingosiukas parašė:
    Turiu ta pacia beda. Pasitarus su gydytoja duodu misinuka. Nes vaikas budavo istisai alkanas. O ir man is pradziu maitinimas buvo net krauju pasruves. O dabar vaika…

O pati dar primaitinat?

7. 2019.03.26 18:19 (prieš 3 sav.)

Is tikruju tai as nesuprantu, kodel maitinimas toks sunkus dalykas. Juk tai taip naturalu
    Gamtoje tiek zinduoliu, ir jei jauniklis blogai piena gertu, arba jei patelei skaudetu tai gi juk tikrai "nekentetu".
    O mes ir knygas skaitom, ir i kursus einam, ir vistiek baisiai sudetinga

8. 2019.03.26 18:27 (prieš 3 sav.)

Birzele5 parašė:
    Mamytes, kurios esate susiutos, ar jauciate tarpvieteje tempima,maudima? Nesuprantu,ar cia taip turi buti..

Visko vyksta... Svarbu, kad nebutu skausmu dideliu ir temperaturos.

9. 2019.03.26 18:31 (prieš 3 sav.)

džiaugsmiukas parašė:
    Kokios patirtys su antspeniais? Nu taip skauda, kad net bijau to momento kai reiks maitinti,o maitinti pati noriu

Antspeniai padeda

Joll parašė:

Gal tiek ir tereikia vaikiukui kuo dazniau zindysit tuo daugiau pienelio uzsakines, teko nusitraukt tai is vienos 20 nutraukiau pamaniau mazai bet kadangi sysioja kakoja matyt uztenka o gal ir daugiau pritraukia. Kadangi buvo kietos krutys masazavau ir su pientraukiu traukiau , uzsisaldziau ta pienuka. Siandien reikejo nusitraukt pienuko vyrui palikt tai is vienos jau ir 50 pritraukiau.
    Taip kad nenuleiskit ranku ir I tarpus su pientraukiu padirbekit bent jau man padejo tiek su pirmu vaikiuku tiek dabar

10. Gvidas 3 sav. 4 d.
    Danielė 6 m. 1 mėn.

2019.03.26 18:48 (prieš 3 sav.)

Kiek laiko buvot ligoninej su leliukais po gimdymo/cp?😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras